Najdi forum

Bmw

Sigurno druga najpogostejsa znamka na cestah po volkswagnu. Od kje folku kes za to

Srednji sloj izumira, to je. Golobja revščina.

AHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH, Bosansr Motor Wagn, a to sploh še obstaja, nad temi bosanskimi vozili smo se navduševali konec osemdesetih, danes je pa to povsem deklasirana znamka

Jajca 🙂

Starega bemveja si kupi zakompleksanec, ki nima  za novega clia. In razne spolno nepotešene babe.

Bmw je kišta za ven metanje, pa še to samo za retarde, ki jih je čas povozil. Nekoč je to bil statusni simbol, zdaj je že davno mimo tudi to.
Danes jih vozijo atejovi smrkavci, primitivci, jugovina in taki, ki bi radi bili machoti. Vsi s premalimi pimpeki.
Sploh pa ni zadaj keša, ampak leasing. Doma pa travo pasejo.  Pa tudi stanejo nič več od kakega renaulta. Ni to znak, da imaš keš.

Bosansko Motorno Wozilo…

Upam, da ti je bolj jasno 😉

Sigurno je francoskih avtov največ na slovenskih cestah..

o kaksnem kesu ti govoris bmw-ja si lahko vsak privosci od 9-15k dobiš vizualno privlacnega kar pa ni nek denar. Za mojega tudi mislijo usi da je 30k bil je pa 12k pac to so predsodki in fausarija za brezveze

kredit, limit, fafing.  sluzba po atekovih vezah.  pametni ljduje kupijo lexus.

Na cesti je polno BMW nižjega ranga ala serija 1 in 3 .ki ni  nič dražji od ostalih znamk, kot so Renault, Citroen…

Je pa dejstvo, da so vozniki BMW največji kreteni, zato si ga nikoli ne bom kupil.

95% teh jajc je zgonjenih ali stolčenih v tujini, potem pa uvoženih k nam. Mularija potem orgazmira na to, jemlje kredite, leasing itd… poznam primer, ko imata celo dva skupaj poršeja, sta pa oba na minimalcu. Ampak, 2x letno ko gre v Bosno, je pa car.

Če že, naj si kdo kupi BMW 5-ko, 7-ko ali pa M5 v tujini. Malce dražji, a normalna cena. 4ka ali manj je za babe.

Sem enkrat gledal oddajo volan in so že povedal, da je najpogostejši avto registriran v Sloveniji Renault Clio.

če gledaš samo bmw-je boš videl samo bmw-je.

Odgovor na objavo uporabnika
Jahman, 28.03.2024 ob 09:24

Sem enkrat gledal oddajo volan in so že povedal, da je najpogostejši avto registriran v Sloveniji Renault Clio.

Kaj pa ti veš kaj je za babe in kaj ni, si navaden avtomobilski analfabet.

New Report

Close