Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Boste sli na koncert Andree Bocellija jutri??

Boste sli na koncert Andree Bocellija jutri??

Tisti, ki imate karte. 16.000 ljudi na kupu, najbrz horde Italijanov vmes.
Boste sli igrat rusko ruleto?

Zakaj bi Italijan šel na koncert italijanskega glasbenika v Slovenijo? A ni to večinoma za Slovence, saj je koncert v Sloveniji?

Zakaj pa ne? Tisti za mejo imajo dobro uro do Lj.
Ce sem jaz fan neke hude nase slo skupine, ki po SLO recimo ne koncertira veliko, bi se tudi zapeljala recimo do PUle, Trsta, Graza, da bi jih poslusala.

Zakaj ne bi?! Istočasno bo potekala tudi Internautica.
Skupaj z Boccellijem.
Plačaš 1, gledaš 2.

Greš na koncert, vsakega pozdraviš z bondžorno in imaš prostor okrog sebe v radiju 10 m zagotovljen

Seveda, zakaj pa ne bi bilo Italijanov.
Jaz sem fan nekega izvajalca in hodim na koncerte povsod po Evropi, zakaj bi bilo tu kaj čudnega.
Virus me pa ne bi niti malo motil, to je pretirana panika.

Samo lastne pi ssde vas skrbijo, zato pa bo in je ze stala.
Sem v generaciji zgodnjih 30 in ne morem verjet kaksni ste to ljudje?! Nimate starsev 60+? Kaksnega prijatelja, ki je kronicni bolnik? Znanca, ki hodi na kemoterapijo?? Jaz imam vse troje, poleg se dojencka in otroka s kronicno boleznijo.
Ze od zacetka pojava virusa se izogibam mnozicam, ne hodim po trgovinah, ce res ne gori voda, ne hodim v gostilne, bare, koncerte… ker VEM, da je tudi od mene odvisno, kdaj in kako se bo odvijalo zivljenje tistih, ki jih imam rada in mi zanje ni vseeno.
Riti sebicne

Kakšno rusko ruleto? Saj bo organiziran v skladu z navodili NIJZ: dvorano bodo prezračili, smeti bodo pobrali, vcje imajo, dajo gratis razkužila za roke. Ne govorimo o kakšnem tretjem svetu, ampak o Stožicah, da se razumemo.

Če 2 xkihneš pa malo posmrkaš pa tudi gledalci lahko izpolnejo navodila (odmik kakšen meter).

Potem se pa še afnajo in snemajo kot un iz Maroka…

Kakšno rusko ruleto? Saj bo organiziran v skladu z navodili NIJZ: dvorano bodo prezračili, smeti bodo pobrali, vcje imajo, dajo gratis razkužila za roke. Ne govorimo o kakšnem tretjem svetu, ampak o Stožicah, da se razumemo.

Če 2 xkihneš pa malo posmrkaš pa tudi gledalci lahko izpolnejo navodila (odmik kakšen meter).
[/quote]

Reci prosim, da se šališ in da je to sarkazem.
Če se slucajno ne: bog nam pomagaj, resnicno.
Kje to jaz zivim

Reci prosim, da se šališ in da je to sarkazem.
Če se slucajno ne: bog nam pomagaj, resnicno.
Kje to jaz zivim
[/quote]

Ko sem jaz prebrala, ko je nekdo o tem pisal tu gor, sem mislila da gre za zajebancijo. Ampak to so uradna navodila objavljena na spletni strani naših pristojnih za množične dogodke: Vaš linkhttps://www.gov.si/teme/koronavirus/[/url

Kar zabavaj se.

Ha ha ha, umiram :))))

(facebook stran Anfrea Boccelli)
21 marca bi moral biti koncert in ga prestavljajo
Zakaj v Ljubljani jutri ne?
Kdo je pristojen v Sloveniji za omejevanje ljudi na javnih prireditvah zaradi zdravstvene varnosti?

Ministrstvo za zdravje?
Da vsaj vemo koga tožit oziroma aqwffqwg

MOVATION OF THE CONCERT OF ANDREA BOCELLI AT THE SPORTPALEIS ANTWERP FROM 21 MARCH TO 9 June 2020
Following the ban imposed by the French Ministry of Health on all meetings over 5000 people, Andrea Bocelli is forced to postpone his concert of March at AccorHotels Arena in Paris.
This delay also has a direct logistics and productional impact on its Belgian show on March 21 at the Sportpalace in Antwerp.
All parties involved: the artist, management, the concert organizer and hall managers immediately worked on a quick and adequate solution and managed to move both concerts to the next new dates.

NEW DATES:
AccorHotels Arena Paris-7 June 2020 at 20 pm
Sports Palace Antwerp-9 June 2020 at 20 pm

Your current tickets remain valid for both moved dates. If you can’t go on these new dates, you have the possibility to apply for a refund at your point of sale until March 25th.

v navodila bi morali nujno vstaviti, da naj se vsi napokajo česna pa čebule, s čimer bi bila varnostna razdalja med obiskovalci zagotovljena :)))

Ne koncertu!

:)))))),tudi,če greš k zdravniku

Vsi so odgovorni razen naši.

Še kdo? Če se okužimo, vas bo pa okuženih še 50000 poleg, delamo namreč na šihtu sendviče za vas lačne Slovence:)


[/quote]

Zakaj bi pa tožil?


[/quote]

Minister ni do sedaj pristojen za nič. Dokler ne bo pristal v arestu. Ali na studencu, ko se bo soočil z dušicami, ki jih je spustil k sv petru.
Lahko pa, da je celotna vlada v odstopanju in ostali odgovorni že po defoltu z dgn od tam.

Samo lastne pi ssde vas skrbijo, zato pa bo in je ze stala.
Sem v generaciji zgodnjih 30 in ne morem verjet kaksni ste to ljudje?! Nimate starsev 60+? Kaksnega prijatelja, ki je kronicni bolnik? Znanca, ki hodi na kemoterapijo?? Jaz imam vse troje, poleg se dojencka in otroka s kronicno boleznijo.
Ze od zacetka pojava virusa se izogibam mnozicam, ne hodim po trgovinah, ce res ne gori voda, ne hodim v gostilne, bare, koncerte… ker VEM, da je tudi od mene odvisno, kdaj in kako se bo odvijalo zivljenje tistih, ki jih imam rada in mi zanje ni vseeno.
Riti sebicne
[/quote]

Podpis! Imam bližnjega sorodnika, ki opravlja dializo… enako razmišljam.

Ampak pomembno bo in odločino seveda to, da bo “tak nekdo” na koncertu, pa sebke delal, ker je to ja nujno v današnjih časih, poslušanje je samo zogovor :), ker drugače bo njegova karta propadla, , organizator denarja pač ne bo vrnil – koncert v požrešnosti za zaslužkom očitno: bo. Tudi s strani glavnega izvajalaca. Organizatorja boli i briga za obolele ( tudi post festum), izvajalce pa tudi. A bodo imeli kaj slabe vesti za vse okežene potem?

Bi pa lahko Bocelli odpovedal. Tomi Meglič je ob pojavu virusa v Italiji (niti ni bil še v Sloveniji) odpovedal koncert v Novi Gorici.

Vonj denarja in zaslužkarstvo ne pozna meja.


Kaj pa tisti v Logatcu?


Kaj pa tisti v Logatcu?
[/quote]

Kaj to? Koncert? Ne vem. Ampak tistega v Novi Gorici je odpovedal še preden je bil virus sploh potrjen v Sloveniji. Zgolj zato, ker je Nova Gorica blizu žarišč okužbe. In to je bila pametna poteza. Bravo Tomi. Bi lahko bil za zgled našim vodilnim.

New Report

Close