Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Boli me želodec

Boli me želodec

Včeraj sem se nekaj znervirala… danes sem pa taka kot, da imam mačka… Dehidrirana, boli me želodec (vzela dva Rupuruta, pa je tak isto), tečna :)))….

Kaj naj naredim? (poskusila sem se že postaviti v kot in tam odčepeti svoj del, ampak bi prdlogo trajalo)….

''Rojen si kot original, ne umri kot kopija...''

Underbreg najbolj pomaga,pa Jegmaister,orehovec-ali pa domači šnops..

Upam da bo kmalu bolje-

Men najbolj pomaga Rennie. Pa še okus je boljši.

Meni pa actimel.

Meni bi najbolj pomagalo 2 dcl Martinija, pa ga ne smem :)))

Sicer pa zaenkrat tudi sama prisegam na Actimel, sem ga trenutno malo opustila, pa bom spet začela…

''Rojen si kot original, ne umri kot kopija...''

Poskusi Propolis!

Slonči, saj veš, da mene kronično zafrkava želudac, zato ti toplo priporočam čaj za želudac Grenčina, ki ga kupiš v Matik-u blizu Bavarca (če greš v smeri od Bavarca proti Evropi je njihova štacuna). Vsebuje: list mete, list melise, rastlino rmana, list koprive, plod janeža in cvet kamilice. Meni ful pomaga, tako zelo pomirja. Jaz si ga za pol male žličke sladkam (včasih pa pijem kar grenkega) in včasih popacam kakšen prepečenec zraven, pa mi je ob zmerni bolečini hitro bolje. Lahko pa ga piješ tudi kar tako, ker je res prijetnega okusa.

Lp od želudčnega ;))) Pikija

STOP kava in metin čaj. Meni včasih že to pomaga, in, seveda, da se ne nerviraš……….. ampak to pa je že druga zgodba, poznam… :(((

A pomeni stop tudi za čaj ali samo za kavo? Drugače pa se za kavo strinjam, jaz je ne pijem ko me že kar hudo boli, ko pa težave minejo pa spet planem nanjo. Kaj čem, sem pač odvisna od nje :(((

Če hudo potrebuješ dozo kave, si natresi vanjo malo cimeta.

Preverjeno pomaga in okusa kave skorajda ne spremeni.

Čemu cimet, mogoče da ne draži želodca?

Kako je bilo na Miklavžu? Mislila nate, da se šetkaš tam po centru LJ.

Sem mislila, da bi mogoče tudi šla, pa me je ustavil dež+ata se je urezal v prst, ko mi je brusil nož za golaž, pa je letel na urgenco šivat.

Zjutraj te preberem, zdaj grem pančat, ker moram sina zbudit ob 6h, da pozajtrkuje, ker jutri začnejo s 14-dnevnim plavalnim tečajem v okviru šole in že ob 7.10 šibajo na bazen.

Lepo pančkaj.

Mislim, da cimet nekako uravnoteži izločanje želodčne kisline… Ne se smejat, to je čisto laično napisano… Meni je kava vedno tako sesula želodec, da je bilo joj:-(((. Odkar jo pijem s ščepcem cimeta nimam nobenih težav. Tudi tamalemu ga dam v mleko. Pred tem je imel vedno težave, zdaj pa je njegova prebava super.

Kaj dosti se nismo šetali po LJ, bili smo zgolj v BTC-ju in tam počakali na Miklavžev prihod…. Še prej pa smo se dobili z …..

Ata naj hitro pozdravi prst!

Če boš imela jutri kaj časa in volje, mi pošlji kak sms, pa te pokličem nazaj.

Mirno noč!

Da se te ni polotila ta tako razsajajoča viroza?

Hmm, zadnjič enkrat sem si jo zaželela s cimetom in je bilo res boljš (zgleda da pomaga)…

Viroze pa ne bi rada dobila :(((, čeprav sem slišala, da je na pohodu… Sosedje so itak vsi bolni…

''Rojen si kot original, ne umri kot kopija...''

New Report

Close