Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bo oči Đuro zrihtal Zaliki zmago na Emi? Poglejte, kaj je napisala na FB

Bo oči Đuro zrihtal Zaliki zmago na Emi? Poglejte, kaj je napisala na FB

Pa kdo tebe posiljuje? Saj ti ni treba gledat, ne poslušat.Vpiši se na faks in študiraj.Ali pa se preseli v Islandijo.[/quote]
Prejle je nekdo napisal da nas bojo spet posiljevali z glasbo. Mene ne. Za vas pa ne vem. Tako radio kot tv ima en gumb, gor pa piše off. Torej kaj te muči v resnici?

Sem šla prav poslušat tiste pesmi, všeč so mi Tosca beat ( v tristem kratkem izseku so me res navdušili) in všeč mi je glas od Lee Sirk, pesem bi pa morala v celoti slišati, da bi lahko ocenila.
Zalina pesmica mi ni šla posebno v uho, morda pa ima dober tekst in veliko je odvisno od izvajanja. Zgleda mi pa res dobro, to dekle.
Ostale pesmi se mi ne zdijo nič posebnega.
Torej upam, da zmaga najboljši.

Tako bom reklapametna,zrela,razgledana punca ki sem jo imela moznost enkrat spoznat. Od kar so imeli pujsa se vsi nagibajo k vegeterijanski prehrani. To pa je za mene se en dodaten plus

Po tistem izseku sodeč je “katastrofa” še premil izraz. Kot da bi se nekdo norca delal, no, saj najbrž se tamala dela norca – saj se lahko ob vseh finančnih injekcijah, ki jih Đuro tala naokoli.
Samo te voluharke se ne bomo znebili, ko bo zaključila s tisto akademijo v NY, bo prilezla nazaj in želela fajn službico. Takrat bo otac pljunil v roke in sledila bodo posilstva z raznimi nadaljevankami, pevskimi nastopi, predstavami v gledališčih…. Katastrofa.[/quote]

Kako ji moreš reči voluharka, te ni sram? Dekle je še mlado, se bo še izoblikovala. Name sicer do zdaj kar je ustvarila in kar sem videla, slišala, prebrala ni naredilo nobenega vtisa, ni ne dobro ne slabo. Mi je pa všeč ker je pozitivna, neškodljiva, preprosta in prijazna oseba. Čisto nič ” naduvana”, kot recimo startete iz resničnostnih šovov in dekleta/ zene/ljubice nekaterih slovenskih promijev. In da se veseli zivljenja. Seveda ji bosta starša stala ob strani, ampak, če bo totalno nesposobna in netalentirana ji tudi to ne bo pomagalo.
Zelim ji uspešno kariero in vstop v odraslost.

Pa še to meni je na pogled zelo všeč, je taka lepa mešanica svojih staršev, posebno lepoto ima in upam, da ne bo podlegla lepotni industriji.[/quote]

Seveda se takim reče voluharji, kaj pa drugega? Če ne bi njen udbaški fotr napletel toliko mrež, kot jih je, ne bi tamala skakala iz vseh kotov in se nam vsiljevala.
Zakaj nas staradva posiljujeta z njo?
Naj se najprej “izoblikuje”, naj pokaže neko znanje v tistem, s čemer se bavi, do zdaj ni pokazala še nič, ne talenta, ne lepote, ničesar. Se je pa tudi že napol gola nastavljala na slikah, vsaj po objavah na raznih spletnih straneh sodeč, tako da poskuša tudi v tej smeri (ne pljuvaj čez starlete).
Dokler ga bo srala izključno za očkov denar, me ne briga kaj in kako počne, ko pa jo, navkljub njeni očitni netalentiranosti vidim parazitirati na nekih javnih prireditvah, kjer je vsakemu jasno, da tja ni prišla zaradi talenta ali kvalitete ampak zaradi kuverte pod mizo, pa lahko povem, kaj si mislim o tej mafiji, ki jo moramo preko RTV prispevka podpirati in plačevati.

Kako ji moreš reči voluharka, te ni sram? Dekle je še mlado, se bo še izoblikovala. Name sicer do zdaj kar je ustvarila in kar sem videla, slišala, prebrala ni naredilo nobenega vtisa, ni ne dobro ne slabo. Mi je pa všeč ker je pozitivna, neškodljiva, preprosta in prijazna oseba. Čisto nič ” naduvana”, kot recimo startete iz resničnostnih šovov in dekleta/ zene/ljubice nekaterih slovenskih promijev. In da se veseli zivljenja. Seveda ji bosta starša stala ob strani, ampak, če bo totalno nesposobna in netalentirana ji tudi to ne bo pomagalo.
Zelim ji uspešno kariero in vstop v odraslost.

Pa še to meni je na pogled zelo všeč, je taka lepa mešanica svojih staršev, posebno lepoto ima in upam, da ne bo podlegla lepotni industriji.[/quote]

Seveda se takim reče voluharji, kaj pa drugega? Če ne bi njen udbaški fotr napletel toliko mrež, kot jih je, ne bi tamala skakala iz vseh kotov in se nam vsiljevala.
Zakaj nas staradva posiljujeta z njo?
Naj se najprej “izoblikuje”, naj pokaže neko znanje v tistem, s čemer se bavi, do zdaj ni pokazala še nič, ne talenta, ne lepote, ničesar. Se je pa tudi že napol gola nastavljala na slikah, vsaj po objavah na raznih spletnih straneh sodeč, tako da poskuša tudi v tej smeri (ne pljuvaj čez starlete).
Dokler ga bo srala izključno za očkov denar, me ne briga kaj in kako počne, ko pa jo, navkljub njeni očitni netalentiranosti vidim parazitirati na nekih javnih prireditvah, kjer je vsakemu jasno, da tja ni prišla zaradi talenta ali kvalitete ampak zaradi kuverte pod mizo, pa lahko povem, kaj si mislim o tej mafiji, ki jo moramo preko RTV prispevka podpirati in plačevati.[/quote]

ti si morala imeti pa hudo težko mladost…

Seveda se takim reče voluharji, kaj pa drugega? Če ne bi njen udbaški fotr napletel toliko mrež, kot jih je, ne bi tamala skakala iz vseh kotov in se nam vsiljevala.
Zakaj nas staradva posiljujeta z njo?
Naj se najprej “izoblikuje”, naj pokaže neko znanje v tistem, s čemer se bavi, do zdaj ni pokazala še nič, ne talenta, ne lepote, ničesar. Se je pa tudi že napol gola nastavljala na slikah, vsaj po objavah na raznih spletnih straneh sodeč, tako da poskuša tudi v tej smeri (ne pljuvaj čez starlete).
Dokler ga bo srala izključno za očkov denar, me ne briga kaj in kako počne, ko pa jo, navkljub njeni očitni netalentiranosti vidim parazitirati na nekih javnih prireditvah, kjer je vsakemu jasno, da tja ni prišla zaradi talenta ali kvalitete ampak zaradi kuverte pod mizo, pa lahko povem, kaj si mislim o tej mafiji, ki jo moramo preko RTV prispevka podpirati in plačevati.[/quote]

ti si morala imeti pa hudo težko mladost…[/quote]

Mogoče je samo fouš.?

Sicer je ne poznam zasebno, sem jo pa imela priložnost 2-3x srečati, kot “navadni delavec”. Bila je vljudna, prijazna, človeška in čisto nič naduvana, celo stvar ali dve je pomagala. Niti takrat, ko je bila v družbi vrstnikov. Isto njena mama s katero sem imela malo več stikov. Vedno ok, nasmejana, prijazna (pa sem jo prvič srečala že pred 20 leti, zadnjič predlani in je njeno obnašanje do pičice enako, nič ni zrastla zaradi slave).
Glede na vso pisanje sem si njihovo družino predstavljala kot nadute snobe, pa se ne bi mogla bolj motiti. Tudi moji zaposleni so bili presenečeni in več kot zadovoljni z odnosm in jih na veliko hvalijo, da so bili ena izmed vljudnih, človeških strank.

No, jaz sem imela prave starše in jih ne bi zamenjala za nič na svetu. Pa tudi vez nisem potrebovala, da sem v življenju uspela.

Ja, ki na fb-ju vsi pišejo slovnično pravilno …[/quote]

Jaz ti bom tako rekla. NI važno kje pišeš. Kdor piše pravilno, piše pravilno povsod. Jaz osebno ne morem tu pisat pravilno tam pa nepravilno. Ne razumem tega, bi se prav morala truditi in nalašč pisat vse narobe.

Ja, če je tako mila, prijazna in simpatična, potem si zasluži direktorsko funkcijo RTV ali kakega drugega javnega zavoda. Lahko tudi kakšen nov direktorat samo zanjo odprejo. Ne smemo biti fouš.

Ja, ki na fb-ju vsi pišejo slovnično pravilno …[/quote]

Jaz ti bom tako rekla. NI važno kje pišeš. Kdor piše pravilno, piše pravilno povsod. Jaz osebno ne morem tu pisat pravilno tam pa nepravilno. Ne razumem tega, bi se prav morala truditi in nalašč pisat vse narobe.[/quote]

Ja, vidis, jaz,pa ne. Sem slovnicnomzelo doqbro podkovana, nebom rekla, kaj sem po izobrazbi, skratka, slovnica je moja stradt, pa se sploh po fonu pa takole na forumih oglasam oziroma pisem kar tako ,k ot mi pade. Celo uzivam v tem, da mi nekje ni treba pazit na napake, izgovarjavo. Malo offtopic, ampak…
Kar se pa zale tice, bi rekla da eni presegate vse meje dobrega okusa. Sodite o ljudeh kar tako, to se je npr dogajalo s tino maze, se bo s prevcem ,ce bo cist padu, pa se bi lahko nastevali. Komad pa iz izseka sodec, beden, dolgocasen, kr neki. ampka spet odvisnomod okusa, kened

Grda po fotru, glupa po matki, pa rečte kar čte!

moj Jezus, kako trapasta je bila šele tvoja mama…

moj Jezus, kako trapasta je bila šele tvoja mama…[/quote]

Na Monu kritike niso dobrodošle. Vse mora biti super. Sicer te takoj obsodijo foušije;))).
Moje mnenje?….aja, saj ga ne morem realno povedat.Nič.

Sramota, kdo že vse lahko poje, kdor se pa trudi npr. Matija jahn pa ni dobil priložnosti, mrš Ema!

moj Jezus, kako trapasta je bila šele tvoja mama…[/quote]

Na Monu kritike niso dobrodošle. Vse mora biti super. Sicer te takoj obsodijo foušije;))).
Moje mnenje?….aja, saj ga ne morem realno povedat.Nič.[/quote]

da se.
na različne načine.
tvoj je grd!

moj Jezus, kako trapasta je bila šele tvoja mama…[/quote]

Ti ki se z namišljenim pogovarjaš….tiho!

moj Jezus, kako trapasta je bila šele tvoja mama…[/quote]

Ti ki se z namišljenim pogovarjaš….tiho![/quote]

:)))

Ja, ki na fb-ju vsi pišejo slovnično pravilno …[/quote]

Jaz ti bom tako rekla. NI važno kje pišeš. Kdor piše pravilno, piše pravilno povsod. Jaz osebno ne morem tu pisat pravilno tam pa nepravilno. Ne razumem tega, bi se prav morala truditi in nalašč pisat vse narobe.[/quote]
Pišeš pravilno, samo kdaj pa kdaj ti kakšna vejica uide? 🙂

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Po tistem izseku sodeč je “katastrofa” še premil izraz. Kot da bi se nekdo norca delal, no, saj najbrž se tamala dela norca – saj se lahko ob vseh finančnih injekcijah, ki jih Đuro tala naokoli.
Samo te voluharke se ne bomo znebili, ko bo zaključila s tisto akademijo v NY, bo prilezla nazaj in želela fajn službico. Takrat bo otac pljunil v roke in sledila bodo posilstva z raznimi nadaljevankami, pevskimi nastopi, predstavami v gledališčih…. Katastrofa.[/quote]
Kakšna posilstva neki? Kdo, za hudiča, ima tolikšno moč, da bi te prisilil, da gledaš ali poslušaš nekaj, čeprav ti ni do tega? Đuro? Tanja? Zala? Oh, c’mon!

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Dekle dečuje dokaj normalno. Toda zakaj je starši ne bi povzdignili in ji pomagali. Če je možno otroka spodbuditi, da postane več kot je, zakaj ne. Meni se zdi to v redu, kdo se bo zavzev za otroka, če ne starši. Drugače bi Zala medlela v neki povprečnosti, mogoče bi zašla še na kakšno stranpot. Tako pa, evo starši jo povzdigujejo in to je to.

Po tistem izseku sodeč je “katastrofa” še premil izraz. Kot da bi se nekdo norca delal, no, saj najbrž se tamala dela norca – saj se lahko ob vseh finančnih injekcijah, ki jih Đuro tala naokoli.
Samo te voluharke se ne bomo znebili, ko bo zaključila s tisto akademijo v NY, bo prilezla nazaj in želela fajn službico. Takrat bo otac pljunil v roke in sledila bodo posilstva z raznimi nadaljevankami, pevskimi nastopi, predstavami v gledališčih…. Katastrofa.[/quote]

Kako ji moreš reči voluharka, te ni sram? Dekle je še mlado, se bo še izoblikovala. Name sicer do zdaj kar je ustvarila in kar sem videla, slišala, prebrala ni naredilo nobenega vtisa, ni ne dobro ne slabo. Mi je pa všeč ker je pozitivna, neškodljiva, preprosta in prijazna oseba. Čisto nič ” naduvana”, kot recimo startete iz resničnostnih šovov in dekleta/ zene/ljubice nekaterih slovenskih promijev. In da se veseli zivljenja. Seveda ji bosta starša stala ob strani, ampak, če bo totalno nesposobna in netalentirana ji tudi to ne bo pomagalo.
Zelim ji uspešno kariero in vstop v odraslost.

Pa še to meni je na pogled zelo všeč, je taka lepa mešanica svojih staršev, posebno lepoto ima in upam, da ne bo podlegla lepotni industriji.[/quote]

Meni je Zala zelo lepo mlado dekle. Nič ni zafnana, kot večina njenih sovrstnic.
Taka simpatična, prisrčna in pozitivna oseba. Jaz z veseljem preberem vsak njen intervju.
Zala kar tako naprej!!!!

Totalno antipatični vsi duriči.Fotr, Tanja in tamala..Ne vem po komu naj bi tamala podedovala kao lepoto..men je gravž da večega ni..Sploh ko se ga napije in zakadi..Delam v lokalu kamor redno prihaja z svojimi kompanjoni. Sami razvajenci in očijeve princeske..Ko jim pa rečeš, da pijanim ne boš stregel pa začne tisto lajno špilat bom očija poklicala pazi da ne boš ob službo …


Nisem psiholog. Ti pa vseeno lahko razložim. Moja mati Slovenka je šla tud z juznjakom, bosancem ki je poleg naštetega se Jud,je lahko sploh še huje za vas čistokrvneze, jest kajmak. Tega jesta skupaj že desetletja in se se ga nista naveličala. Vse to pa iz ljubezni. Težko verjameš kajne. Ampak tako pač je. Nič destruktivnega ni v ozadju samo ta nora ljubezen.

Mi vsi bi svojim otrokom uredili najboljše službe, extra nastope, velike plače, prepoznavnost…..če bi mogli, zato ne bodite svetohlinski.

New Report

Close