Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bolniki v posteljo…

Bolniki v posteljo…

Jutro!

Ugotovila sem,da vas je kar nekaj bolnih…ja pa da vas nisem slučajno nalezla od teh poljubčkov…;))))))))))))))))))))

Ženske,danes je NAŠ dan in izkoristimo ga kot je treba,pustimo da nas nosijo po rokah…

Bolniki hitro se pozdravite,jaz sem včeraj že šla v steno in preplezala s prve smer,s katero sem se zajeb…….la en teden,hmmmm….kaj dela bolezen iz ljudi. Pa še to :sex je baje učinkovito zdravilo…:)))))

Kaj bomo počeli danes: ob 18h gremo familijske ženščine v Kitajsko na večerjo…njam-njam…pol okoli 23h pa s kolegicami osvajat Štajesko prestolnico…:)))))))) Bo pestro…
Danes se mi lapa tristo na uro,pa še razposajena sem….
Tisti,ki ste v posteljah,se te pa te malo razmigajte,da vam ne bodo okončine zakrnele…pa seveda čajčke in vitaminčke…..

Vitaminski cmok za bolnike in navadnega sladkega za vse ostale….:)))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Zdravo Trilči!
Fejst ga žuraj,ker jaz ga imam namen tudi,pa če bom imel 39 vročine!
Na žalost do MB-ja ne prilezemo,bom pa nekje na pol poti!
Lepo da si ozdravela!
Sp
Btw.: A si zdaj tisto misteriozno sliko končno videla,sem jo poslal na tisti mail,ki si ga napisala..
Sp

Trilči, lepo da si že pokonci, cmoka za naš praznik, čeprav ne dam kaj dosti na njega…ja jaz danes definitivno uživam od nekako 12 ure dalje…in vse lepo želim tudi tebi!;)) pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hoj srček!
Ja upam,da ne boš ob taki vročini bolj blodil po SLO,kot pa kaj drugega…no,od očima predal še sploh nisem čekirala,tako da bom takoj,ko to napišem,pol pa ti bom pokomentirala…;)))) Upam,da je kaj lepega (moškega)…;))))))))
Joj,sem navihana…ti pa se mi čimprej pozdravi…

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

A si delovna???? Si že dobila kakšno rožico ali podobno?

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

so F-A-N-T-A-S-T-I-Č-N-E….ti kar pošlji,bom (ko dobim writer s popravila) si jaz to shranila…zdaj pa me ima da bi šla plezat (po nekom);))))))…no,upam,da bomo jutri šli v steno zunaj blizu Celja…pa da bo lepo vreme….

Hvala za slikco!!!!

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Malo sem res se delovna do 12, nato pa nič več…ja presenecenja sem prejela že malo vceraj, nekaj zjutraj in nekaj jih se prihaja…
Cmokec nazaj!
Pa ti, te je že kdo danes pocrkljal???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja,če to pomeni,da ti očim reče:”da ne boš pozabila posodo pomit.”…no saj ni sile…na maila sem od kolega dobila eno lepo rožico…
Lepo se imej,kjerkoli boš “praznovala”…mogoče pa te doma kakšno presenečenje čaka…

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Trilci, sibam, uživaj in cmokec, ker te imam rada, ves to???
Pa ne jemlji si k srcku s tisto posodo…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

OK-fino se imej danes…imam te jaz tudi ZEEEEEELOOOOOO rada….razpri žarke kaj k nam….

Cmooooooooka

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Jaz tudi šibam,moram posodo umit in malo pocat po kuhinji za dan žena….
Sprevržko & Co. bolnikov hitro se mi pozdravite…..

Lupčka in objemček pol vitaminov

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Se bomo provali čim prej zrihtat!

Lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

Tako je stara sablja!” al pa 3 litre merlota zvečer ajnšpric bi moralo zadostovat,da tega hudiča uničimo 🙂
Sp

New Report

Close