Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu bil je

bil je

Bil je le še en dan, za katerega si bila prepričana, da bi bilo bolje, če bi ga prespala … a izkazalo se je, da bi bila to velika napaka …

Pozno je in odpraviš se proti domu … slišiš nekoga, ki te pokliče, ter se presenečeno obrneš. Začudeno me pogledaš, saj je minilo že kar nekaj časa od najinega zadnjega srečanja. Obraz se ti razvleče v nasmeh … vidiš, da sem te vesela. Sledijo najina opravičila, dolgo časa se niti slišala nisva … in po kratkem klepetu me povabiš na večerjo. Na poti domov premišljujem … dolgo časa sva že prijatelja … veliko veva en o drugem … vse je zelo neobvezno … sem ali pa me ni … si ali pa te ni … kljub temu sva razvila poseben odnos, dovolil sem ti, da me spoznaš več kot pa kdo drug. Lahko priznam, da si del mene. Nikoli pa ni bilo prilike, da gre najin odnos naprej od prijateljstva … po moje nama niti ne bi uspelo, ker imava preveč različne poglede na svet … preveč različno zreva v prihodnost. Vseeno pa sem te bil zelo vesel, čeprav sem se včasih zbal, da bi šla predaleč … da bi lahko začutila več …

Doma si … sediš na robu banje in opazuješ curek vode, ki enakomerno polni kad. Z roko preveriš, če je dovolj topla. počasi zliješ noter še penasto kopel, ki diši po moshusu. Takoj se naredijo milni mehurčki. Že prej si prižgala svečo, ki daje pridušeno svetlobo … cd pa igra nežne melodije. Postaviš se pred ogledalo. oblečena si v svileno haljo … pastelne barve … barve pistacije … sega ti do sredine stegen, spredaj se odpira v ravno pravšnji dekolte in je prevezana s pasom. počasi odvežeš vozel, da se halja odpre, nato pa jo spustiš, da nežno zdrsne preko ramen do tal … gledaš se v vsej svoji ženskosti. Sveče mečejo skrivnostne sence na tvoje telo in dajejo še bolj privlačen videz. Z roko si greš preko obraza … po vratu … pa čez prsi. Imaš zaobljen trebušček in muco obrito na črtico. Nežno pobožaš sramne ustnice in zapeljivo nagneš glavo. všeč ti je, ko se takole opazuješ v ogledalu. seveda imaš napake, a se ne obremenjuješ z njimi. Sploh pa ne takole … v soju sveč, ko izgleda koža bakrene barve še bolj privlačna. Lase si spneš, zlezeš v kad, da se voda ne bi preveč ohladila. Ko se potopiš v dišečo kopel zavzdihneš od ugodja. Nosnice ti napolni vonj po moshusu. Glavo nasloniš na mehko brisačo in zapreš oči. Uživaš in vidi se to … telo postaja vse bolj sproščeno in voljno. Z roko začneš potovati po telesu. Vedno bolj se odpiraš čutnim užitkom. S prstki zaideš med spolzka stegna. Tiho zaječiš, ko najdeš pravo točko … hmm … misli ti nehote odpotujejo k menii. predstavljaš si, da vstopim v kopalnico in se usedem na rob banje. Začneš se igrati s peno … opazujem te in si samo predstavljam lahko kaj se skriva v vodi. Omamlja me vonj, svetloba sveč me fascinira, glasba pa podžiga, da počasi odpnem gumb na rokavu srajce in si jo počasi zaviham globoko nad komolec……

Ti in strast -vse to me pelje v tvojo past !

Lepo in doživeto. Vse ostale besede so odveč.
Hvala…

Zagledam se v tvoje temne oči in s hrbtom roke grem čez tvoj obraz. Zapreš oči. potem moja roka izgine pod vodo. tvoja koža je gladka in vroča, tako da moja dlan brez problema zdrsi po hribčkih in dolinah tvojega telesa. Ko se dotaknem notranjosti stegen, rahlo razmakneš noge. V pričakovanju usločiš telo in se z eno roko oprimeš roba kadi. Nekajkrat grem preko že vlažne muce proti trebuščku. Z boki se nežno dvigneš proti menii, da bi ustavila moj prijem. Še bolj se oprimeš roba, pogledaš dol in zaječiš. Moja roka ne zapusti več občutljivega mesta. Premikati jo začnem v ritmu glasbe. En prstek porinem v nabreklo votlinico, z blazinico palca pa masiraš tvoj gumbek. premikaš se pod mano … vedno hitreje dihaš … tvoj obraz je skoncentriran, opazuješ me,kako tudi jaz uživam … mišice na moji roki se napnejo. Zadržiš dih in čez nekaj trenutkov že začutim krče. Ne preneham z gibi. Šele ko utrujeno omahneš nazaj se počasi odlepim od tebe. Blaženost na mojem obrazu ti raztegne ustnice v nasmeh … zmagoslaven nasmeh. uživam v tvojem užitku …

Ups, koliko je že ura … moraš pohiteti … veš da te čakam, ampak skoraj preveč si se predala sanjarjenju … čeprav je lepo takole sanjati …

Mmm … kateri parfum naj izbereš … mogoče tega, ki sem ti ga lani podaril za rojstni dan … nasmehneš se … zmenila sva se, da pred večerjo pogledava sončni zahod …

Potrobim pred hišo in že stojim pred vrati. Odpreš z nasmehom … te pozdravim … in že skupaj odhitiva na sprehod. Rezerviral sem mizo v kitajski restavraciji … oba pričakujeva poseben večer z osebo ki nama veliko pomeni …

Stojiva na obzidju, kjer rahlo pihlja in nad nama se sonce počasi potaplja v morje. nebo se barva in barve postajajo čedalje bolj vsiljive … spreminjajo oblake in jim dajejo priokus toplote. Žareča krogla se počasi dotika morja na obzorju … je začetek konca enega dne … kramljava o tem in onem … o dogodkih zadnjih dni … spomniva se starega znanca in čas leti … bolj kot sonce izginja pod morsko gladino, bolj je čutiti pihljanje vetra. malo te zmrazi in kot že neštetokrat do sedaj te vprašam, če se lahko malo stisnem k tebi. Nasmehnem se in stopim za tebe. Objamem te in zašepetam, da sem te pogrešal. Počakava, da sonce dokončno zaide in molčiva … tišina naju ne moti … in ko sonce pade v morje, je še vedno čutiti neko čarovnijo. in čutiva, da se nekaj dogaja. počasi odmaknem roke in te opomnim, da bi bilo dobro, če bi šla … rezervacija naju veže … vem, da sem prekinil nekaj, a mi ni bilo jasno kaj … vseeno sem se počutil bolje … a le do avta. Vožnja do restavracije je bila čudna … bila sva tiho, kot bi bila skregana. raje sem molčal, saj sem imel občutek, da je bolje tako. In ko končno prispeva, ugasnem avto in glasba utihne. In razmišljam, če ti razmišljaš o isti stvari. Celotna večerja je bila en skupek namigovanj in dvoumnih pogledov ter izjav. Za sladico sva vzela pečen sladoled in kar naprej si me hranila z njim. pogledi so povedali veliko. Mučila si me … ni mi bilo jasno kaj se dogaja … bilo je prvič in ni mi bilo neprijetno. Kljub temu sem te opozoril, da ne greš predaleč … da imam tudi jaz neke meje onstran katerih ni vrnitve nazaj … nič od tega … te besede so te le še bolj podžgale … hm … tudi jaz sem lahko zloben … toda to ni nič v primerjavi s tabo….

Prosila si me, da ustavim na bencinski črpalki, ker bi se ti prilegel še en sladoled. Odločila si se izzivati . Da vidiš kje so moje meje …

Ti in strast -vse to me pelje v tvojo past !

Noro dobro.Res si fenomenalen.

Kupila si dva … tista v tubi, ki jih stiskaš … svojega si že imela v ustih … drugega si ponudila meni. Začudeno te pogledam in ti pojasnim, da tega ne maram in da jih nikoli ne jem. Kljub temu vztrajaš in mi poveš, da je to toj najljubši. Presenetim te z odgovorom, češ da ga pojem lahko samo tako, da ga raztopiš na tebi in nato poližem. Nasmehneš se vzvišeno kot bi bila zmagovalka. A le za trenutek … ko si videla, da si v slepi ulici, si mirno privolila v to … obnemel sem in v zraku je bilo vprašanje kako daleč bova šla. Kmalu sva prispela pred tvojo hišo. Ko sem iskal ključ od vrat, vzameš še zadnji košček sladoleda in se mi približaš. Začutim tvoje hladne ustnice na mojih … zapreš oči in že se moj jezik igra s tvojim. Poljub je hladen od sladoleda in vse bolj strasten. Iščem pot h gumbom tvoje srajce, začnem jih odpenjati, medtem ko me božaš po laseh. Nenadoma začutiš nekaj hladnega … božam te po prsih s tvojim sladoledom … in že v naslednjem hipu ti podam tisti že skoraj izginuli košček sladoleda, ki ga imam v ustih … spolzi ti po grlu … počasi se odmaknem in se nasmehnem … pot po stopnišču je neskončno dolga … prispeva pred vhod v stanovanje … prislonim te na zid … ti dvignem roke nad glavo … jih nežno pritisnem k zidu in te začnem poljubljati po vratu … z drugo roko se igram s tvojim popkom in te božam od roba majčke pa do roba hlač. Počasi počepnem in ti položim roke na tvoja boke … poljubim te na popek … in še enkrat … in še enkrat … z jezikom se dotaknem kože in počasi zdrsim do roba hlač. Potujem po robu, tako da čutiš moje vroče ustnice na koži … igram se z odkritim delom … mi daš vedeti, da si me želiš in poslušam tvoje dihanje, ki je čedalje hitrejše. Začutiš tisti sladoled, ki je bil povod vsega tega na svojem hrbtu. Nežno me primeš za roke.. Vzamem ti sladoled iz rok … moker je in že zelo stopljen … a to ni več pomembno … vstopiva … prižgeš luč, ki napolni prostor z ravno prav svetlobe. Stopiš nazaj k meni, me poljubiš in mi slečeš suknjič. Ti stanem v majici s kratkimi rokavi … posadim te na posteljo in s poljubom dosežem da se uležeš … roke imaš nad glavo … nežno te s sladoledom dražim od zapestja proti komolcem … ostaja mokra sled, ki jo z ustnicami brišem … žgečka te … a nočeš da neham … igram se z vsakim delčkom tvoje kože … poljubljam popek … počasi začnem odpenjati vse tiste gumbke na majčki od spodaj proti gor …

Ti in strast -vse to me pelje v tvojo past !

vse preberem…

Tudi jaz.Ma sem že čisto zrajcan.Ljubček bi lahko knjigo napisal o teh vročih super zgodbah.

mene pa zanima če so avtobiografske….uffff…..kljub vsemu kapo dol pred domišljijo…

Lejka kako bi bilo fino demonstrirat:-)))))

sanje?

Ja…dej….najprej virtualno…

… brez razlike. Tudi vejice in pike!

Maček Muri! :))))))))))))

… vsak odpet gumbek je poljub višje … vse do zadnjega … dokler niso vsi odpeti … z ustnicami vsak del majice odmaknem na svojo stran … nimaš modrčka, zato začnem s poljubi božati nabrekle bradavičke … sladoled je odprt in stopljen … treba je spiti ostanek … približam usta in zaprem oči … Počasi nagnem in kljub temu nekaj steče zraven … po bradi … vratu … prsih … veš da sem to naredil nalašč … z jezikom začnem iskati sled, ki jo je pustil sladoled. Poljubljam in ližem nežno vse do zadnje sladi sladkega soka, ki je še na tebi. nežno se približujem še vedno nabreklim bradavičkam … krožim okoli njih in se jih nežno dotaknem z vrhom sladoleda … trzneš … hladno je … a ugaja ti … a ker nočem biti preveč zloben. Vstanem in nesem ostanek sladoleda v lijak … vrnem se k tebi … te poljubim na čelo … nato pa spet nadaljujem postopoma vse nižje in nižje … po nosku … bradi … po vratu … po prsih … do popka … tu se ustavim in začnem nežno raziskovanje … potujem vse nižje in nižje … pričenjam s podlo igro … poljubljam te … točno tam kje kožo prekriva oblačilo … noge ti gredo postopoma vsaka na svojo stran … po samem šivu hlač vtisnem malo močnejše poljube … grizljam in poslušam tvoje dihanje … nihaš z boki … hočeš več a ti ne pustim … hmm … hočem svojih pet minut … sezuješ se in z nogo poiščeš zatrdlino na mojem mednožju … božaš me po njej … skušaš potegniti dol mojih hlač, a ne gre …

moje roke najdejo pot višje … igram se z bradavičkami … tvoja noga je kot prilepljena na moškost … drgneš ob njega … ustavim te, ker me spravljaš v obup od želje, da ga dam ven iz kavbojk … s poljubi grem višje … se ustavim na pasu hlač … najdem rob in ga privzdignem z jezičkom … odpnem … mučim te in to dobro veš … slečem ti hlače … pogled se mi ustavi na venerinem gričku, ki ga zakrivajo snežno bele čipkaste hlačke … opazujem te in nežno božam po trebuščku … pa vse nižje in nižje spet … komaj opazno čez muco na noge in nazaj gor po notranji strani stegen vse do roba hlačk. Zastane ti dih. Čeprav se te niti ne dotaknem na najobčutljivejšem mestu. Ponovno se nežno sklonim in te poljubim … usta imaš hladna od dihanja … počasi grem nižje … s poljubi … vse do kolen … nižje me ne spustiš ker te žgečka … ne zdržiš … potujem z jezikom po nogah in se igram z robovi hlačk … rahlo jih privzdignem in naredim kretnjo kot da jih hočem popraviti … in vse to brez da se dotaknem vlažne muce … z usti se vse bolj približujem hlačkam … tvoj vonj te spravlja iz tira in najraje bi jih slekel … še tisti zadnji košček tkanine ki naju loči … a zavlačujem … ker vem da bo potem samo še lepše … uživam v tem, da te mučim … nežno poljubljam tvoje mednožje skozi hlačke in se trudim z jezikom priti mimo roba hlačk … zastokaš … tvoje dihanje je čedalje hitrejše … želiš si me … nič kolikokrat poskušaš potisnitimojo glavo na mednožje …..na tvojo vlažno potrebno mucko….. a ne znese … cel čas te božam …

Ti in strast -vse to me pelje v tvojo past !

primem te čez prsi in ti drsim čerz trebuh od zadaj pa ti sesam ušesek.Čutim tvoj dih in toplino…

ups……a kar al kaj….?

Bi si mi predala v užitek ali ne?

Kako napeto in erotično…res imaš smisel in super stil.

na voljo sem ti…ljubček….sanje nimam mej in plotov….

Poljubljam ti hrbet,prsti mi zdrsnejo na boke,jih s krožnimi gibi masira,z ustnicami ti nežno sesam in ljubim vrat in ti šepetam kako močno si te želim…

Si me želiš…..res? Takoj zdaj….?

Močno si te želim okusiti,tvoj dih,vonj in tvojo energijo.

Vauuuuu…….

In kaj bi ti meni delakla med tem?

New Report

Close