Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Bojim se cepljenih ker se ne testirajo

Bojim se cepljenih ker se ne testirajo

Kreza pa resnica nekako ne gresta skupaj.

Odgovor na objavo uporabnika
MAVRICAAAAA, 29.07.2021 ob 14:32

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 5241, 29.07.2021 ob 12:51

Odgovor na objavo uporabnika
Cepljeni tudi zbolijo, 26.07.2021 ob 15:04

Bojim se cepljenih. Sama nisem cepljena, a cepljeni okoli mene se obnašajo kot da nič ni. Hodijo v mojo bližino itd…. Ker tudi oni zbolijo, razumem, da so tudi kužni. Morda nekoliko manj, a kuzni vsekakor so, če imajo virus. Zakaj se jih ne testira???

Ne vem zakaj Who ali kaka razvita država tega ne uvede?? Ker mi itak samo kppiramo tujino.

Morda tega ne uvede zato ker bi se potem nekateri ne cepili, ker bi se komu zdelo brez veze se cepit. Ne razumem drugega razloga, zakaj da ni treba testirat cepljenih.

Baje da bodo Hrvati  za cepljene Britance zahtevali teste. Edino pametno.

Vidim da ti naravoslovje ravno ni šlo..

kaj je trolček SDS fašistek, spet sem napisala resnico, ki te bolo-ZELO BOLI, bolelo bo še bolj, počakaj par dni!

Kaj pa naj par dni počakam? 😂😂😂

Odgovor na objavo uporabnika
kako pa veš, 26.07.2021 ob 17:57

Kako pa veš kdo je cepljen in kdo ne. Jaz sem, pa nosim masko in tudi testiram se najmanj enkrat na teden (služba).

Brez veze se cepit in ogrožat zdravje s stranskimi učinki. Zraven se pa ves čas testirat?  Če bi bilo cepivo o.k., ne bi bilo potrebno testiranje.

Odgovor na objavo uporabnika
dgg, 27.07.2021 ob 11:51

Se pravi, cepili se niste, ker cepivu ne zaupate. Testom pa zaupate – zakaj že? Če je vse skup nate.g, potem so tudi testi nate,g. Se bo treba odločit, kaj je.

Če imam vse simptome covida, se slabo počutim, imam vročino in grem na test, ki je pozitiven, testu kar zaupam. Ne vem zakaj ne bi?

Odgovor na objavo uporabnika
zaupam počutju, 01.08.2021 ob 09:15

Če imam vse simptome covida, se slabo počutim, imam vročino in grem na test, ki je pozitiven, testu kar zaupam. Ne vem zakaj ne bi?

testi so laž VELIKA LAŽ, ne znajo ločiti med prehladnimi obolenji. Poleg tega je mojemu bratu en dan pokazal pozitivno, drugi dan negativno, tretji dan pozitivno, je šel trtji dan še enkrat na test je bil spet negativen, hallo??

Sodni izvedenci so v Nemčiji ugotovili, da so testi le v 2% pravilni. Le potrdili so moje trditve, da so testi namenjeni le izsiljevanju.

 

…. kraljevsko neverjetno anonimno… YEAH!

Pejmo na pir!

Odgovor na objavo uporabnika
MAVRICAAAAA, 27.07.2021 ob 12:45

cepivom ne zaupam sploh, preveč ljudi je že umrlo zaradi cepiv in ogromno je pohabljenih. Mladi niso imeli nobenih težav s tem prehladom- NOBENIH TEŽAV, zdaj pa zaradi cepljenja umirajo in težko obolevajo. Da bi mladi zboleli zaradi virusa je toliko možnosti, kot če te zdajle zadene strela. Kar se testov tiče je še veliko slabše, čisto brez veze, ampak če vlada želi da se testiramo, NAJ TO TUDI ŠPLAČA!

Sploh pa se vprašaš zakaj je samo 34% zdravstva cepljeno in na NIJZ ni nič boljše. Poklukar še dvojih ne prepriča, torej stroke, kako bo potem mene! Tale kekec od Poklukarja naj gre rajši ovce past!

Lahko kakšen uraden zaznamek za Slovenijo o teh ogromno umrlih in pohabljenih zaradi cepiva?

Jst ne poznam niti nisem slišal niti za enega pa je v moji okolici ogromno cepljenih, ta tvoj neškodljiv prehladek evropske države beležijo kot 15-20% povečano smrtnost državljanov od desetletnega povprečja letno umrlih, če sploh veš kaj to pomeni, v bolnicah se zdravijo v 98% NECEPLJENI in samo 1-2% obolelih je cepljenih ampak obolelost preživijo mnogo lažje kot cepljeni, torej je po tej logiki cepivo uspešno za preprečitev okužbe, neverjetno je,  da anticepilci verjamejo vsakemu pajacu, ki nekaj negativnega napiše o cepivu na svojem blogu čeprav o medicini nima pojma, razni vplivneži kar tekmujejo kdo bo bolj negativno pisal o cepivu čeprav je vse izmišljeno ima pa sledilce in to je tem ljudem edino pomembno.

Teorij zarote kolikor hočeš, cepljeni bodo imeli hude posledice dva dni po cepljenju, ker ni bilo nič od tega je rok premaknjen na 2 meseca in to ne samo posledice temveč bo večina v tem času umrla, ker se tudi to nikakor ne uresniči je sedaj, v dveh letih bo večina cepljenih umrla in najnovejša teorija anticepilcev, cepivo pri ženskah povzroča neplodnost pri moških kot kaže nima vpliva, le kaj si še ti teoretiki zarote ne bodo izmislili.

Danes ob 22:25 na Slo1 si oglejte dokumentarec: Proticepilna zarota

https://www.rtvslo.si/4d/arhiv/174791496?s=tv

 

kraljevsko neverjetno.. hehe, kar ne ves ne boli.

Cenzuro v vsako slovensko vas.

Zdej pa na kofe, za pir se je treba pomatrat

Jaz se bojim necepljenih. Testirajo se 1x tedensko, ampak se jim ne da se jim razložit da so lahko že pol ure po testu pozitivni. Kot da to pomeni da bojo cel teden negativni.

Odgovor na objavo uporabnika
škoda se cepit, 01.08.2021 ob 09:04

Brez veze se cepit in ogrožat zdravje s stranskimi učinki. Zraven se pa ves čas testirat?  Če bi bilo cepivo o.k., ne bi bilo potrebno testiranje.

Če bi bilo cepivo o.k., bi ščitilo 95-98%. Tako pa…v najboljšem primeru 80%. Cepivo ne more biti o.k., ker je še v razvoju. Mi smo poskusni zajci. Čez par let bo o.k

Odgovor na objavo uporabnika
Neverjetno, 01.08.2021 ob 15:48

Lahko kakšen uraden zaznamek za Slovenijo o teh ogromno umrlih in pohabljenih zaradi cepiva?

Jst ne poznam niti nisem slišal niti za enega pa je v moji okolici ogromno cepljenih, ta tvoj neškodljiv prehladek evropske države beležijo kot 15-20% povečano smrtnost državljanov od desetletnega povprečja letno umrlih, če sploh veš kaj to pomeni, v bolnicah se zdravijo v 98% NECEPLJENI in samo 1-2% obolelih je cepljenih ampak obolelost preživijo mnogo lažje kot cepljeni, torej je po tej logiki cepivo uspešno za preprečitev okužbe, neverjetno je,  da anticepilci verjamejo vsakemu pajacu, ki nekaj negativnega napiše o cepivu na svojem blogu čeprav o medicini nima pojma, razni vplivneži kar tekmujejo kdo bo bolj negativno pisal o cepivu čeprav je vse izmišljeno ima pa sledilce in to je tem ljudem edino pomembno.

Teorij zarote kolikor hočeš, cepljeni bodo imeli hude posledice dva dni po cepljenju, ker ni bilo nič od tega je rok premaknjen na 2 meseca in to ne samo posledice temveč bo večina v tem času umrla, ker se tudi to nikakor ne uresniči je sedaj, v dveh letih bo večina cepljenih umrla in najnovejša teorija anticepilcev, cepivo pri ženskah povzroča neplodnost pri moških kot kaže nima vpliva, le kaj si še ti teoretiki zarote ne bodo izmislili.

Danes ob 22:25 na Slo1 si oglejte dokumentarec: Proticepilna zarota

https://www.rtvslo.si/4d/arhiv/174791496?s=tv

 

Debilno fašistično pričakuje uraden podatek o stranskih učinkih in umrlih od cepiva, ko je hkrati cepilna fašistična propaganda v polnem teku. 🙂

Saj je bilo uradno predstavljeno koliko koronskih podkupnin je šlo za novinarsko golazen, da je izvajala in še izvaja cepilno fašistično propagando. Več denarja, več propagande in hkrati več cenzure, kar ne paše med cepilno propagando.

Odgovor na objavo uporabnika
robi445, 05.08.2021 ob 17:31

Debilno fašistično pričakuje uraden podatek o stranskih učinkih in umrlih od cepiva, ko je hkrati cepilna fašistična propaganda v polnem teku. 🙂

Saj je bilo uradno predstavljeno koliko koronskih podkupnin je šlo za novinarsko golazen, da je izvajala in še izvaja cepilno fašistično propagando. Več denarja, več propagande in hkrati več cenzure, kar ne paše med cepilno propagando.

točno to, mafija je v zadnjih krčih in še zadnje denarce stiska za podkupovabje, da bi se ljudje cepili in s tem bi bil plan depopulacije bližji, banda fašistična, ne boste nas, dovolj nas je, ki se ne bomo cepili in premagali vas bomo na vseh področjih boste popušili!

Si gledal dokumentarec, po moje ne, ker ne preneseš resnice, največji nasprotnik cepljenja promovira svoje cepivo.

Ja pričakujem uraden podatek o tej množici umrlih zaradi cepiva, prej ste trdili da zaradi kovida ni umrlih in je vse to laž saj umirajo samo zelo stari in tisti z pridruženo boleznijo in umrejo zaradi tega ne pa zaradi covida, sedaj trdite, da umirajo zaradi cepiva ampak umrlih ni oz je stanje umrljivosti v Sloveniji na ravni 10-letnega povprečja ( +-60 dnevno ) in tudi starost umrlih je povprečju umrlih razen, ko anticepilci pridete do podatka, da je mrl 40 letnik, ki pa ni bil cepljen ampak glede na populizem, ki ga širite vas to ne zanimi, na twiterju sledi objava o 40letniku, ki je umrl zaradi cepiva čeprav se niti približal ni cepilnemu centru ampak to ne objavite, laž je napisana in se hitro širi po portalih, avtor laži pa kot običajno sledi, umakne registracijo in zapre račun, ko čez dan ali dva pride prava informacija, da je vse laž in da avtor ne obstoja oz je zapis iz lažnega profila je običajno že prepozno ker ste to laž histerično razširili po spletu.

Mimogrede kako napreduje tožba, ki naj bi bila vložena na sodišču v nemčiji proti covid ukrepom, nekaj mesecev je od tega pa kot kaže nič od te mednarodne tožbe, no vsaj odvetniška pisarna je dobro zaslužila.

Zakaj se pa ne cepiš? Aja, šlepala bi se na drugih! Drugi naj se cepijo, da bodo omejili epidemijo in hkrati naj se še testirajo, da ti ne boš ogrožena! Egoistka brez primere!

kraljmatjaz… nevrjetno…cenzura. Sm zamirkou, da pridno brisete.

Cenzura v vsako slovensko buco…

ma pejmo na Dolenjsko. ce majo se kej smarnice…

Kovid je naplavil marsikaj, neumnost definitivno prevladuje.  Prav tako agresivnost anticepilcev. To nabijanje s fasizmom je prav groteskna.

V Novi Zelandiji imajo pri pvi okuzbi lock down, pri nas pa se gredo kolesarjenja. Sem hudo zelo proti JJ, ampak drugi pol je pa je vedno vecji skupek bedakov.

Zanimiva bi bila analiza korelacije anticepilcev z iq in izobrazbo.

Hahahahahahaha…

Če se bojiš se pač cepi… jaz sem necepljena pa se obnašam enako kot pred 2020, popolnoma normalno, pa ne testiram se sploh, razen izjemoma LOL

Odgovor na objavo uporabnika
Marko555, 26.07.2021 ob 17:27
    Saj tudi res nic ni. Vsi bi se morali tako obnasat. Tudi necepljeni.

Točno tako, jaz necepljena tudi se…

Odgovor na objavo uporabnika
Bilbao, 26.07.2021 ob 17:28

Prav je, da se bojis.  Necepljeni zbolijo, vcasih precej hudo, vcasih tudi umrejo.

Točno, cepljeni so nesmrtni…

Odgovor na objavo uporabnika
1punca331, 27.07.2021 ob 06:52

Nisem prebolela. Vseeno sem se cepila, da zascitim sebe, mogoce se druge. Ampak zdaj mi je pa za taksne primitivke kot si ti,  cisto vseeno! Kar boj se!

Ker prej ti je bilo pa mar za druge… itak, ampak šele takrat, ko je to postalo in Hahahahaha… skrbi za sebe in svoje, za druge skrbijo samo pritlehni ljudje, kot so raznorazne čenče in tercijalci…

Odgovor na objavo uporabnika
šteffkka, 27.07.2021 ob 08:00

Odgovor na objavo uporabnika
robi445, 27.07.2021 ob 07:44

In v čem je že bil smisel tvojega cepljenja, če se še vedno moraš testirati ?

Dopust ?

Torej priznavajo, da cepivo ne ščiti.

Kot je bilo ze 1000x povedano, cepivo sciti, vendar nobeno ne 100%. Sciti te do 96%, lahko pa tudi #samo# 60%. To pomeni, da ce je 10 ljudi v skupini cepljenih izpostavljeno virusu, jih bo zbolelo po vsej verjetnosti od 1 do 4 ljudi, v skupini necepljenih pa mozno da vseh deset. Seveda ni nikoli tako in tudi necepljeni ne zbolijo vsi, tako kot vsi kadilci ne zbolijo za rakom, ampak moznost pa imajo veliko vecjo od cepljenih. In ce cepljeni zboli, prenasa okuzbo tako kot necepljeni, ki je zbolel, saj mu v primeru da se je okuzil, cepljenje ni prijelo in je kot bi se sploh ne cepil. Zato je popolna bedarija to, kar govorite, kako cepljeni prenasajo okuzbo asimptomatsko. Cisto isto kot jo lahko necepljeni asimptomatsko prenasa, ampak dejansko tisti, ki imajo asimptomatski potek bolezni, OKUZB NE PRENASAJO oz. samo teoreticno, ker ne kihajo in kasljajo, virus pa pri njih odkrijejo samo globoko v nosnem korenu in ne v slini ali drugih izcedkih. Torej nehajte ze javkati, kako vas cepljeni ogrozajo, ker vas veliko bolj necepljeni. Ce pa nekdo, ki je zdrav, pa ceprav je asimptomatsko okuzen, ne nosi maske, vas zagotovo ne bo okuzil, pa ce je cepljen ali pa ne. Oboleli z znaki okuzbe se pa itak ne bi smel gibati v mnozici, ne y masko ne brez, ampak neodgovorni so lahko tako cepljeni kot necepljeni.

Končno en glas razuma… če tole povzamem isti k. ali si cepljen ali ne, niti ne pomaga niti ne škodi, je pa čisto brezveze…

Odgovor na objavo uporabnika
Trep, 19.08.2021 ob 20:57

Kovid je naplavil marsikaj, neumnost definitivno prevladuje.  Prav tako agresivnost anticepilcev. To nabijanje s fasizmom je prav groteskna.

V Novi Zelandiji imajo pri pvi okuzbi lock down, pri nas pa se gredo kolesarjenja. Sem hudo zelo proti JJ, ampak drugi pol je pa je vedno vecji skupek bedakov.

Zanimiva bi bila analiza korelacije anticepilcev z iq in izobrazbo.

Novozelandce bo ta debilizem dolgoročno še fejst tepel… dolgoročna škoda bo daleč presegla vse morebitne kratkoročne koristi…

Zakaj se bojiš cepljenih? Če se nisi cepila, ne verjameš, da virus obstaja ali pa, da je samo navaden prehlad. In če cepljeni po tvoje prenašajo tak po tvoje nenevaren prehlad, zakaj se jih bojiš?

Če se ti pa zdi covid nevaren, se pa cepi, cepivo je zastonj na voljo vsem nad 12 let.

Odgovor na objavo uporabnika
Mene ni, 20.08.2021 ob 02:40

Končno en glas razuma… če tole povzamem isti k. ali si cepljen ali ne, niti ne pomaga niti ne škodi, je pa čisto brezveze…

Ne morem verjeti! Si natančno prebrala razlago redhodnice? Si? Si jo razumela? NISI. Sicer bi po prebranem morala doumeti, da je še kako pomembno, da se cepimo in da je visoka precepljenost zelo pomembna.

New Report

Close