Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek blatenje

blatenje

Take ljudi in politike ki blatijo Slovenijo zunaj meja je treba po moje kaznovati!Prvo naj probajo rešiti probleme doma!Mislim da je to prava sramota kar pišejo o Sloveniji!Med temi je tudi romsko vprašanje,ki ga po mojem ni,saj romi bolje živijo kot navaden Slovenec.Če pa jih imajo ti sramotilci Slovenije tako radi naj si jih vzamejo domov!!

Taki ljudje, ki blatijo svojo državo izven njenih meja, so zame navadni packi, nevredni kakršnekoli domovinske pravice oz. bonitet v zvezi z njo.
Odvzela bi jim potni list pa marš……
Romskega vprašanja dejansko NI in ga tudi ne bi bilo, vendar pod pogojem ,da ne živi nekje človek po priimku Hanžek.
O prioritetah Strojan family raje ne pisarim, saj
se mi zviša krvni tlak.

Taki ljudje, ki blatijo svojo državo izven njenih meja, so zame navadni packi, nevredni kakršnekoli domovinske pravice oz. bonitet v zvezi z njo.
Odvzela bi jim potni list pa marš……
Romskega vprašanja dejansko NI in ga tudi ne bi bilo, vendar pod pogojem ,da ne živi nekje človek po priimku Hanžek.
O prioritetah Strojan family raje ne pisarim, saj
se mi zviša krvni tlak.[/quote]

Zakaj pa sploh pisariš tukajlele…saj nisi nič tehtnega napisal(a), JZ?

Takšnile ljudje in takšni stvaki so dokaz nekulture. vsak napiše svoje mnenje, in ti nisi nihče, da bi sodil, kaj je tehtno in kaj ne.

Moje mnenje je, da se mora vlado zamenjati in bi morali imeti predčasne volitve.
da pa je šlo to pisanje v tujino, pa bi tudi marsikoga kaznoval.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Ja, tule so dobrodošli in razumljeni le tisti, ki blatijo sedanjo vlado in Janeza Janšo.
Enoumje pač.
Jaz sem že obupala in ne pišem več, ker tu ni nobene debate, ampak samo še zmerjanje.
Me pa zanima primož, koliko ljudi je dejansko na tem forumu.

večini Romov je Slovenija njihova domovina in tu imajo svoj dom.
kazni novinarjem ne bi zalegle in jaz sem proti kaznovaju.
mislim, da imajo NEKATERI novinarji sploh, ker jih preveč in ne zastopijo trga delovne sile, probleme z jasnostjo sveta in naše domovine.
tukaj potem prihaja do osebnih prizadetostih in ovce (571) jih podpirajo, ker se sami bojijo za svojo eksistenco in kot taki niso sposobni samostojno preživeti.
v bistvu ti ljudje ne vedo, da so nas-(smo se) nekatere v tisočih, “zmetali” na cesto in moralo je tako biti ne glede, ali si dober ali slab.
vedno se pojavi problem produktivnosti in s takim razmišljanjem imajo predvsem mladi in recimo dobri novinarji slabo možnost za vzstop na trg.

to je tako: tamo gdje vsi Bosanci ide i glupi Mujo.

Jaz pa ravno nasprotno mislim, da so dobrodošli in razumljeni le tisti, ki NE blatijo sedanje vlade in Janeza Janše.
Enoumje pač.

Ustanovljeno je Združenje novinarjev in publicistov. V združenju bodo novinarji, publicisti, uredniki in drugi. V zapisani izjavi je prioriteta, krepitev svobode govora in medijev.

Boljša kakovost medijev in novinarstva bo dosežena s tem, da bo urejen status novinarjev in drugih zaposlenih, kar se v času tranzicije, iciji, ko so mediji dobili lastnike ni zgodilo.

Ker so mediji dobili lastnike se pojavljajo politični in kapitalski pritiski. To pa ni v skladu z ustavno pravico do svobode izražanja.

V Združenju novinarjev in publicistov ugotavljajo, da morajo mediji prevzeti odgovornost, zagotoviti se morajo pogoji za izobraževanja in profesionalni razvoj članov in celotnega slovenskega novinarstva.

Predsednik Združenja novinarjev in publicistov je gospod Peter Jančič.

Menim, da bo bolje, kar se tiče plehkosti (prevečkrat) naših medijev. Peter Jančič ni tam en kar tako. Profesionalec na svojem področju.

Taki ljudje, ki blatijo svojo državo izven njenih meja, so zame navadni packi, nevredni kakršnekoli domovinske pravice oz. bonitet v zvezi z njo.
Odvzela bi jim potni list pa marš……
Romskega vprašanja dejansko NI in ga tudi ne bi bilo, vendar pod pogojem ,da ne živi nekje človek po priimku Hanžek.
O prioritetah Strojan family raje ne pisarim, saj
se mi zviša krvni tlak.[/quote]

Zakaj pa sploh pisariš tukajlele…saj nisi nič tehtnega napisal(a), JZ?[/quote]

Ni res, da ni nič napisala. Napisala je, da je ksenofobna in so ji hitlerske metode zelo blizu.

_________________________________________________ http://monoblog.over.net/zogca/ Včasih pekel, včasih sanje …

Taki ljudje, ki blatijo svojo državo izven njenih meja, so zame navadni packi, nevredni kakršnekoli domovinske pravice oz. bonitet v zvezi z njo.
Odvzela bi jim potni list pa marš……
Romskega vprašanja dejansko NI in ga tudi ne bi bilo, vendar pod pogojem ,da ne živi nekje človek po priimku Hanžek.
O prioritetah Strojan family raje ne pisarim, saj
se mi zviša krvni tlak.[/quote]

Zakaj pa sploh pisariš tukajlele…saj nisi nič tehtnega napisal(a), JZ?[/quote]

Ni res, da ni nič napisala. Napisala je, da je ksenofobna in so ji hitlerske metode zelo blizu.[/quote]

Vrabček se je čudežno spremenil v Žogco.

Taki ljudje, ki blatijo svojo državo izven njenih meja, so zame navadni packi, nevredni kakršnekoli domovinske pravice oz. bonitet v zvezi z njo.
Odvzela bi jim potni list pa marš……
Romskega vprašanja dejansko NI in ga tudi ne bi bilo, vendar pod pogojem ,da ne živi nekje človek po priimku Hanžek.
O prioritetah Strojan family raje ne pisarim, saj
se mi zviša krvni tlak.[/quote]

Zakaj pa sploh pisariš tukajlele…saj nisi nič tehtnega napisal(a), JZ?[/quote]

Ni res, da ni nič napisala. Napisala je, da je ksenofobna in so ji hitlerske metode zelo blizu.[/quote]

Vrabček se je čudežno spremenil v Žogco.[/quote]

same oči so me. Lahko, prosim, tole malo natančneje?

Hvala!

Taki ljudje, ki blatijo svojo državo izven njenih meja, so zame navadni packi, nevredni kakršnekoli domovinske pravice oz. bonitet v zvezi z njo.
Odvzela bi jim potni list pa marš……
Romskega vprašanja dejansko NI in ga tudi ne bi bilo, vendar pod pogojem ,da ne živi nekje človek po priimku Hanžek.
O prioritetah Strojan family raje ne pisarim, saj
se mi zviša krvni tlak.[/quote]

Zakaj pa sploh pisariš tukajlele…saj nisi nič tehtnega napisal(a), JZ?[/quote]

Ni res, da ni nič napisala. Napisala je, da je ksenofobna in so ji hitlerske metode zelo blizu.[/quote]

Vrabček se je čudežno spremenil v Žogco.[/quote]

same oči so me. Lahko, prosim, tole malo natančneje?

Hvala![/quote]

Žogca in vrabček NIKOLI NISTA BILI IN NIKOLI NE BOSTA ista oseba. Če Žogca ne piše kot Žogca, uporablja povsem drugačne vzdevke. Ki se nikoli ne ponavljajo.

_________________________________________________ http://monoblog.over.net/zogca/ Včasih pekel, včasih sanje …

Potrjujem, da vrabček nikoli ni bil in ni Žogca in Žogca nikoli ni bila in ni vrabček. Žogca pa včasih res uporablja vzdevedk leva* (dopuščam, da se motim).

Vrabček ti več kot očitno ne da miru. Se ti ne zdi škoda časa, da se obremenjuješ z ljudmi, ki jih ne poznaš.
Čiv, čiv, čiv….

Taki ljudje, ki blatijo svojo državo izven njenih meja, so zame navadni packi, nevredni kakršnekoli domovinske pravice oz. bonitet v zvezi z njo.
Odvzela bi jim potni list pa marš……
Romskega vprašanja dejansko NI in ga tudi ne bi bilo, vendar pod pogojem ,da ne živi nekje človek po priimku Hanžek.
O prioritetah Strojan family raje ne pisarim, saj
se mi zviša krvni tlak.[/quote]

Zakaj pa sploh pisariš tukajlele…saj nisi nič tehtnega napisal(a), JZ?[/quote]

Mejduš, se podpišem. Več kot očitno je, da nekateri pisarijo pač samo za to, da pisarijo, nikoli pa ne napišejo nič konkretnega. Ko pa nekdo, za razliko od takih, izpostavi določeno zadevo, pa ga napadejo z vsem, kar pač premorejo. To je pa bore malo, kar je zelo dobro vidno.

Levičarji smo očitno pametni. 🙂

_________________________________________________ http://monoblog.over.net/zogca/ Včasih pekel, včasih sanje …

Takšnile ljudje in takšni stvaki so dokaz nekulture. vsak napiše svoje mnenje, in ti nisi nihče, da bi sodil, kaj je tehtno in kaj ne.

Moje mnenje je, da se mora vlado zamenjati in bi morali imeti predčasne volitve.
da pa je šlo to pisanje v tujino, pa bi tudi marsikoga kaznoval.

primož[/quote]

Primož, pozabljaš da smo v EU, kar se bo dogajalo pri nas bo zanimalo tudi takoimenovano tujino, ki ni več tujina.

pozabljaš tudi, da je umetna vladna kriza veliko bolj odmevala po ES, kot pa problrmi romov in novinarjev.

Ja, se strinjam. Tiste, ki blatijo državo pred beneško komisijo, češ da smo uzakonili napačen volilni sistem, bi bilo treba kaznovati. In tiste, ki blatijo državo v tujini s tem, da razmere v državi zaostrujejo do skrajnosti, za to pa obtožujejo medije.

Pssst. Ko človek trikrat sliši ali prebere isto laž običajno temu ljudje verjamejo, kot da je največja resnica. Sedaj je zapisana že dvakrat.

Ne vem zakaj CIGANE mešate tu noter!??

Skregano z logiko. Če bi bili pametni, ne bi bili levičarji.

New Report

Close