Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bivsi – dobro zgleda

Bivsi – dobro zgleda

Sem ga srecala po parih letih in izgleda bolje kot kadarkoli prej,fit kot maneken.Ko je bil pa moj je mel pa trebuscek zdej je pa cela razbacana mrcina.Pa ocitno uspesen,naredil faks dobra sluzba.Zakaj ni mogel ze prej?

Težko rečem, ker ne vem kako je bilo med vama. Samo eni, ko končajo vezo, prav zacvetijo. Taki so ponavadi v vezi dajali vso pozornost partnerju, kar ni dobro ne za enega, ne za drugega. En samo daje, drugi samo jemlje. Še enkrat, ne pravim, da je bilo tako pri vama.

 

Bi pomislil, da tole piše moja bivša, pa sem se spomnil, da tudi prej nisem imel povečanega trebuha.   :)))))

Držala si ga nazaj, s tabo ni mogel zacvetet. Verjetno nosiš tudi ti krivdo za to.

Zgleda boljše kot ti 😲

Odgovor na objavo uporabnika
Vesel oče, 05.05.2024 ob 02:13

Bi pomislil, da tole piše moja bivša, pa sem se spomnil, da tudi prej nisem imel povečanega trebuha.   :)))))

Kaj pa vaša bežanija na Bleiburg leta ’45? Kaj praviš?

Zaradi tebe

Faks, dobra služba in razbacana mrcina.Vse to še zdaleč ne pomeni, da bi ti bil dober partner in dober družinski mož.Največkrat imajo najbolj nevpadljivi ljudje, s trebuščkom, brez faksa, pa znajo poprijeti doma za vsako delo- taki navadni Janezi- najboljši zakon z Micko( ki je tudi nekaj srednjega).In sta skupaj uspešna.Pa še rada se imata !

..haha..te ej zaskominal, a :D..ti pa doma kavcarja s pirom v rok…

Vsi se polenimo z žensko. Seks maš kolk tolk, pita te s klumpom, cajt ti požre, najeda ti. Nimaš šans bit v formi v večini primerov, požre ti tud voljo do življenja. Samski se dostikrat spravijo v red. Ali pa tisti, ki so v vezi, ampak vsaj lovijo neko ljubico zraven. To ti da motivacijo.

Moj bivši pa nikakav,

suh sestradan, nikakav, na skupnem srečanju žru, se vidi da je po gostilnah. Me je bilo kar groza s kakšnim izrodkom sem bila…. Ampak to je že druga zgodba.

Nisi ga spodbujala. Nič takega nista počela skupaj. Mogoče ni bila prava energija med vama. Verjetno ima srečo, da se te je znebil.

Odgovor na objavo uporabnika
vsi se, 05.05.2024 ob 07:49

Vsi se polenimo z žensko. Seks maš kolk tolk, pita te s klumpom, cajt ti požre, najeda ti. Nimaš šans bit v formi v večini primerov, požre ti tud voljo do življenja. Samski se dostikrat spravijo v red. Ali pa tisti, ki so v vezi, ampak vsaj lovijo neko ljubico zraven. To ti da motivacijo.

Ja, da ti motivacijo.Za par let…Pol je pa spet isto.

New Report

Close