Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek bo epf vrnil denar za evidenčni vpis?

bo epf vrnil denar za evidenčni vpis?

Na spletu sem našla informacijo, da epf neupravičeno zaračunava stroške evidenčnega vpisa, da bi jih lahko v enem letu zaračunal 35.000, plačati smo pa morali 140.000.

Kako je evidenčni vpis urejen na drugih faksih, izredni študentje plačujejo kaj, če v roku ne opravijo izpitov?

Na pravni MB je evidenčni vpis 45.000 SIT (za lansko šol. leto).

Klicala sem na šolo, poučili so me, da ne gre za evidenčni vpis, da tega pri njih ni, da je redni vpis, ponovni in nadaljni.

Nič mi ni več jasno. Rekli so mi, da moram spet plačati 188 T.

Uvozniki kofeja, za to leto planirajte višji uvoz, učila se bom noč in dan, zato bom porabila hektolitre kave!!!!!!!!!!!!!!:-))))

Saj bo, tut jaz bom letos prepila malo več kave, da končno zaključim to odesijado EPFa.

Aja Večna študentka kaj študiraš? Smer?

Se dve leti nazaj je bil EVIDENCNI. In prekl*** drag. Ocitno si sproti zmisljujejo imena.

Ni mi jasna razlika med evidenčnim in ponovnim vpisom! Meni so prejšnja leta celo govorili, da sem evidenčno vpisana, grrr! Morala si bom vzeti čas in vse preštudirati.

Samo ne vem, če bo kaj pomagalo, če bom ugotovila, da so zaračunali previsoke šolnine in jih bom šla tožit, ne vem, če bom naredila še kaki izpit.:-)))

Edino varuha človekovih pravic lahko pokličem. Naj gre vse skupaj nekam, plačati bom itak morala, ne vem, kaj se toliko obremenjujem s tem.

Če so samo spremenili ime iz evidenčnega v nadaljnega, bi po moje še vedno morali vrniti denar za pretekla leta, ne?

Sem na smeri računovodstvo, pa ti Nina?

Kako imajo druge šole to urejeno, pravna ima to krasno zrihtano, kaj pa ostale?

Najboljše, da se kar na pravno vpišem!:-)))

Ponovni vpis je drugi vpis v letnik, evidenčni pa vsak nadaljnji (upam, da sem razumljivo napisala) npr: prvič se vpišeš v 1. letnik, drugo leto se vpišeš ponovno v 1. letnik, naslednje leto pa se vpišeš v 1. letnik evidenčno (pri nas na pravni je kar dosti evidenčnih vpisov v 1. letnik zaradi rima).

Večna študentka jaz sem na Splošni ekonomiji.

Hoj! Še ena sotrpinka z epf. Jaz sem na managementu in ravnokar pišem diplomo.
Ti, kje pa si našla, da neupravičeno zaračunavajo. Jaz sem morala letošnje šolsko leto zaradi enega izita plačati celoten evidenčni vpis!

Always look on the bright side of life!!!

Na več straneh. Vpiši v Najdi si evidenčni vpis, mislim, da so že kar prvi trije zadetki tapravi, dalje nisem odpirala.

New Report

Close