Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek BORIS kRABONJA HUMANITAREC zakaj toliko sovraštva v tem človeku do Janeza Janše

BORIS kRABONJA HUMANITAREC zakaj toliko sovraštva v tem človeku do Janeza Janše


Ha ha, zdej mi je jasno.
Če si ti učenka, sem jaz bicikel.
Grdo je, da delaš krivico neenako mislečim.

Ja nič, 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} Slovencev, ki jajota ne marajo bo treba javno diskreditirat, če že ne strpat v kanclagerje. Dela bo veliko, kar zavihajte rokave.

Nimam pojma kdo je ta, ki ga avtorica opisuje, niti me ne zanima, možno, da je tako zoprn na pogled kot jj, zakaj pa ne…, se zgodi ampak, če kritizira jj pol more bit že ok.., ker tukej nimaš preprosto, pod milim nebom in Bogom kej zgrešiti., bo že v redu, da je tako..

Gospoda v naslovu ne poznam (razen s TV, ko so o njem poročali, ko se je zavzel za uboge in ko se je postavil po robu zlorabam v humanitarstvu). Ampak, povejte mi, zakaj bi morali biti humanitarci prijazni do barab? Res nerazumljivo stališče.

Delati zastonj. Sedaj je kriza, nujno bi rabili pomoč države, da ne propadejo. Zastonj res ne morejo delat. Humanitarnost in prostovoljstvo res ne gresta skupaj.

wtf?

Se strinjam.

Meni se to ne zdi nič čudnega. Krabonja je pač eden od tistih ljudi, ki Janše ne prenašajo. In takih je v Sloveniji precej več kot polovica.
JJ ima neko svojo bazo fanatičnih vernikov, ampak to je od 20 – 25{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} populacije. Večina pa njihovega Vodje me more niti videti.


Borisa Krabonjo sem imela priložnost spoznati. Prvi vtis je bil dober. Ampak človek, ki je res v srcu dober, nima v srcu toliko sovrašta, niti do najhujših sovražnikov. Tako da vse je ok, dokler si na strani takšnih ljudi, če pa imaš drugačno mnenje, stališče, poglede … je pa vsega konec. S takšnimi ljudmi je zelo težko na dolgi rok.

Ne vem kako to ali pri strankarstvu ljudje postanejo “živali”. Včasih se mi zdi, da politika iz človeka izvlečejo najslabše. Ne, Janez Janša ni tako slab, še zdaleč ne, da bi se toliko gnojnice zlivalo po njem. Ni idealen, je pa odlična izbira za današnje čase.


Borisa Krabonjo sem imela priložnost spoznati. Prvi vtis je bil dober. Ampak človek, ki je res v srcu dober, nima v srcu toliko sovrašta, niti do najhujših sovražnikov. Tako da vse je ok, dokler si na strani takšnih ljudi, če pa imaš drugačno mnenje, stališče, poglede … je pa vsega konec. S takšnimi ljudmi je zelo težko na dolgi rok.

Ne vem kako to ali pri strankarstvu ljudje postanejo “živali”. Včasih se mi zdi, da politika iz človeka izvlečejo najslabše. Ne, Janez Janša ni tako slab, še zdaleč ne, da bi se toliko gnojnice zlivalo po njem. Ni idealen, je pa odlična izbira za današnje čase.
[/quote]

Ni idealen 😂😂😂😂😂?
Smeha.

Do tebe so zelo neprijazni, tako da imaš prav.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

S tistim ki ima rad janšo, je nekaj zelo zelo narobe

draga tudi ucenka,

tudi mene je ucila njegova zena..daj daj, koliko x se je norcevala iz dijakov? Bila izredno nesramna? Pred njeno uro se nam je vsem zelodec obracal..

Aja, nisem bila problematicna, je pa ona.


Borisa Krabonjo sem imela priložnost spoznati. Prvi vtis je bil dober. Ampak človek, ki je res v srcu dober, nima v srcu toliko sovrašta, niti do najhujših sovražnikov. Tako da vse je ok, dokler si na strani takšnih ljudi, če pa imaš drugačno mnenje, stališče, poglede … je pa vsega konec. S takšnimi ljudmi je zelo težko na dolgi rok.

Ne vem kako to ali pri strankarstvu ljudje postanejo “živali”. Včasih se mi zdi, da politika iz človeka izvlečejo najslabše. Ne, Janez Janša ni tako slab, še zdaleč ne, da bi se toliko gnojnice zlivalo po njem. Ni idealen, je pa odlična izbira za današnje čase.
[/quote]
Janči je najbolj priden fantek, kar jih premore svet.
To dokazuje že id Fruške gore dalje.

tudi ucenka,

mozno pa da si bila v razredu, ki ga je imela rada. Se je videlo, kateri razred ji ni bil pri srcu, pa ceprav niso bili vsi dijaki krivi za izjeme, ki so se obnasale kot da se jim par kolic vrti narobe.

Tako je oba krabonja in njegova zena sta se zelo rada norcevala iz dijakov. Ubogi tisti, ki resnicno potrebujejo pomoc in naletijo na krabonjo. Bi rekla, da dela to zato ker je to ranljiva skupina ljudi in se lahko izzivlja po mili volji. Clovek karakterja ne menja. Ce si pri 30tih pokvarjen si pri 50tih isti in obratno seveda.

Do tebe so zelo neprijazni, tako da imaš prav.
[/quote]

Bodi tiho, če ne veš, zakaj gre. Če si pa ti zadaj za napadi name tukaj, potem pa…jih boš že fasal enkrat, pa ne od mene.

Bodi tiho, če ne veš, zakaj gre. Če si pa ti zadaj za napadi name tukaj, potem pa…jih boš že fasal enkrat, pa ne od mene.
[/quote]

zakaj bi moral biti napisan za kaj

Spet jokajo fanatiki janševiški, če nekdo kritizira človeka, ki je slučajno tudi predsednik vlade. Jim takoj udari na emocije, niso navajeni teh demokratičnih pojavov, bolj bi jim pasal severnokorejski sistem, kjer nihče ne bi govoril čez Kim Jong Ivana.

A imata kakšne otroke? Kaki so pa oni?

Bodi tiho, če ne veš, zakaj gre. Če si pa ti zadaj za napadi name tukaj, potem pa…jih boš že fasal enkrat, pa ne od mene.
[/quote]

Poserjem se na tvoje grožnje.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Poserjem se na tvoje grožnje.
[/quote]

Kakšne grožnje neki. Tisti, kismo jih doživeli v realnem življenju in tudi v virtuali, dobro vemo, kako grožnje izgledajo. Če ti nekdo “grozi” z življenjem, to ni to, he he (če si provokator, ti bo že življenje vrnilo, jaz se nimam želje s tabo ukvarjati).


Več kot očitno je, da levica futra desničarje. Vedno se napolni državno blagajno, nakar prileze Ivan in jo izprazni, tokrat je najbrž podrl lastni rekord, v dveh tednih, za povrh nam nakoplje še goro dolgov. Je pač navajen živeti na račun drugih že od nekdaj.
Socialarji in tako imenovane mame samohranilke, ki ti grejo tako zelo v nos, so pa tako leve kot desne, prav tako delavci v tovarnah.

Poserjem se na tvoje grožnje.
[/quote]
Zagotovo si eden tistih, ki si je za vsak slučaj nagrabil gore toaletnega papirja, namreč ves čas nekaj na veliko serješ.

Kakšne grožnje neki. Tisti, kismo jih doživeli v realnem življenju in tudi v virtuali, dobro vemo, kako grožnje izgledajo. Če ti nekdo “grozi” z življenjem, to ni to, he he (če si provokator, ti bo že življenje vrnilo, jaz se nimam želje s tabo ukvarjati).
[/quote]

A ti je svetovalka na zavodu za zaposlovanje zagrozila, da boš morala poprijeti za kakšno delo?

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

New Report

Close