Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Bodo vaši otroci že jutri doma

Bodo vaši otroci že jutri doma

Ali jih ze jutri ne boste poslali v solo, moja dva ostaneta doma.. Pa se dez bo, ni sanse, da bodo zunaj.

Ne, ker jih je itak zdaj samo nekaj v razredu. Ostali so doma že kakšen teden, vsi so prehlajeni.

Doma

Poljanska gimnazija je od jutri že zaprta, razen za nekaj tistih ki pišejo teste. Vsi ostali dijaki od jutri dalje v stiku s šolsko snovjo in učitelji le na daljavo preko e-medijev.

Vrtičkar bo že jutri doma. Me pa zanima, kako bo s plačilom vrtca za ta čas, dokler bodo vrtci zaprti… Znesek na položnici in pol nižja plača ne gresta skupaj.

pa kaj a mate resno se otroke v solah ali kaj? dejte bit mal odgovorni no, mi smo ze cel teden doma, od lar so nama v sluzbi tako odredili. Upam da ste vsaj tako pametni in ne hodite vec v sluzbo.


Kako naj ne hodimo več v službo, če ni odredbe za delo od doma?

Lej, eni so bolj, drugi manj pogrešljivi, ne veš, kje in kaj vse delajo ljudje.. Lahko tebi.

ja doma bosta jutri

Ja rečete delodajalcu, kot smo to naredili na naši firmi. V roku ene ure je prisla odredba da smo z naslednjih dnem doma. Drugace pa pojdite na bolniško, če ni posluha od delodajalca.

Moja osnovnosolka bo doma.

Pa seveda da bodo doma, so ze cel teden, tudi jaz in mož. Kaj vas delodajalci res nic ne cenijo da morate hoditi še delati v taki situaciji? Eh, profit pred zdravjem ljudi. Zalostno.

Naj še vsi medicinski delavci ostanejo doma, pa vsi iz domov za ostarele tudi, a ne?!
Pa energetiki, vodovodarji, policaji, vojaki, trgovci, delavci v prehranski industriji, ….

Mislim, se vam je odpeljalo ali kaj????
Prej kot se bomo prekužili, manj bomo zbolevali in lažje bomo prenašali ta virus!

Pa kaj bi ti rada,da ti placajo se”nadure”.groza no.Delaj otroka pa v privat varstvo.

Naj še vsi medicinski delavci ostanejo doma, pa vsi iz domov za ostarele tudi, a ne?!
Pa energetiki, vodovodarji, policaji, vojaki, trgovci, delavci v prehranski industriji, ….

Mislim, se vam je odpeljalo ali kaj????
Prej kot se bomo prekužili, manj bomo zbolevali in lažje bomo prenašali ta virus!
[/quote]

Energetika gre na minimum. Delalo bo samo nujno osebje. Kmalu bodo sledile tudi omejitve v trgovinah. Sigurno. To ni gripa, da bi rekli, pa naj hara. Je potek bolezni za ranljive prekrut. Pri bolnikih z rakom 50 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} smrtnost. In trenutno poznam par ljudi, ki so sredi zdravljenja in si prav nič ne želim, da umrejo. Zato ukrepi – zanje.


Če vsi ostanejo doma, kot praviš… sledi popoln kolaps! Kdo bo nudil nujno zdravniško in intervencijsko pomoč, ti zagotavljal nakup osnovnih življenjskih dobrin, ipd.? Najenostavneje je vzeti bolniško, kajne?

Pa kaj bi ti rada,da ti placajo se”nadure”.groza no.Delaj otroka pa v privat varstvo.
[/quote]
Vsakič, ko je otrok bolan, je položnica za vrtec praktično nespremenjena. Žal predstavlja kar lep del našega mesečnega proračuna. In nismo edini taki, tako da prosim, da ne obsojaš.

Doma bosta ja.

Naš dijak jutri piše test, drugače bi ostal doma. Vendar ga bom zjutraj peljala, po pouku a ga pridem iskat, da ne bo šel na avtobus.

Moja dva bosta tudi doma.

Na dejavnosti pa ne hodita ze od prvega potrjenega primera…

Najbolje, da vsi ostanemo doma. In potem, glej čudo prečudno, bo sledil popoln kolaps sistema. In v nadaljevanju boste mnogi izgubili službe permanentno…. in potem spet jokali tukaj gor, kako so delodajalci grdi, grdi.

Drk, drk.
Zblaznela baba onanira na podstresju.

Otroci so najmanj ogrozena skupina, vi se pa obnasate, kot da so 90 letni starcki.
[/quote]

tudi med njimi so smrtne žrtve.
kaj pa če bo tvoj med tisti procent? kaj boš pa pol rekla?
pa tud otrok se lahko okuži, sam preboli brez posledic, virus pa prenese na bolj ogrožene skupine ljud

očitno je enim že možgane in s tem pamet načel kronavirus 🙂

Najbolje, da vsi ostanemo doma. In potem, glej čudo prečudno, bo sledil popoln kolaps sistema. In v nadaljevanju boste mnogi izgubili službe permanentno…. in potem spet jokali tukaj gor, kako so delodajalci grdi, grdi.
[/quote]

Bolje izgubt službo, kot pa dobiti mesto na žalah al pa v skupni grobnici 🙂

Gre v šolo. Tudi sicer se trudimo živeti normalno, počnemo vse. Smo pa že sicer cepljeni k higieni rok in nasploh, tako da to smo še malo pojačali, pozornost na max in gremo dalje.

Bolje izgubt službo, kot pa dobiti mesto na žalah al pa v skupni grobnici 🙂
[/quote]

Joj, revček, če nisi ravn 80+ in / ali kronični bolnik, potem ne boš kar umrl. Podjetja gredo pa žal pod vodo zelo hitro…

New Report

Close