Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu bolano!!!!!!!

bolano!!!!!!!

Ok, KIR, BACKA in se kdo….a se vam vsem skupaj ne zdi malo bolano to internetno spogledovanje in flirtanje????

Ma da jaz izvem da bi moj tip tako internetno “seksal”…pa četudi v mislih, ne vem če ga ne bi nekam poslala.

Kaj vam je folk? A nimate kaj za delat? To je varanje, čeprav zajebantsko.

LP

A si ti zdrava?

Vidiš, tega pa tudi jaz ne razumem…..

Resno me zanima kaj potem počneš ti tu gor, če ti je vse to “bolano”. Torej si bolna tudi ti! Če pa ti je odleglo, ker si se izkašljala, si pa svoje dosegla, pa makar na način, da si naju popljuvala. Hvala!

Maš mal prov, Andzo….včerej je bil en smotan dan, prav gotovo ne eden mojih najboljših. Pa saj bo bolš, sonček že sije.

Pa še res je!

cvetim od zdravja…kar se, posledično, zelo dobro opazi tud na mojem dragem…
lp

Ja, mogoce sem bolana, ker ne zagovarjam prikritega varanja.

Sicer pa kakor komu pase, saj je demokracija

No, saj morda pa ne boš zvedela (;-P)

Sicer pa, če in dokler še seksa z drugimi samo v mislih in internetno, se res nimaš kaj bat….

Problem nastane, če naleti tu gor na kako hudo osebo, v kateri vidi stvari, katerih v tebi ne vidi.

Ampak tega s teženjem in nekam pošiljanjem tud slučajno ne boš rešila.

Da se ne ponavljam – ne bom se enkrat pisala, kar si ze napisal. Varanje ima svoje razloge ponavadi drugje kot si to predstavlja vecina ljudi. Zato je, Andzo, tvoje razmisljanje mal mimo. Ne tuhtaj, kam bi ga poslala, ko in ce, pac pa se ze mnoooooogo prej trudi za to, da bo vajina zveza ziva in polna iskric.

-mm, te moram pobarat, ker te ni kaj dost brat: seksa dost? internetnega al tud tazaresnega? :))) zdaj je KIR cist na suhem, je pri tebi kaj bolje? On ima veliko zelez v ognju, pa se mu to zgodi … ti kujes morda le eno, dokler je le-to vroce?

Soncka na licka in ustnice, pa veliko seksa (v naravi, na kaksni jasici, ne v mestu)!

Končno si se enkrat spet oglasila!

Da sem na suhem praviš? Moja doma ima še vedno vlažno, haha
Želez v ognju? Mislim da so bila predolgo, so že dogorela zdavnaj.

-mm se pa izredno redko oglasi, saj veš resna zveza doma, pa še ljubica zraven.. Bo morda sam povedal

Manjka casa, pa vcasih tud volje, da bi kaj napisala. Zivljenje mi kaze nelepo stran obraza:(
Predolgo, ja, predolgo si gnetel vse skup. Al pa prevec naenkrat, pa se je sfizilo ;)))
Me pa zanima, ce bi ti katera od tebi ljubih tle na forumu cist zares dala ponudbo, da se dobita … a bi?

glede -mm: da ni se druga zveza postala tako resna kot doma ;))), ker ga vec ni brat?

Le kaj se ti je moglo zgodit kaj hudega? Nekaj je očitno, saj je razbrat iz tvojega pisanja kar nekaj razočaranja. Vsekakor ti želim, da se ti življenje pošlihta in da boš spet tista vesela in zadovoljna, kot si bila.

Vprašanje če bi me katera povabila, je čist suša ratala, še internetna ženička me je zapustila, hahaha

Nic katastrofalnega. Nic takega, kar bi me zlomilo. Le energijo pobira. Sicer pa – se zmer se znam smejat in uzivat v zivljenju. Kar tako se pa ne dam, imam se tooooolko stvari v nacrtu.

p.s. Pa te je ze katera? Povabila? Zapecala? Tvoj mail … ga ne bi objavu? Morda bo tako suse konc :)))

Ena me je pa resno zapecala, al sem jaz njo, kaj pa vem.
Povabil je blo kar nekaj, še jih je, sam….?
Maila ne bi dal več, v realnosti je vse drugače, saj imaš mogoče izkušnje. Jaz jih imam, tudi ne tako lepe.

Veseli me, da te ni prizadelo kaj hujšega

Izkusnje? Samo lepe, na sreco.
Pa se ti zdi mozno, da se zaljubis tle, se predno doticno srecas? Se predno njene besede dobijo obraz, nasmeh, ton glasu, nacin hoje, ki ti zmesa glavo? Ze dozivel kaj takega?

Ne boš verjela: ŽE!!!! hahaha
Ti ne?

Bos verjel, ce recem ja? Pa se kako :))

Pa ona to ve?

aha!

In je domoval srečnež na tej strani in ve?

Kako pa je reagirala?
On ve. In jaz vem. A zastopis? :)))

Kako je reagirala? Super!

On ve in ti veš? ne razumem čist…

Kaj to konkretno pomeni, da je reagirala super? Do kje je slo vse skupi?

A tega pa ne razumes, pravis. Hm, kako naj ti razlozim. Ja, madonca, no ;)))
Ena od boljsih potez v mojem zivljenju :)))

Čisto vsega pa ne povem, hahaha

Tisto pa razumem zdaj, vsaj mislim da

Joj, mas trdo buco :)))
Pa res ne bi vsaj malo namignu? ;)))

Kaj naj ti namignem? Bodi malo bolj direktna

New Report

Close