Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Biti ali ne biti…………vprašanje za ženske .

Biti ali ne biti…………vprašanje za ženske .

Imate ljubimca. Svojo muco redno frizitare ; npr. na črtico. Ljubimcu pa mnogo je lepša in vzburjajoča kosmata muca. Sex z nji je tudi mnogo boljši in njega si želite bolj kot moža.
Kaj bi naredile glede mucine frizure?

Grozovito… Kaj takega… na grmado, pa bo mir!
Daj, ma saj si si že sama odgovorila… mož ti je tako samo za status ali kaj kar k temu paše… njegovo mnenje več ne šteje… torej puščaš dlake…

Še naprej bi jo urejala po svojem okusu, tako kot je meni najljubše…če bi me zaradi tega on zapustil, neka izvoli, potem mu je šlo le za mojo muco…no tvojo;))v tvojem primeru.

Sem se že ustrašil ali pišeš o meni, tudi meni je v glavnem le zanjo…!
Kako si gospa? Zakaj si jezna name?

Gospa je čudovito, je taka ku vreme in jezna, da je na njega, JAZ nič ne ve o tem;))

Oh, zopet en kaken iz srca, tak 100 tonski!! Torej je vreme lepo? Moja malenkost pa danes kot dež, ne toča!

Bejž beg z mojega posta! hahahah

Ti bom pa sam kamen pustil za vzglavnik na balkonu, hahahah

ja, tvoj mednožni….

Bodi raje strela in grom;)), no saj je tudi dež lep, sploh tisti rek, “da za vsakim dezjem posije sonce”.Dragi, zdaj te zapuščam, gospo čaka veliko dela, saj ne vem naj se smejem ali jočem;)), haha ti pa le pecaj dalje;)) beri čaraj, compraj, zapeljuj…

Tist ni tako trd, pa še prec bi tiv ustka zlezel in te pošprical da ne zarjaviš, hahaha

Le kako naj to izvedem, če je ni več? NA POMOČ!!!!

Si bil žleht.pa je všla! :))

Žleht? Zato, ker sem rekel da bi te? Saj nisem prvi, niti zadnji! Ti imaš očitno ogromno “žlehtnob”!

Mojčka, tole sem pa pozabil vprašati: imaš ljubimca? No, upam da nisi toliko žleht, da ga nimaš

hahah, pošteno se varaš.Vse kar bereš na forumu, ne jemlji za res ali za osebno resnično napisano od avtorja.uf…sem zakomplicirala…..

hahahahaha………ti si huje radoveden kot moj mož!

Pa si res, hahaha! Sem pa 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} – en, da si neverjetno simpatično bitje, ne samo lepa in pametna! Za take pa vemo koliko se jih slini…

o.đizus………:)))))))))))))))

bolj sem firbčen kot baba, hahaha
Občutek imam, da si pisala o svoji mucki, svojem možu in ljubimcu…

Se vedno bi bilo tako kot meni pase 😉

že moj je kot slinast polž!

O pa ja! Če bi imela ljubimca, bi se uredile le zanj!

Ga bo treba poštupat! :))

Eh………nisem.
:))

New Report

Close