Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek bioenergetik ZDENKO DOMANČIČ

bioenergetik ZDENKO DOMANČIČ

prostata

Susnjara ne dela vec,je v tujini.

Samo nekaj me zanima.vsi pisete,da je terapija brezplacna oz.das prostovoljno.jaz sem pri susnjari placala 150 evrov.ne samo jaz,vsi.z racunom.ZAKAJ?Je on bil kaj posebnega?

odg za “Damijan , dam 77”

gangrena po metodi Z.D. je ozdravljena v parih dneh.
tudi v primeru ko oseba že ima napotnico za amputacijo…

l.p.
matej

Mene pa zanima kako je z bioenergetiki na notrenjskem … je kakšen, ki ga priporočate … izkušnje?
Hvala

dober dan

a veste za kakšnega bioenergetika na dolensjkem?

lep pozdrav

v centru novega mesta je zelo dober zdravilec matej n.

l.p.

Kot je rekel.
Ko pride kšn k njemu, ki je delal “slabo”, oz. si je to zaslužil, oz. je to na njegovi življenski poti.

Mu roke ratajo mrzle in nemore nič.

Zato terapija pri nekaterih ne uspe.

Moja sestra in jaz pa nisve nikamor šle. Sva ostali kar doma. Se sliši kar malo čudno, terapije sva imele na daljavo. Dogovorili smo za za uro terapije, ena terapija je trajala mislim, da 15 minut in tako je bilo štiri dni zapored. Terapevt nama je dal navodila o vsemu. Nama s sestro je res zlo pomagalo. Nisve mogle verjet, da se tudi tako, da delati. Ime te terapije je kvantna transmisija in jo izvaja terapevt Grega, priimka pa se zdele ne spomnim. Poznam tudi ene par ljudi, ki so bili pri Domančiču, nekaterim je zelo pomagalo, nekaterim pa tudi ne. Pomoje je veliko odvisno od samega človeka kako te stvari sprejema.

Mi lahko prosim zaupate kontakt od gospoda Željka?

Ce bi pomagalo potem na svetu ne bi bilo bolnih ljudi :). Res pa je da placebo tud pomaga,ce verjames v njega kajne 😉 . Smo bili drugac,da ne bo pomote. In itak nobenemu ni pomagalo,mogoce bi si drznila rect da so se alergije se vec namnozile in bile hujse. Itak pa kar se tice alergij in bolezni,ze v enemmesecu se lahko vse spremeni in se omilijo,izginejo ali poslabsajo z domjancicevo metodo al pa ne hehe


Zakaj si pa sla, ce ne verjames da lahko pomaga? Zajebavat koga? Ce se ze vnsprej prepricana in ves, da ti ne bo pomagalo, cemu sploh hodis? A k dohtarju tud gres k tistmu, ki ves, da ti ne bo pomagal, ampak vseeno gres? Sicer pa ti tako povem clovek je ena sama energija in s tem on dela z energijo. O pomenu pretoka energije za zdravje cloveka in pravilno delovanje vseh telesnih sistemov in gunkcij govori ze tkm, pa je mnogo starejsa od zahodnjaske medicine. Zahodnjaki pa samo zdravijo simptome…celo moj dohtar se je meni zadnjic hvalil, kako da je on kot gasilec, ki samo pride na mesto pozara, da ga pogasi da je samo to nhegova naloga… kao s tem je opraviceval svojo nesposobnost postavljanja pravilnih diagnoz, kao da to ni v njegovi domeni, da on itak samo zdravi simptome in da ni vazno od cesa so… pa to ni res… se kako so dolzni ugotoviti tudi pravilen vzrok, da lahko simptome tudi pravilno odpravijo in pozdravijo… in ce se ze primerja z gadilci…secelo gasilci in policaji vedno ugotovilo in so pokli ani, da ugotovijo tudi vzrok pozara. Ravno tkm pa jamlje cloveka v procesu zdravljenja in razumevanja bolezni kot celoto…torej tudi na energetski ravni, kar zahodna medicina izpusca in zapostavlja.

Pa kaj tebe briga kdo in zakaj h komu hodi. Saj verjamem da je treba reklamo delat pod razlicnimi nicki tukaj :). Sem povedala svojo izkusnjo,izkusnjo svojih otrok in bliznjih. Nobenemu ni pomagalo. A te boli? Se bojis da jih ne bo dovolj prislo k tebi :)’ brez skrbi,se vec postov napisi pod razlicnimi nicki garantirano bo vec klicov k njegovim ucencem po slo eniji 😉 credni nagon je super stvar :)))


Zenska poisci si pomoc, ki ti bo pomagala pri blodnjah, ker to kar blodis o razlicnih nickih in reklami…to ni normalno. Pac ti ni pomagalo. V vsej svoji zanesenosti zaljenja in napadov na soljudi, pa niti na vprasanje ne znas odgovoriti. Razumem, ti bi pomagalo, ne verjames, nikoli nisi verjela… vse to razumem tvoja pravica cisto… samo ne razumem zakaj si potem sla in celo svoje otroke peljala na nekaj tako negativnega kar tako obsojas. Poleg tega si prepricana, da tako se pozdravi samo od sebe v dolocenem casu… se en argument v prid vprasanju ne razumem zakaj si sploh sla, ce sama itak ves in trdis, dase samo od sebe pozdravi. In sploh da kot receno sebe in otroke izpostavljas necemu do cesar imas tako odklonilen in negativen odnos? Zakaj to pocne nekdo… tega ne razumem. Valjda, ce imas prepricanje da je neka hrana zelo negativna se jo izogibas, ne pa da se namenom in se celo otroke pitas z njo, potem pa simfas kako ti je slabo. Tega tvojega dejanja jaz ne razumem in to sem vprasala v vprasanju..pa vse kar si ti zmozna napisat so blodnje reklamah in.obtozbe neupravicene o pretvarjanju pod raznimi nicki.

Seveda,to bo to. Sem ze blodnjava,zalim soljudi …
Mogoce bi te domjancic naucil brati ?
Mogoce bi pustila,da ljudi imajo razlicna mnenja in izkusnje?
Mogoce,da ti ne zalis ljudi ?
Itd
Lej saj bo vse dobro,se malo pa bo soncek in se bos dobro pocutil/a 🙂
Zelim ti veliko zdravja,saj ga potrebujes v tem svetu ter sreco,da ne bos tko zagrenjen/a in napadalen/a
Jaz temo zakljucujem. Ti pa nadaljuj kolikor te je volja.
Lp


S projeciranjem lastne zagrebjenosti, napadalnosti na druge, ne bo tvoj problem nic manjsi. Ce kdo ne zna brati si to ti, ker te clovek nekaj vprasa, pa ne znas odgovoriti na vprasanje, raje napadas in zalis ljudi, jih obsojas. In ja v obsodbah mene, da se pretvarjam pod raznimi.nicki in da delam reklamo si konkretno zelo blodila in neupraviceno sodila. Jaz sem ti odgovorila z argumentiranimi vprasanji in pricakovala sem odgovor, vsaj tako gre normalna komunikacija… ti pa drugega kot napadati za neko reklamo, soditi in zaliti ne znas. Pometi prrd svojim.pragom. mogoce ti bodo tudi takrat lazje ponagali ljudje, ko bos z manj negativne nastrojenosti in napadalnosti hodila naokoli po svetu. Ce si se tako obmasala do terapevta kor se do mene, se sploh cudim, da te je sprejel z vso to negativnostjo in napadalnostjo.

Ali kdo mogoče ve, če Matej Novak dela v Novem mestu? Na spletu sem zasledila, da se je preselil na Kitajsko, ali veste če se je morda že vrnil in če zopet dela?

Ali je kdo hodil na bioterapijo v Laško nasproti osnovne šole? Jaz ne dvomim v uspeh. Naročila se bom ta vikend. Muči ne kronična utrujenost in hkrati neprespanost, poškodbe vezi in artroza, upam na najboljše.

Slaba reklama….

Nas otrok prisel zdrav tja, po terepiji pa zbolel….mogoce ce bi Domancic osebno zdravil da bi delovalo, zal njegovi ucenci le mislijo da znajo in tako zastonj doniras denar za ene namisljene zdravilce. Prav tako gospod iz Lutverci po imenu Edvard T. ki dela po metodi Domancic je brez komentarja. Zal se ljudje igrajo z nami ki imamo zeljo po zdravju in bi naredili vse da bi ozdraveli, vendar smo naivni in tej ljudje potrebujejo naivne ljudi

Možno je, da se takoj po terapiji stanje začasno poslabša. Upam, da bo še vse dobro.
Sama nimam izkušenj, a to kar preberem in slišim o terapijah kot po tekočem traku, ki jih izvajajo Domančičevi učenci, mi ne vzbuja zaupanja. Mogoče bi se obrnila na koga, ki samostojno izvaja terapije in ti že ob prvem stiku sede.

Možno je, da se takoj po terapiji stanje začasno poslabša. Upam, da bo še vse dobro.
Sama nimam izkušenj, a to kar preberem in slišim o terapijah kot po tekočem traku, ki jih izvajajo Domančičevi učenci, mi ne vzbuja zaupanja. Mogoče bi se obrnila na koga, ki samostojno izvaja terapije in ti že ob prvem stiku sede.
[/quote]

je možno, da je narod še leta 2020 tako trapast, da verjame v te bedarije???

Zakaj si pa zdravega otroka peljala tja? Da bi bi se bolj zdrav? In ali si zdravilcem to povedala ali samp zdaj serjes po ljudeh tukaj gor, ker si za ekranom.

Hhuhhh zelo dobro si napisala temu ne razumes, ze njegov nik “ne razumes” pove vse

Energija zdravi ja, vendar le ce to strokovnjak zdravi, ne pa neki sarlatani in narcisi kot so vecina domancicevih ucencev in gospod ki se ima za boga g. Edvard iz Lutverci pri Apacah…..sami energetiki za naivneze

“Zdravega”, zdravega zato, ker so rekli, da mora pridet zdrav na terapijo brez vrocine, viroze, pljucnice int. V tem pomenu zdravega. 🙂

Sem hodila k enemu njegovih učencev, ko je bil v našem kraju. Zdaj, jaz sem izpostavila ščitnico, plačala na koncu, ampak! kako naj bi vedela ali je kaj pomagalo, jaz mislim, da mi ni. Torej….ja plačam pošteno, če vidim rezultat, ampak kaj ko ga pri nekaterih stvareh ne vidim? Naj dam nekaj iz vljudnosti in spet se pojavi kaj je primerno!? Težko je to ovrednotit.

New Report

Close