Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bo Pahor spet predsednik

Bo Pahor spet predsednik

podpreti Janeza Janšo za predsednika in absolutnega vodjo slovenskega naroda. Samo Njegove so zasluge da smo danes svobodni. On je edini sposoben voditi naš narod in ga ubraniti pred muslimansko, ateistično in komunistično nevarnostjo, ki na nas preži že iz čisto vseh lukenj in kotov. Samo predstavljajte si ga kako na čelu mogočne vojske juriša v beli uniformi nad sovražnika. samo z Janezom Janšo na čelu ima narod slovenski zagotovljeno lepo in svetlo bodočnost.

Res škoda, da se Janez Ivan ne spusti v tekmo za predsednika. Verjetno bi pometel z barbiko. Ampak zgleda imata že sklenjen pakt o nenapadanju. V Reporterju ali Novi24tv še nisem prebral nobenega negativnega članka o Pahorju. Tukaj je očitno Pahor kolaboriral z SDSovci.

Že res, samo škodil pa tudi ni. Od vseh ki smo jih imeli mislim da je še najboljši. Jst ga bom volila, ker pač ni samo predsednik ampak je tudi človek. Pove po resnici in ne laže tako kot ostali parlamentu in zavajajo državljane.
[/quote]
Kako ni škodil? Seveda je škodil. Skrbi ga samo lasten instagram in to, da bo všečen, stališča o najpomembnejših problemih pa nima, oz si ga ne upa povedat. Je to osebnost za na čelo države, kjer je narod že čist mentalno pohabljen? Ni.
[/quote]
A ti rabiš nekoga, da pove svoje mnenje in je potem vse ok, ker je edino tako prav in zveličavno. Nimaš lastnih možganov? a če predsednik reče, da je to drugorazredna tema, potem si tudi ti prepričan, da je tako res in prav???
jaz ne rabim predsednika, da bo govoril kaj on meni in se špilal avtoriteto….jaz rabim predsednika, da umirja žogico med razgretimi političnimi igralci, in narodom. to pa lahko naredi tudi tako, da ko je levica na oblasti spravi desne kandidate skozi sito….vsa čast Pahorju za določene poteze.
Je dober predsednik, je pa bil slab predsednik vlade.


Kako ni škodil? Seveda je škodil. Skrbi ga samo lasten instagram in to, da bo všečen, stališča o najpomembnejših problemih pa nima, oz si ga ne upa povedat. Je to osebnost za na čelo države, kjer je narod že čist mentalno pohabljen? Ni.
[/quote]
A ti rabiš nekoga, da pove svoje mnenje in je potem vse ok, ker je edino tako prav in zveličavno. Nimaš lastnih možganov? a če predsednik reče, da je to drugorazredna tema, potem si tudi ti prepričan, da je tako res in prav???
jaz ne rabim predsednika, da bo govoril kaj on meni in se špilal avtoriteto….jaz rabim predsednika, da umirja žogico med razgretimi političnimi igralci, in narodom. to pa lahko naredi tudi tako, da ko je levica na oblasti spravi desne kandidate skozi sito….vsa čast Pahorju za določene poteze.
Je dober predsednik, je pa bil slab predsednik vlade.
[/quote]
se strinjam. Točno tako – je ok predsednik, je bil pa slab predsednik vlade.


A ti rabiš nekoga, da pove svoje mnenje in je potem vse ok, ker je edino tako prav in zveličavno. Nimaš lastnih možganov? a če predsednik reče, da je to drugorazredna tema, potem si tudi ti prepričan, da je tako res in prav???
jaz ne rabim predsednika, da bo govoril kaj on meni in se špilal avtoriteto….jaz rabim predsednika, da umirja žogico med razgretimi političnimi igralci, in narodom. to pa lahko naredi tudi tako, da ko je levica na oblasti spravi desne kandidate skozi sito….vsa čast Pahorju za določene poteze.
Je dober predsednik, je pa bil slab predsednik vlade.
[/quote]
se strinjam. Točno tako – je ok predsednik, je bil pa slab predsednik vlade.
[/quote]

Mene pa zanina kdo je ta šarc? A je to un bivsi narkoman iz metelkove?? Ha ha

Kar se mene tiče, še ne vem. Se pa vse bolj nagibam k Šarcu. Mi je všeč njegov pristop, ker je direkten, gledala sem ga v Požarjevi oddaji in me je prijetno presenetil.
To, kdo je bolj, kdo manj pokvarjen je brezveze diskutirat..Pokvarjeni so VSI!! Tud Šarec ni tko nedolžen, kot se dela. Ima kar nekaj masla na glavi, ampak to se ne govori ( seveda). Kamničani ga imajo baje kar radi, zrihtal občino v nulo PLUS tega je terenski župan. Ne bo nekaj podpisal, dal od sebe, ne da se prej nebi na svoje oči prepričal. To mi je všeč.
Ostali kandidati so kar so. Murko? Ah, dejte ga srat, Murko je zabavljač. Ostalih pa ne poznam.
Imam pa občutek, da drugi krog bo.
Je pa zanimivo….tak čas pred 4 leti je naš Pahor kar resno zagrizel v predsedniško kampanjo..letos pa nič, al kako??
Je mogoče podcenil narod; češ, saj ovce bodo tako al pa tako volile mene; najlepšega…
Tudi nasplošno se vsi kandidati kar nekaj držijo zase. Bomo videli..Zna pa Pahor presenetiti z kakšnimi sočnimi dejstvi svojega protikandidata. Verjemite, ne bo se kar “umaknil”, je biti predsednik preveč lepo pa še vse bonitete…To bo še zanimivo!

Ne glede na to, komu bo šel tvoj glas, pa tudi moj – BARBIKA bo ponovno predsednik. Vse ostalo je samo show, v Sloveniji je tak tip zabavljača praktično nepremagljiv.

Med tema dvema bom izbirala, verjetno bom Šareca, ker je dober in resen, Murko mi je pa simpatičen. Gotovo pa ne bom volila za Pahorja, ima preveč masla na glavi in premalo odločnosti.


Dijomijo- a gremo lahko še nižje? čisti Looney Tunes tole postaja.

Pa tudi jaz nisem za Pahorja, ne za Ljudmilo….. za nobenega od kandidirajočih letos. Zaradi mene lahko “lik predsednika” dajo v “fazo mirovanja”, v tekoči dušik za naslednja 4 leta, da se najde kakšen bolj transparenten, neegocentričen kandidat, brez mask na obrazu.

Če bo Ljudmila ostala s Pahorjem v drugem krogu, bo SDS z velikim vodjem na čelu podprla Pahorja. Enkrat so ga že. Ljudmila se jim je zamerila in jo zmerjajo s Kučanovim satelitom:))

Dajte to propagandno komunistično sranje premaknit v politiko!
Hvala!


Tudi jaz 👍

Če je pa Pahor tkuuuu lep! Ga je užitek gledati:)


Kako ni škodil? Seveda je škodil. Skrbi ga samo lasten instagram in to, da bo všečen, stališča o najpomembnejših problemih pa nima, oz si ga ne upa povedat. Je to osebnost za na čelo države, kjer je narod že čist mentalno pohabljen? Ni.
[/quote]
A ti rabiš nekoga, da pove svoje mnenje in je potem vse ok, ker je edino tako prav in zveličavno. Nimaš lastnih možganov? a če predsednik reče, da je to drugorazredna tema, potem si tudi ti prepričan, da je tako res in prav???
jaz ne rabim predsednika, da bo govoril kaj on meni in se špilal avtoriteto….jaz rabim predsednika, da umirja žogico med razgretimi političnimi igralci, in narodom. to pa lahko naredi tudi tako, da ko je levica na oblasti spravi desne kandidate skozi sito….vsa čast Pahorju za določene poteze.
Je dober predsednik, je pa bil slab predsednik vlade.
[/quote]

kaj se pa ti razburjaš, pazi da te kej ne rukne.

brez skrbi, imam mnenje o večini bolj ali manj aktualnih tem, sem tudi aktivna bolj, kot povprečen državljan, sem pa tudi mnenja, da predsednik mora zavzet stališča za vse aktualne in pereče teme, ne toliko zaradi mene kot volivke, kot zaradi njega samega.
Vse kar je v svojem mandatu naredil je xy instagram fotk, 1x je združil oba politična pola, da sta sedla za isto mizo (kaj pa misliš, kako sicer sedijo? misliš da so sregani? ja itak, to verjamete očitno samo naivneži .. v resnici so tako eni kot drugi namazani z vsemi žaubami in delajo lepo z roko v roki in edini cilj jim je, da poskrbijo zase, ne zate) in pomagal, da so kosti povojnih pobojev iz plastičnih zabojčkov prestavili na bolj kulturen prostor. Aja, še znamenitega Štefaneca je ustoličil in se kasneje izmikal odgovornosti, ko je le ta popolnoma degradiral inštitucijo.
no, če je še kaj naredil ne vem, vem pa za nebulozne izjave, ki so 5 let nepremišljeno letele iz njegovih ust in po katerih si ga bomo definitivno zapomnili.

ne rečem, je všečen, zna flirtat tako z ženskami, kot z moškimi, noče se zamerit nikomur, zato pa ne pove svojih stališč, ampak jaz ga za predsednika ne želim, ok? to pravico pa ja še imam ane? da povem svoje mnenje?

zato!

Prenehajte s to pro Pahorjevsko propagando že enkrat. Ali ste plačani za to ali kaj? Slovenci potrebujemo odločnega in kolikor toliko poštenega predsednika in Pahor to ni.

Mene pa zanima, če mu tudi snifanje plačujemo davkoplačevalci?
Ker sam ima premajhno plačo!
[list][/list]

Kam pa?
Tut dr kučko je baje bil, pa ga zdj poglej. Glih za v špajzo h marmeladi nalimat!

Kam pa?
Tut dr kučko je baje bil, pa ga zdj poglej. Glih za v špajzo h marmeladi nalimat!
[/quote]

Aja, kučku smo 2 doktorata hpil.
Ddr kučko!

Kam pa?
Tut dr kučko je baje bil, pa ga zdj poglej. Glih za v špajzo h marmeladi nalimat!
[/quote]

Aja, kučku smo 2 doktorata hpil.
Ddr kučko!
[/quote]

Vsaj kosovskega ne.

Aja, kučku smo 2 doktorata hpil.
Ddr kučko!
[/quote]

Vsaj kosovskega ne.
[/quote]

Sj ga že plačujemo, pa še ga bomo. Šipci nas bojo glihkar preplavili. Janšek nas drago prodaja, seve, z ostalimi z roko v rokci.

Bolš bi blo dat tiste tri miljončke $$$, kolkr je koštal posamezn za kučkota!

Falanga, da ji ni para…

Jaz bom volila Šarca, čeprav ga je za predsedniško funkcijo kar škoda.

ljudje v občini kamnik ga spoštujejo, njegovi podrejeni na občini ne, ker je naredil red tam, vse kar se je kuhalo in petljalo leta pod Smolnikarjem.

Potrebujemo predvsem nekoga z jajci in hrbtenico. Pahor je predvsem umeten, plastičen, razsipniški, in egocentričen.Pahor je burleska, tragikomedija, in surova realnost.Prenehajte že enkrat voliti popolne izprijence, ki se igrajo z usodo lastnega naroda.

Ne potrebujemp cirkusa, ampak red, mir, in stabilnost!

…bo zmagal Kamničan ali on, ja, BP.

New Report

Close