Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bil sem v Gruziji… ženske

Bil sem v Gruziji… ženske

Veliko potujem, na potovanjih sem bolj vajen lepih svetlopoltih Rusinj in vročekrvnih Ukrajink.

Poslovno sem šel v Gruzijo. Joj prejoj. Kakšne ženske, kot Romkinje. Grdi špičasti nosovi, obrazi polni temnih lepotnih pik, nizke, kratke čokate noge na x… ni da ni. Globoki temni podočnjaki. Temni slamasti lasje… nič od niča za pogledati.

Tisti, ki iščete ženo, IZOGNITE se Gruziji. Potrata časa in denarja.

Ti se kar drži Ukrajink

kaj je na Kavkazu.

Odgovor na objavo uporabnika
Potovanja, 27.04.2024 ob 20:07

Veliko potujem, na potovanjih sem bolj vajen lepih svetlopoltih Rusinj in vročekrvnih Ukrajink.

Poslovno sem šel v Gruzijo. Joj prejoj. Kakšne ženske, kot Romkinje. Grdi špičasti nosovi, obrazi polni temnih lepotnih pik, nizke, kratke čokate noge na x… ni da ni. Globoki temni podočnjaki. Temni slamasti lasje… nič od niča za pogledati.

Tisti, ki iščete ženo, IZOGNITE se Gruziji. Potrata časa in denarja.

A ti si nek rokodelec, prevoznik, gnojilo trade-er? Iščeš usput ženo al kako? Je ključno za ŽENO kako izgleda ali kakšna oseba je? Hm. No ja.

Se pravi, da je bil tavarišč Džugašvili pravi lepotec?

Odgovor na objavo uporabnika
Vesel oče, 27.04.2024 ob 20:18

Se pravi, da je bil tavarišč Džugašvili pravi lepotec?

Ko je bil mlad, sploh ni bil tako slab za pogledat.

Tudi ko je bil že starejši mužik (pri 75 ih), ni bil tako grd kot nori Drnovšek pri 50 ih.

Ena njegovih žena je bila sodeč po priimku tudi iz Gruzije. Meni ne deluje grda:

https://www.google.com/search?sca_esv=f116dc5384b4bd87&sca_upv=1&rlz=1C1HLDY_slSI716SI716&q=Ekaterina+Svanidze&si=AKbGX_oBDfquzodaRrfbb9img4kPQ4fCBZjeqAiaW1svvC8uXgQAv-hDTBlAuZv-JaPG_PqpLeHBMTJMHxqRCH9reqPEPSkFeEpgo3BS4ZvenPOmRq4sywW8QfpnOxKhvLAu08QmyD87hRQkHudbSyJ3HWRRHe6EHcta169cumPHxsFQm-yvtkUi5w5RO9Zqj9PFO9u2j9WxCylXKrTq9lXY8V2gMpDBqr–ugIQBZxQ7f33kZUwurQIHJBRAwF7BxVimcm8OCE8FH16Ferw_GtBhGTnDYa1Ug%3D%3D&sa=X&ved=2ahUKEwih8LXsg-OFAxXn9bsIHbewAEkQmxMoAXoECBYQAw

Tudi vnuk mu je podoben:

https://www.rferl.org/a/stalin-grandson-dies/28191514.html

bila sem v gruziji dolgo nazaj, meni so bile njihove punce lepe, res pa je, da imajo specifičen, eksotičen izgled. ali ti je všeč ali ni, je odvisno od posameznika. so bile pa mlade – recimo 16-25, ne vem kako je s starejšimi kot to. na splošno ima en del gruzijskih prebivalcev temnejšo “porjavelo” polt, eni pa svetlejšo, so pa načeloma vsi temnolasi, temnooki.. zanimiva država, dobra hrana, gostoljubni ljudje..

New Report

Close