Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu bolane fantazije

bolane fantazije

zdaj sem pa videla neko drugo sliko in se nekaj naučila:
– če imaš fantazije, potem jih lahko izživiš s partnerjem če mu je ql (no moj je reku ja, pol je pa večji del tud zarad tega propadla zveza)
– to, da je želja z večimi, sem jo tudi jaz imela, in je bil ful proti, pa sem rekla ok, ne? ampak to absolutno ne pomeni, da ga nisem imela radaa ob takih željah (le prtegnjena sem bila) ampak pač ne, vsak ma svoje želje za katere je vedel; mogoče pa nisem bila zares vanj, in ko bom srečala pravega, bom verjetno obnormalizirala (fantazije o njemu, dovolj bo eden,….).

vsekakor pa, če se partnerja zmenita potem to štima, ne pa da en reče ja, misl ne, in potem je vse narobe!

hvala za sodeloavnje, folk!

alenka1974-to isto zate velja:

http://med.over.net/phorum/read.php?f=144&i=44674&t=44660&phorum_uriauth=VILEDA{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}3A99578c31afd20c1aeced5cbfa93617bf

sej sem rekla – HVALA BOGU DA SO TUDI TAKE KOT SI TI, DA PONUCAJO TUDI TISTE NAGRAVŽNE. mogoče zaslužiš nobelovo nagrado.

aja pa še to – če si sama dala postu naslov “bolane fantazije” zakaj se sedaj čudiš nad odzivi?

Nevem no pač sexaj s takimi, če te to rajca in ti paše… Greš po kakega mesarja kot si rekla, ali na gradbišče ali pa kaj.. delaj to, če te veseli in če si sedaj samska

********************************************* We all know that cats rule the world!

a ni vseeno a sem gorenjka ali ne?

mislim, da po tanovem zakonu o javnem redu in miru bi bilo moje razlaganje fantazij in dejanskih udejanjanj teh fantazij kaljenje javnega reda in mira:-))

če mi pustiš mail naslov, ti lahko mal več povem o tem, vsekakor pa del teh stvari ni za javnost:-))
upam, da razumeš

Zakaj ni za javnost Maya? Tu si pač vse delimo, tudi ljubice in ljubimce, enako štorije in izkušnje ki smo jih imeli… Zato kar napiši; bolj je packasto, bolj je vznemirljivo:-)))))))))

New Report

Close