Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bo Pahor spet predsednik

Bo Pahor spet predsednik

Ma niti slučajno ne bo zmagal Šarec. Nima šans. Mogoče bo celo Ljudmila dobila nekaj več glasov kot Šarec. Ampak oba skupaj Barbike ne moreta premagati.
Vsi drugi priveski pri tej kampanji so čisto odveč (tisti bivši veleposlanik, igralec Roza, cirkusant Murko). Nima šans noben!!!
Pa ne navijam za Barbiko, sem samo realna.

naša družina je 5 volilcev in nihče ga ne bo volil, me pa res zanima rezultat. Če bi se vsi volilci odzvali in šli na volišče, potem bi težko dobil bitko, ker ga bi novi kandidat povozil, ker pa igrajo na čustva omic, ki so ene redkih, ki gredo volil, pa res zna zmagat.

krivi so pa volilci, ki ne izkoristijo svojo moč.

Ne, ne bom ga volila. Sem gledala zaslišanje preiskovalne komisije za ugotavljanje politične odgovornost pri tešu, tam se je vsekakor potrdilo, da eno največjih odgovornosti za šalabajzerstvo in krajo stoletja nosi prav sedanji predsednik države in stranka, ki ga podpira SD (seveda v tesnem sodelovanju z SDSom, ki ga je, niti najmanj presenetljivo, prav ta stranka podprla na prejšnjih volitvah). Predlagam, da si vsak, ki ima volilno pravico in s tem možnost ter odgovornost odločanja, pogleda to zaslišanje in komentarje našega “simpatičnega” predsednika, ki je s svojimi odgovori nakazal da je ali totalno nesposoben in neodgovoren ali pa da je kot takratni preimer vedoč kaj se dogaja dopustil krajo, ki ima in bo imele velike posledice za vse slovenske davkoplačevalce v takšni ali drugačni obliki.

Kakšno maslo ima na glavi? Povej kaj več o tem…


pa če bi se vse končalo samo pri tešu in pahorju … ta smrad se še danes širi po marsikaterem ministrstvu in uradu, deluje isto kot takrat, folk pa to voli?!?

New Report

Close