Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek bolečine pri spolnih odnosih

bolečine pri spolnih odnosih

Pozdravljeni!

Prosila bi vas da mi odgovorite na naslednje vprašanje, ker bi rada izvedela ali je kaj narobe z menoj ali ne.

Problem pa je takšen:
Pred pred približno dvema mesecoma sem imela prvi spolni odnos in po tem spolnem odnosu sem jih imela približno še pet, na začetku (prvi in drugi spolni odnos) mi vagina ni začela peči oz boleti po nekajminutnem občevanju, pri naslednjih pa se je to pojavljalo, tako da mi sedaj ni več toliko do spolnega odnosa, zaradi tega ker me bo spet začelo boleti in jaz si tega ne želim

Ali je kaj narobe z mano ali se to pojavlja zaradi tega ker moja vagina tega ni navajena?

Že vnaprej hvala za odgovor

lep pozdrav

Tanja

Za tole vprašanje boš morala vprašati ginekologa,

še predno pa ga zasuješ s svojim problemom, ti svetujem, da uporabiš iskalnik, ki se nahaja na vrhu, na sredi, tretja beseda od leve.

O podobnih problemih je bilo že veliko napisanega, zato vse še enkrat pozivam v bazi je več kot 2000 vprašanj in ni hud…. , da ne bote našli vsaj delni odgovor.

lep pozdrav

primož

Živjo
Že kar nekaj časa imam bolečine med spolnim odnosom.Res je da sem imela vnetje nožnice,ampak zdaj naj bi bilo v redu.Toda med spolnim odnosem me boli.Imam že nekaj časa redne spolne odnose.Prosim pomagajte

Premalo je mokra

A ko ti ga da v ritko,tudi boli?

A ste pogledali iz katere pradavnine je to vprašanje?!

Odgovor na objavo uporabnika
Darja , 02.11.2005 ob 01:14

Živjo
Že kar nekaj časa imam bolečine med spolnim odnosom.Res je da sem imela vnetje nožnice,ampak zdaj naj bi bilo v redu.Toda med spolnim odnosem me boli.Imam že nekaj časa redne spolne odnose.Prosim pomagajte

Malo si jo posoli.

New Report

Close