Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bo oči Đuro zrihtal Zaliki zmago na Emi? Poglejte, kaj je napisala na FB

Bo oči Đuro zrihtal Zaliki zmago na Emi? Poglejte, kaj je napisala na FB

Đuro ni grd. Je visok, temnolas, sposoben. Čist nekaj drugega, kot Slovenceljska svojat v parlamentu. Na stolčkih.
Vsi na špeglih, debela, debilna. Plešasta, zapita, zaripla……… če ne bi imeli kravate okol goltanca, so taki pajaci, da se ti bruha!! Kaj imajo šele pod reklci in gatami?? V glavi pa vakum!
Ampak ko Slovenclju pomahaš s kšem, bo samo še kimal! :(((([/quote]

Đuro je pa res sposoben dec, uspelo mu je sarajlije pustit na cedilu v vojni. Stisnil rep med noge in hop med slovenceljne in se takoj prisesal na jasli slovenceljskega proračuna.
Njegov humor je tipični “bosanski” . On ni in nikoli ne bo slovenski humorist, režiser… namesto, a bi dobili službo slovenski humoristi, davjkoplačevalci palčujemo tuj humor. Narobe svet.[/quote]

A dej no. Za zacetek naj 60{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} Slovenije neha poslusat hrvasko musko, hodit na hrvasko morje, se smejat jugo vicem, potem se pa spet slisimo na to temo. Jugovina nas generalno privlaci, cetudi v negativnem kontekstu, pa ce priznas, al pa ne.

Kok primitivna punčara

Zakaj vedno v vsem vidite foušijo? Če mislite na Zalo, ne vem, česa naj bi ji bili fouš: izgleda, dobrega petja, dobrega plesa…? To, da ima vplivne starše ji pač gre v prid.Če se ne bi tako pisala, bi bila ena XY. Tako je to. Tudi staršev ji nismo fouš (v glavnem ne) .
Če bo uspela s pomočjo VIP, naj, jaz ji privoščim. Takih imamo v Slo že cel kup.

Tudi tujci, ki ne poznajo njenih vplivnih staršev (torej ozadja njenega vsiljevanja po medijih), se delajo norca iz nje. A so ji tudi oni “fouš”?

Vaš link

Hahaha… ste Mone zagrabile temo. Čeprav mislim, da so vas zmanipulirali.

Jaz mislim, da večino PRO / CONTRA odgovorov piše Zala, Đuro in Tatjana (oz. ena in ista oseba)… Saj veste, samo da se govori in tema o Zali ostane na prvi strani foruma. Ta družina so res eni takšni “attention seekers”.

Vsaj jaz sem njen nastop (kot še nekaj drugih) isti dan pozabila. Mi je pa všeč Raiven, BBGL ali nekaj takega sta prikupna, samo malo premlada zame :(.

A zdaj moramo vsako sranje požret brez kritike?
Mala je porazna, mogoče ima talent za blagajno v Merkatorju, za igralko/plesalko/pjevačico, ga nima.
Že dolg nisem videl tak kaliber antitalenta.

A zdaj moramo vsako sranje požret brez kritike?
Mala je porazna, mogoče ima talent za blagajno v Merkatorju, za igralko/plesalko/pjevačico, ga nima.
Že dolg nisem videl tak kaliber antitalenta.[/quote]

Meni se zdi enako. Vsak, ki to po pravici pove, je nevoščljiv, ali ima neke komplekse. Zakaj?
Meni se ta mala zdi tudi popoln anti talent za kakršno koli nastopanje.

Kaj bi ta dva rekla sele, ce bi videla nastop?! Ze po zvocnem izseku, sta ocenila, da ju pesem spominja na poceni bordel 😉

https://m.youtube.com/watch?v=WxwUqc79lIE&feature=youtu.be

A zdaj moramo vsako sranje požret brez kritike?
Mala je porazna, mogoče ima talent za blagajno v Merkatorju, za igralko/plesalko/pjevačico, ga nima.
Že dolg nisem videl tak kaliber antitalenta.[/quote]

Meni se zdi enako. Vsak, ki to po pravici pove, je nevoščljiv, ali ima neke komplekse. Zakaj?
Meni se ta mala zdi tudi popoln anti talent za kakršno koli nastopanje.[/quote]

Kritiziranje je zato brez veze, ker nima pomena. Veš zakaj. Saj veš. Starša sta pač nekam prilezla in avtomatsko, imaš kot otrok, večje možnosti, da si tam, kjer želiš biti. To je reala. In če se mi na glavo postavljamo in kritiziramo nima haska, ker če ne bo tu, prilezla nikamor, bo pa dobila kaj drugega, kjer bo lahko delala, kar bo želela.

sem gledala emo, ampak nisem razumela tistega, ko je ena od voditeljic rekla Zali, da sta šla Brad pa Angelina narazen, Zala pa je na Emi. Kao neki štos naj bi bil, ampak ne štekam. Mi zna kdo raztolmačit? Hvala.

Glej.

Schwarcijev Arnold se je zapletel s svojo mehiško čistilko in ji pred leti celo naredil sina. To najbrž veš?
Zala poje v tej smeri, ane (Lalalalalalalatino, ali nekaj takega), torej namiguje na svojo kariero v ZDA.
Zdaj pa pazi to….. če sta šla Angelina in Brad narazen, obstaja možnost, da je bila posredi kakšna Lalalalatino čistilka ali sobarica, ane.
Mogoče celo takšna, ki je prišla v službo preko hudih vez (ker vemo, da so bili Đuriči pri enem filmu v navezi s tem parom), in je preko teh hudih vez dobila možnost služenja denarja v familiji Pitt-Jolie.

Aha, pa smo tam.

Je možno, da je brhka Lalalalalalatino Zala razlog za ločitev para Pitt-Jolie?

A?
A??

je prava lepotica, veliko lepša od slovenskih missic, pevk, manekenk.

Glej.

Schwarcijev Arnold se je zapletel s svojo mehiško čistilko in ji pred leti celo naredil sina. To najbrž veš?
Zala poje v tej smeri, ane (Lalalalalalalatino, ali nekaj takega), torej namiguje na svojo kariero v ZDA.
Zdaj pa pazi to….. če sta šla Angelina in Brad narazen, obstaja možnost, da je bila posredi kakšna Lalalalatino čistilka ali sobarica, ane.
Mogoče celo takšna, ki je prišla v službo preko hudih vez (ker vemo, da so bili Đuriči pri enem filmu v navezi s tem parom), in je preko teh hudih vez dobila možnost služenja denarja v familiji Pitt-Jolie.

Aha, pa smo tam.

Je možno, da je brhka Lalalalalalatino Zala razlog za ločitev para Pitt-Jolie?

A?
A??[/quote]

nikoli ne bi poštekala te povezave,..se mi zdi vseeno, da ni to..zakaj je pol zala na Emi, vseeno ne štekam, kaj ima veze z emo?

zakaj se pa zalika ni sama porivala naprej da jo mora duro ocka ce se naj vsak sam rine naprej se naj pa se ona z tem komadom ji lahk rata sm na tak nacin da se jo poriva ki je vse moj do mojega .drugac ne prides zravn lahko je ko te drugi gurajo mala kresti ko papiga dej no

Glej.

Schwarcijev Arnold se je zapletel s svojo mehiško čistilko in ji pred leti celo naredil sina. To najbrž veš?
Zala poje v tej smeri, ane (Lalalalalalalatino, ali nekaj takega), torej namiguje na svojo kariero v ZDA.
Zdaj pa pazi to….. če sta šla Angelina in Brad narazen, obstaja možnost, da je bila posredi kakšna Lalalalatino čistilka ali sobarica, ane.
Mogoče celo takšna, ki je prišla v službo preko hudih vez (ker vemo, da so bili Đuriči pri enem filmu v navezi s tem parom), in je preko teh hudih vez dobila možnost služenja denarja v familiji Pitt-Jolie.

Aha, pa smo tam.

Je možno, da je brhka Lalalalalalatino Zala razlog za ločitev para Pitt-Jolie?

A?
A??[/quote]

nikoli ne bi poštekala te povezave,..se mi zdi vseeno, da ni to..zakaj je pol zala na Emi, vseeno ne štekam, kaj ima veze z emo?[/quote]

ne, tudi meni to nikakor ne gre skupaj. še kakšna ideja?
ps: ali je bilo pa res čisto brezvezeze? 🙂 Ne bi bila edina neumnost in nepovezanost tam.

Mi nismo gledali Eme. Tudi finala ne bomo. Še vedno menim, da je škoda denarja, ki gre za ta ”projekt”. In ni ga malo…

Drugače pa, če ti gre na kakšnem programu oddaja ali glumač na jetra, se to lahko zelo hitro reši, s pomočjo daljinca. Simpl.

Vse skupaj nima dosti opraviti s talentom. Njena zbirka skropucal – drugace temu zmazku ne mores reci – se je izdala v nakladi 2000. Za primerjavo, knjige Makarovice se izdajo v 500 izvodih. Vse recenzije so bile porazne.

Nastop na Emi pa – katastrofa.

Kaj je pa izdala v 2000 izvodih?!

Zala prihaja iz ljubeče in skrbne družine. To je več, kot avtor posta verjetno lahko le sanja, glede na sovražnost in nevoščljivost, ki kar puhtita iz zapisanega

New Report

Close