Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu bila je..

bila je..

Bila je poročena sedem let.Imela je dobrega,delavnega moža,z lepo službo in dokaj dobro plačo.Imela je tudi hčer,ki jo je nadvse oboževala.
Svojega moža je imela rada in se z njim tudi poročila takoj po končani srednji šoli.Vendar ji je zadnje čase v njunem intimnem živlenju nečesa manjkalo.Mož je nikakor ni mogel več zadovoljiti.Na živce sta ji šli njegova pretirana nežnost in mlahavost.Med njima ni bilo nobene strasti več,nobenega žara,poželenja,vznemirljivosti.Skratka,njun seks je bil samo še nekakšna potreba,tako rekoč zakonska dolžnost.

Samo enkrat po dolgem času,je bila potešena.”Ne,to ni mogoče,”si je dejala.Vendar se je kaj kmalu prepričala o nasprotnem…

možem sta prišla do zaključka,da tako ne gre več naprej.Njun sex je na ničli.Pogovor na to temo je začel mož,ko jo je neko sobotno jutro presenetil z vprašanjem.”zakaj je najin sex tako dolgočasen?””Zato,ker vedno poteka na istem mestu in na enak način,”mu je zabrusila rahlo užaljena,češ,zakaj pa nič ne narediš glede tega.”Dobro in kje bi ti bilo všeč,da bi te poseksal?””Odloči se sam,pa boš že videl,ali mi bo všeč ali ne!”
Kmalu po tem pogovuru ji je v trgovini v kabini za pomerjanje oblek pričaral takšno seksualno doživetje,da mu je oprostila vse nezanimanje za njene joške,***** in rit.Ko je pomerjala krilo,ki ga je nameravala kupiti,je stopil v kabino,ji hitro slekel hlačke,se sklonil in ji začel lizati muco.O bog,kako čudovito je znal lizati!Njegov vroč jezik je najprej narahlo drsel po dlačicah,nato pa vse globlje in globlje ril po pičkici,vedno hitreje in silovito.”prosim,nehaj,ne tukaj,prišlo mi bo,vsi bodo slišali,”je glasno stokala,pa se mož sploh ni zmenil za to.Zaprla je oči,zakopala roki v njegove lase in si z vso močjo grizla ustnice,da ne bi začela na glas vpiti,kakor ima drugače navado med seksom.Kaj more za to,če je glasna. To mu je zelo všeč,pravi,da ga blazno vzburja.”Aaaaaah,ljubi moj,prihaja mi,iiii….”
Na hitro se je dvignil in ji z roko zatisnil usta,njo pa so stresali valovi kozmičnega orgazma in ni več vedela,kaj točno se dogaja.Počasi je prihajala k sebi, on pa me je nežno poljubljal po ustih in narahlo božal po joških.Med njegovim lizanjem si je ustnice zgrizla do krvi.”odpelji me domov in me pofukaj,prosim,prosim,ljubezen moja.”Nič ni rekel,samo odpel si je hlače,ji dvignil eno nogo,naslonil na steno in ji ga počasi,neskončno počasi zarinil v pizdo.”O,kako dobrega kurca imaš!Kako ..sem si želela tega…..”Naprej ni mogla govoriti,saj so jo začeli tresti novi orgazmični sunki.Spet ji je z roko zatisnil usta,da ne bi bila preglasna in jo naprej fukal,fukal,….

Nekaj dni po tistem jo je vprašal,kaj si misli o……..

jutro

Ti in strast -vse to me pelje v tvojo past !

Uf, tole je pa bilo za dobro jutro. :))

jutro tudi tebi…dobro!!!

:-)))

novinec?

…past???

Zelo učinkovito pestro nakupovanje.

Odlična zgodbica za dobro jutro…..mmmmm……tole je pa za poskusit…:)))

..Nekaj dni po tistem jo je vprašal,kaj misli o analnem seksu.Ideja se ji je zdela zanimiva,samo nekoliko zaskrbljeno je prijela njegov *****,ki je v trdem stanju meril prek dvajset centimetrov.Zanimalo jo je,kako misli celo batino spraviti v mojo ubogo ritko,ne da bi jo raztrgal na pol.Do sedaj ji je namreč med seksom v rit potisnil le prst.”Ljubi moj sonček,”se je veselo zasmejal,”saj to ne bova počela na horuk.Najprej je treba tvojo luknjico pripraviti do tega,da bo dovolj velika in me voljna sprejeti.”Tako je že naslednji dan prinesel iz sex shopa poseben analni nastavek.Bil je majhen,komaj kaj večji od prsta.Mislila je,da ga bo uporabil zvečer med seksom,pa ga še omenil ni.Naslednje jutro,ko sta se odpravljala v službo,ji je rekel,da ga mora nositi čez dan.”Kaj,a se ti je zmešalo?!”Najprej je bila proti,ampak ni se dolgo branila in tudi tokrat je obveljala njegova.Nagnila se je močno naprej, on pa ji je dobro namazan nastavek počasi začel potiskati v rit.Vsa kri ji je butnila v glavo,ker je bilo to rajcanje brez primere.”Nesramen si,da veš,” mu je užaljeno zabrusila.”Rajcaš me takrat,ko nimava časa za seks.””No,no,saj imava celo popoldne in večer na razpolago.”Nastavek je bil cel v njeniriti in morala se je obleči in oditi v službo.”ne morem,preveč sem zrajcana,saj ne bom mogla delati,ves čas bom mislila samo na tvojega kurca.””Če boš mislila samo na mojega,bo še dobro,”se je zarežal,jo poljubil za slovo in se odpeljal v službo.Kako je tisti dan v službi sploh kaj naredila,ji še danes ni jasno.Ves čas je bila zardela v obraz,med nogami pa je imela takšno poplavo,da se je bala,da bo pizdin sok začel kapljati iz nje.Še dobro,da ni bilo v bližini nobenega moškega,takrat bi se namreč pofukala s komerkoli,še z žensko,če bi ji bila všeč in tako je komaj čakala, da bo konec službe
vsa zrajcana,mokra,potrebna*******

Ti in strast -vse to me pelje v tvojo past !

dobr nas ti to rajcaš…bomo še!!! okušali tvojo strast?

:-))

Popoldne je vsa onemogla prišla domov in si hotela nastavek vzeti ven,saj se ji je vse skupaj že zdelo brez pomena.Toda mož jo je že čakal v spalnici.Ko je vstopila v stanovanje,ji je prišel nasproti nag in jo tako kot vsak dan poljubil na lice.”Baraba pokvarjena,zdaj pa te imam dovolj,”je zavpila nanj in se začela slačiti kar v predsobi.”Hočem,da me pofukaš,tukaj in zdaj in to tako,da tega fuka ne bom pozabila,dokler se bom zavedala,da imam pizdo med nogami!””Ne boš!”Samo to je rekel,jo pograbil in zvlekel v spalnico.Bila jena vseh štirih sredi postelje,ko ji je počasi in z občutkom potegnil nastavek iz riti.”Zdaj me pa bo,končno me bo pofukal v rit,”si je rekla sama sebi in misel na to jo je še dodatno vzburila.Z vlažilno kremo si je še sam namazal ***** in ji ga približal do anusa.Nežno je začel potiskati,sama pa je narahlo migala z ritko in naglas stokala.Začela ga je spodbujati:”Porini,porini,ljubi moj,hočem čutiti tvojega kurca v riti.Kako je trd in velik,super kurca imaš,daj,še,šeeee….”
Kmalu je svojega nabijača do jajc imela v svoji zadnjici.Blazno je uživala,zanjo je bil analni seks nekaj novega.Že dolgo je to hotela tudi poizkusiti,pa jo je bilo sram,da bi sama prva dala pobudo zanj.Mož je začel porivati hitreje,sama pa je glavo položila na posteljo in še bolj napela ritko.Občutki so bili fantastični:ogromni,trdi,vroč ***** je ril po njeni ritni luknji,noter in ven in spet.”porini mi prst v mucko,v njej je velika praznina.Ne smeš jo pustiti pri miru!” Njen mož ni rekel nič,z roko je segel v predal na nočni omarici in iz njega vzel vibrator.Prvič ga je videla,očitno ga je kupil prav danes.Počasi ji ga je nastavil na vhod v pizdo in ga začel porivati vedno globlje.Prvič je imela obe luknji polni,mislim,zares polni.Zdaj je šele vedela,kako je imeti v riti pravi ***** in enako velikega,umetnega v pizdi.Njeno stokanje in vzdihi so narasli v divje krike nebrzdane živalske strasti.To je bil *** njenega živlenja.Mož je z obema kurcema nabijal vedno hitreje,ona pa je imela občutek,da tega ne bom preživela.Ko jo je nehal stresati kdove kateri orgazem,se je z zadnjimi močmi odmaknila od kurca in skoraj zajokala:”ne več,prosim,umrla bom,ne morem več!”
Na njeno srečo je ravno takrat končal tudi on.S svojo vročo spermo jo je pošprical po ritki in hrbtu,ona pa se je vsa stresala in zvijala v čudoviti nasladi,do katere jo je pripeljal njen enkratni ljubimec – mož.

Pa lep, strasti polni,dan še naprej .

Ti in strast -vse to me pelje v tvojo past !

Veš kaj ljubček, prava žlehtnoba si! Najprej me za dobro jutro narajcaš. Se čez dan malo umirim, za konec pa tole! Pacek!

Ampak paše! ŠEEEEEEEE!!!!!

madonca, ejjjjjjjjjjjj…

ampak, spretnost je pa nujna tlele…

no, lep dan tudi tebi, dodatne strasti pa očitno ne potrebuješ…

pa pridi še kdaj…

benti, te kar prime, da bi si ga sposodla za en teden – hmm, bi držalo kar nekaj časa, kajne???!!!

:-)))))))

Brez veze!

Hja, za en teden. V tem tednu ga ne spustim iz hiše. To bi še nekako šlo za potešitev najhujšega ognja. Potem pa ma da pride vsak dan, večkrat na dan vsaj še kakšen mesec, potem se pa lahko samo še občasno oglasi.:))

:-))))))))))))))))

lep vikend…čao čao…

čao!

Čist sem not padla.Lepo napisano.Še bi…

….ne…jaz nisem notri padel…jaz bi lepo drsel…in notri in ven in notri in ven in …..

Ja to bi bilo pa še boljše,se strinjam…paše še pa še…


Popoldne je vsa onemogla prišla domov in si hotela nastavek vzeti ven,saj se ji je vse skupaj že zdelo brez pomena.Toda mož jo je že čakal v spalnici.Ko je vstopila v stanovanje,ji je prišel nasproti nag in jo tako kot vsak dan poljubil na lice.”Baraba pokvarjena,zdaj pa te imam dovolj,”je zavpila nanj in se začela slačiti kar v predsobi.”Hočem,da me pofukaš,tukaj in zdaj in to tako,da tega fuka ne bom pozabila,dokler se bom zavedala,da imam pizdo med nogami!””Ne boš!”Samo to je rekel,jo pograbil in zvlekel v spalnico.Bila jena vseh štirih sredi postelje,ko ji je počasi in z občutkom potegnil nastavek iz riti.”Zdaj me pa bo,končno me bo pofukal v rit,”si je rekla sama sebi in misel na to jo je še dodatno vzburila.Z vlažilno kremo si je še sam namazal ***** in ji ga približal do anusa.Nežno je začel potiskati,sama pa je narahlo migala z ritko in naglas stokala.Začela ga je spodbujati:”Porini,porini,ljubi moj,hočem čutiti tvojega kurca v riti.Kako je trd in velik,super kurca imaš,daj,še,šeeee….”
Kmalu je svojega nabijača do jajc imela v svoji zadnjici.Blazno je uživala,zanjo je bil analni seks nekaj novega.Že dolgo je to hotela tudi poizkusiti,pa jo je bilo sram,da bi sama prva dala pobudo zanj.Mož je začel porivati hitreje,sama pa je glavo položila na posteljo in še bolj napela ritko.Občutki so bili fantastični:ogromni,trdi,vroč ***** je ril po njeni ritni luknji,noter in ven in spet.”porini mi prst v mucko,v njej je velika praznina.Ne smeš jo pustiti pri miru!” Njen mož ni rekel nič,z roko je segel v predal na nočni omarici in iz njega vzel vibrator.Prvič ga je videla,očitno ga je kupil prav danes.Počasi ji ga je nastavil na vhod v pizdo in ga začel porivati vedno globlje.Prvič je imela obe luknji polni,mislim,zares polni.Zdaj je šele vedela,kako je imeti v riti pravi ***** in enako velikega,umetnega v pizdi.Njeno stokanje in vzdihi so narasli v divje krike nebrzdane živalske strasti.To je bil *** njenega živlenja.Mož je z obema kurcema nabijal vedno hitreje,ona pa je imela občutek,da tega ne bom preživela.Ko jo je nehal stresati kdove kateri orgazem,se je z zadnjimi močmi odmaknila od kurca in skoraj zajokala:”ne več,prosim,umrla bom,ne morem več!”
Na njeno srečo je ravno takrat končal tudi on.S svojo vročo spermo jo je pošprical po ritki in hrbtu,ona pa se je vsa stresala in zvijala v čudoviti nasladi,do katere jo je pripeljal njen enkratni ljubimec – mož.

Pa lep, strasti polni,dan še naprej .
[/quot
Jaz bi tudi

Ooo zdravo Mokra muca
ti še živiš….no kako je zdaj s stratjo oz porabo le-te?
Lep večer-M

Lepo da je svežina na njej ,a vem da se je treba zato malo potruditi. Upam da dopustiš da jo skupaj še nadgradiva .
Lep dan ti želim..

New Report

Close