Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bodo vaši otroci v petek doma?

Bodo vaši otroci v petek doma?

Bodo vaši otroci ta petek doma? Najprej je bilo rečeno, da ja, zdaj naj bi imeli pouk?

Tako da dva ne bosta, vrtčevski otrok pa bo doma.

Jaz grem pa v petek s svojim kar lepo na informativne dneve po sr. šolah.

[Priložnost, da naju spoznate…:) ]

Za začetek bova šla semle, kjer sem bil njega dni dijak:

https://www.vegova.si/wp-content/uploads/2018/01/vodic-informativni-dan-2018.pdf

Nato pa na :

Vabimo vas na informativni dan Srednje šole za oblikovanje in fotografijo, v Plečnikove Križanke, in sicer v petek, 12. februarja, ob 9. in 13.30 ter v soboto, 13. februarja ob 11. uri.

Predstavili vam bomo programe in način dela na naši šoli.

Veselimo se srečanja z vami,

Gregor Markelj, ravnatelj

Bolje par let prej kot par let prepozno!

Vesel oče

Moja sta oba srednješolca in v petek so informativni dnevi zato pouka ni. Hči ma kulturni dan in gredo na predstavo, sin mislim da so celo doma.

Gremo na podaljsan wke.

Ne, zakaj? Pri nas je normalen delovni in normalen šolski dan. Prvič slišim, da so eni doma.

Otroka lepo pusti doma;v solo pa naj v ponedeljek nese sporocilo da je strajkal;kot bodi svizci strajkali v sredo;ko jih jebe svizce


Ja jaz imam dopust in otrok tud ne bom nagnala v solo. Ne bo jim hudga en dan falit,bo pa neki bit frej 4dni skupaj.


Ja jaz imam dopust in otrok tud ne bom nagnala v solo. Ne bo jim hudga en dan falit,bo pa neki bit frej 4dni skupaj.
[/quote]
Pa seveda;imas prav ;ce ucitelji za v sredo ne dobijo plavega tud otroci za v petek ne smejo dobit neopravicenih;roka roko umije saj uciteljem ra praksa ni tuja

Nasi imajo pouk, v cetrtek in v petek.

Lažeš ti ali pa te je mulc/mula nategnil/a. 8. februarja (torej v četrtek) je državni praznik. 9. pa je navaden delovni dan.

Jaz imam dopust in se grem razvajat h kozmetičarki in na masažo, najstnik bo tudi doma

Naši gresta v šolo. Srednješolka ima celo v soboto pouk zaradi informa.dnevov, pa so doma junija 1 dan.
Mi je pa zanimivo to, da osnovna šola prinaša not eno soboto v aprilu po ponedeljkovem urniku pa niti učitelji ne vedo kater dan se to nadomešča.

Ucitelji dobro vemo zakaj.ce pa vi ne pa vprasajte.

Da ne boš mislila, da ne. V eni državni ustanovi, namenjeni zdravljenju otrok, so si skoraj vsi vzeli dopust in bo zadeva praktično zaprta, čeprav uradno ne bo, ker ne more biti.

O smo vprašali, že na dveh roditeljskih, pa ne vedo. Zadnji je bil 1 teden nazaj. Namesto neumestne pripombe pa lahko vi razložite.

—- ena sobota se nadomešča, ker je letos po šolskme koledarju pač en delovni dan manj. Tako pač pride zaradi vseh praznikov, zato se mora en dan “spravit” not. Nič se ne nadomešča.

Glej 4. člen, 2. odstavek
http://pisrs.si/Pis.web/pregledPredpisa?id=PRAV11347

Naš na gorenjskem ima v petek prosto. Nadomeščajo v soboto 5. maja. Mislim pa, da se to lahko šola sama odloči…

Že pred časom so v naši glasbeni šoli nadomeščali en ponedeljek. V obvestilu so razložili, da je letos po koledarju en dan premalo in ker največ praznikov pride na ponedeljek, so pač nadomeščali en ponedeljek. Iz OŠ in gimnazije nismo še nič dobili. V petek imajo normalno pouk, na gimnaziji pa seveda ne zaradi informativnega dne. V sredo je itak štrajk, potem pa že počitnice, res ne vem, zakaj bi se še v petek valjal doma, dopusta nismo jemali.

Hahaha. Bravo!

New Report

Close