Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Blo kaj sexa…

Blo kaj sexa…

…ko sem bil odsoten?
sva s sinom njegov novi PC štelala.Sonči,vse OK? Žverči,ne bit žalostna,sem s tabo,Trilči,a si dobila slike,Helči,hvala za umetnino,razo..a te je že srečala….,Arči..izpit narejen,a ne?
In vsi ostali:RAD VAS IMAM!
Sp

Ne, žverca je bila s tabo. Ziher. :-)))
Seksali nismo, noben ni za akcijo, žalostna nisem več, nekateri so poniknili, nekateri so ustni izpit morali pisati ipd.
Narobe svet, ti rečem.

Lepo bodi, pa ne bulji toliko v prejete slike, no!!! :-))))
Cmoka na lička.

Ja, tud jaz sem tuki :))) Sprevržko!! Joj, men pa full uide… :- sam ne med sexom, ampak dopoldan med spanjem… :- Helči bi tud jaz eski, če je dobla kaj, kuku, nazaj po emailu!?
In vsi ostali, tud jaz MAM VAS RAD!!!

Se morda zvečer kaj beremo. Pridni bodite!

Cmoka na lička.

Sonči je utrujena in srečna ker je osrečila mnogo ljudi, danes…no otroških srčkov… cmoka, sem te pogrešala!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Čigava si pa ti,khmmmmm, aja moja najl…………..
Te imam kar rad,ko se pojaviš!
Sp

Ne zezaj, kaj sem tvoja, kaj…cmoka… in me veseli da me imas KAR rad…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Mogoče še preveč!
Lepa si
D

Dobila dobila, thanx Cvetko, zlatkan si.
A tisto sta bla kaka dva iz foruma? Hihi.
A zdej spančkaš al si kje tuki?
Lupčka.

danes sexa sploh ne :((((

Pej zekej pej nej?
F***t so rekli tvoji starejši kolegi s tistga konca…in smo šli,pa ne tisto,ampak pit tja v ,khmmm?,vas je nasproti vipavskega letališča,priimka tistih dobrih ljudi pa ne bom napisal!
Lepa si ,helči
Sp
Ma slika je bla pa mega!

Hi hi, ti Sprevržko si tičko.
V Vipavi baje ni letališča… taku, de rejs ne vem ki si ga ti bumal. :)))
A vejši ki ga jst bumam ku sm u Bci?
Ugani, hihi…
Lep si, Sp.

Kej, kaku,… Helči a si ti dalenjka al kuga :))) Hej, le katero je mel Franci tam na tistem kavču :))))

O, lepotko, si tukaj :)))
Ma nism Dalejnka, Primorka sm, Primorka.
Kej ti si Dalejnc?
Kej un tadrugi mejl si dubu?

Lep si, ko cvetiš.

Helči!Mlada si(in jaz star9!Nasproti vipavske kasarne(JNA) je blo včasih eno polje,skor tku dugo kut uajdovsko in tam je blo letališče.So še moji frendi tam prstajal in vas se kliče LOže,Pože,ne ne vem!
Pumagi!
Sp

Aja, aja… hm, res so ena pulja tam, ma se ne spomnim d bi kdaj kej tam pristajalu…. ja, Lože so tam, ja… bom morala tatkota vprašat… hihi…

nisi star, samo lep si :))

Ma nisem jaz dalejnc, jaz sem gorenc, vaš sosed :))
Hojla, sem dobil tudi drugi email, hvala, sam odpret ga mi še ni ratalo 🙁
V Pivko pa jaz morda pojdem čez cajt.. za 14 dni na vežbanje za poklicnega vojaka, sam se še nisem odločil ali bi šel v to delo ali rajš tuki v dolini naši ostanem…

opaaa, zdaj sem pa jaz malo mimo udaril Pivka pa vipavska…

Raje kar v dolini naši ostani, ker kdo bo potem mene grellll???

cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

… hi hi , se zgodi…
a se nisi še odloču? se spomnim, da si 1x spraševal na “mladih” nekej o delu v vojski? jel tak?

a gorenc? ulalala, tam sm skor tolkrat kokr pr Sprevržkoti :)))
lep si c.

Ja Sonček, bom vseeno malo premislil, nekdo te mora tudi branit..!!!
Helči, pa še čisto na meji s primorsko sem, prec nad baško grapo, pol se pa gre že proti Sprevržkotu :))

hmmmm… na uni strani Krna… al tam ku se gre skoz predorčič…
hmmm, mi ne kapne zdejle glih na čisto…
:))))

Ja to je pa tudi res, no se bova pa od daleč grela…

p.s.
sedaj pa resno, če še nisi dobil željene podatke,kar se tiče vojske… lahko jih dobiš iz prve roke, povej-napiši kaj te zanima in jutri dobis odgovore… ne zezam se, tole pa sedaj ni hec kakor vse ostalo.lahko pa ti tudi dogovorim sestanek in se pogovoris iz oci v oci, pa to ne bom jaz, se razume…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ni panike!! Ja, za v vojsko sem pa zdaj opravil preglede, še odg. moram dobiti in če je pozitiven, se moram odločit.. grem, ne grem!!

jst sm mela tud enkrat idejo… potem sem se pa prijavla v policijo…
potem sem se pa odjavla, ker so bli vsi proti…

New Report

Close