Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek BORIS kRABONJA HUMANITAREC zakaj toliko sovraštva v tem človeku do Janeza Janše

BORIS kRABONJA HUMANITAREC zakaj toliko sovraštva v tem človeku do Janeza Janše

Tip dobi 25{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} na volitvah, in potem ga 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ljudi ne mara? In kje nas je še tistih 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} (takole čez palec), ki ga niti maramo, niti ne maramo. Jebe se nam za njega. Matematika vam levičarjem nikoli ni ravno preveč šla, a ne?
In potem se čudiš, da te folk tule zmerja za patološko lažnjivko.
Lej, saj tebe tudi 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ljudi na tem forumu ne mara. Pa kaj potem?

Tip dobi 25{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} na volitvah, in potem ga 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ljudi ne mara? In kje nas je še tistih 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} (takole čez palec), ki ga niti maramo, niti ne maramo. Jebe se nam za njega. Matematika vam levičarjem nikoli ni ravno preveč šla, a ne?
In potem se čudiš, da te folk tule zmerja za patološko lažnjivko.
Lej, saj tebe tudi 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ljudi na tem forumu ne mara. Pa kaj potem?
[/quote]

Vprašaj se, kje ste tisti, ki se vam jebe za vse, ko je treba na volitve. Najbrž se doma po riti praskate.

2 sina.

Raje JAnez kot pa otrok LUka mesec in zivcna razvalina Violeta Tomic in njima podobni. Pa vesele velikonocne praznike vsem

Jaz grem na volitve, pezde multinično.
Ampak ne volim ne janše, ne antijanše.

Jaz mislim, da ima Boris Krabonja prav.


Minute tečejo, ti pa še kar molčiš …

Jaz grem na volitve, pezde multinično.
Ampak ne volim ne janše, ne antijanše.
[/quote]
In kaj se potem razburjaš? Povej tistim, za katere veš, da se doma raje praskajo po riti, kot da grejo volit, naj se zmigajo. Bo vsaj enkrat jasno koliko podpore dejansko kdo ima.

A ti je svetovalka na zavodu za zaposlovanje zagrozila, da boš morala poprijeti za kakšno delo?
[/quote]

Glej, Pikulet…. Vidim, da si res monovski sralec. Fakof!

Pa za to nekdanjo učenko se mi tudi vse bolj dozdeva, da ni nobena učenka (vsaj nič pametnega se ni naučilo), ampak eno mali provokatorski pikec. Pfej!

Ne sodi drugih po sebi pikica..fuj in fej

Več ljudi ga ne mara kot pa ga mara. Ampak “marati” je premil izraz. Večina ljudi ga ne prebavlja. Tistih njegovih 25{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} pa ga obožuje kot božanstvo.

Pa kaj, a humanitarci pa ne smejo met ostrih mnenj? Saj ne obstaja pravilnik kako bi moral nekdo, ki je humanitarec delovati in se obnašati. Jaz tudi par ljudi organsko ne prenesem, dol mi visi za premnoge, jezika tudi ne šparam AMPAK kljub temu sočloveku lahko pomagam. Po drugi strani maš pa tudi gospe iz dobrodelne organizacije (ni važno katere) ki so vse mile in prijazne a gre brez slabe vesti delež pomoči in donacij v njihov žep.

Že nekaj časa ga spremljaš, a sploh ne veš, v katerem društvu deluje, sploh ne veš, zakaj se ne strinja z določenimi dejanji politikov (ne kritizira samo Janše oz. sedanje vlade, ampak se že leta oglaša, ko sprejmejo vladne oz. državne ukrepe, kadar so na škodo soc. ogroženim), sploh ne veš, zakaj so nastala trenja v društvu UP-ornik in s čim se ni strinjal?

Zakaj ga sploh spremljaš?

A ti je svetovalka na zavodu za zaposlovanje zagrozila, da boš morala poprijeti za kakšno delo?
[/quote]
Hehe…izjava meseca ce ne leta…ne morem se nehati rezati…odlicno si jo hehehe


Hehe…izjava meseca ce ne leta…ne morem se nehati rezati…odlicno si jo hehehe
[/quote]
Julij! Nehaj se režat in pojdi hmelj štimat!

Ponavadi so takšna društva pralnice denarja in sredstva za pridobivanje nezakonite finančne koristi vodilnim. In kot vse kaže, bo JJ malo zaprl pipico.
Samo za denar in osebno korist se gre.
Internet, pa tudi tale forum je poln te nevladne nesnage, ki zdaj kriči, cepeta in se po tleh meče, ker so zavohali, da ne bo več zastonj evrčkov. In se na vse kriplje upirajo temu, da bo počasi treba iti delat.
Šarčeva vlada je tem voluharjem zadnji dan, ko je že bila razglašena pademija podpisala pogodbe za preko 100k, zdaj pa (upam) iz tega ne bo nič.

Od tu sovraštvo. Kakšna ideologija neki! To je samo za razne naivneže tule. V resnici se gre pa za denar. Davkoplačevalski denar.
[/quote]
UP-ornik ne dobiva davkoplačevalski denarja, delujejo samo s prostovoljnimi prispevki darovalcev.
https://www.up-ornik.si/

po tvojem gre za janezovo armijo? Pa si napisala da možakarja razen iz tv ne poznaš….

a ti vedno tako (zelo slabo) lažeš?

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

po tvojem gre za janezovo armijo? Pa si napisala da možakarja razen iz tv ne poznaš….

a ti vedno tako (zelo slabo) lažeš?
[/quote]

Kravca, sem pozabila, ali si odfakofan ali ne. Po mojem ne, ker v starih časih nisi bil nesramen pod prijavljenim nickom. Tako da ti odgovarjam. Ne lažem in niti najmanj mi ni jasno, kako bi iz mojih besed lahko sklepal na laž.

Kravca, sem pozabila, ali si odfakofan ali ne. Po mojem ne, ker v starih časih nisi bil nesramen pod prijavljenim nickom. Tako da ti odgovarjam. Ne lažem in niti najmanj mi ni jasno, kako bi iz mojih besed lahko sklepal na laž.
[/quote]

super sem vesel da sm na črni listi pri tebi

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

super sem vesel da sm na črni listi pri tebi
[/quote]

Hm..ti pa nič ne znaš prav prebrat. Škoda.

Hm..ti pa nič ne znaš prav prebrat. Škoda.
[/quote]
Pazi da ne bos sama sebe odfakala😅ko pises neprijavljena in zalis vsevprek se mi zdi no cedalje bolj☺

Glej, Pikulet…. Vidim, da si res monovski sralec. Fakof!
[/quote]

A si svetovalki tudi rekla fakof ali je zmanjkalo jajčk, kot je to značilno za levičarje?

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Saj jaz ne govorim za neko točno določeno društvo ali NVO, pač pa na splošno. In ravno ti, katerim se bo zaprla pipica najbolj vreščijo.
Recimo:
[img]http://shrani.si/f/o/Vv/3Pw47NSn/tabelanevladne.jpg[/img]
s temi je Šarčeva vlada 12.marca podpisala pogodbe za preko 100k. Se pravi malo preden so zapustili položaje.
Koliko je še vseh ostalih, ki so imeli pogodbe že od prej, pa res ne vem.
Se pa spomnem projekta: “Pravila dejtanja”. Za 50k nas je davkoplačevalce oskubila Šarčeva vlada samo za to neumnost.
Moja poanta je, da ravno takšni zdaj najbolj cvilijo.

Saj jaz ne govorim za neko točno določeno društvo ali NVO, pač pa na splošno. In ravno ti, katerim se bo zaprla pipica najbolj vreščijo.
Recimo:
[img]http://shrani.si/f/o/Vv/3Pw47NSn/tabelanevladne.jpg[/img]
s temi je Šarčeva vlada 12.marca podpisala pogodbe za preko 100k. Se pravi malo preden so zapustili položaje.
Koliko je še vseh ostalih, ki so imeli pogodbe že od prej, pa res ne vem.
Se pa spomnem projekta: “Pravila dejtanja”. Za 50k nas je davkoplačevalce oskubila Šarčeva vlada samo za to neumnost.
Moja poanta je, da ravno takšni zdaj najbolj cvilijo.
[/quote]

Poanta je, da se je očitno bilo potrebno maščevati za Zveriničin Študijski center za narodno spravo :))

New Report

Close