Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek bovec – oderuhi

bovec – oderuhi

Gledam za naslednji vikend za prespat v Bovcu za sobo, ni je pod 70, 80 €, v Opatiji jo dobiš za 45, mi meče reklame, saj tudi opatija ni bohvekaj ampak da za lukno v Bovcu daš 80 €, je pa res preveč, pa še velik je zaseden. noro
mogla sem se potožit
ja grem v šotor, če bo kaj placa za postavt ga.

Pojdi tja jeseni. Takrat je vedno vse prazno.

opatije pa res ne gre primerjati z bovcem 🙂

__________________________________________________ °°° Stay Hungry, Stay Foolish °°° [url]https://www.youtube.com/watch?v=JJ9IX4zgyLs [/url] ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

https://www.airbnb.com/rooms/12766428?location=Bovec{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2C{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}20Tolmin{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2C{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}20Slovenia&check_in=2018-07-12&check_out=2018-07-14&s=RRLeCliW

To kar je zgoraj link, je 75 evrov na noč za enega.

Stiri leta nazaj je bil apartman v bovcu 100 eur za en dan;lep apartmab;prijazen lastnik ;za oet eur po osebi je bil zraven se zajtrk in se mi je zdela cist ok cena;mrakic se mi zdi da se je pisal lastnik

Ah, daj no.
Booking najde polno ponudbe z zelo nizkimi cenami.

Imaš prav.
Bovec je neprimerno lepši!

Bovec poleti poka po šivih. Pravzaprav celo Zgornje Posočje. In ja, take cene si lahko privoščijo. Če je naval prevelik, ga je potrebno zreducirat. In verjemi, vsak turističen kraj ima rajši turista, ki mu je apartma 80 eur /dan poceni kot takega, kateremu je to čisto preveč. Ker vsi vemo, kateri bo poleg tistih 80 eur/noč več v Bovcu pustil tudi čez dan. Namen dosežen, torej 🙂

Imaš prav.
Bovec je neprimerno lepši!
[/quote]

bovec je en sam, opatij je pa na jadranu še pa še 🙂

__________________________________________________ °°° Stay Hungry, Stay Foolish °°° [url]https://www.youtube.com/watch?v=JJ9IX4zgyLs [/url] ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

Nije žvaka za seljaka

*apartma

Avtorica: ponudba, povpraševanje.
Ti kar pojdi v Opatijo. V kakšni drugi državi in kakšnem popolnoma drugačnem terenu in klimi bi znalo biti še ceneje od Opatije. Lahko verjameš?

Bovec, Tolmin so krasni kraji, kjer je ogromno je za videti. Odkar sem bila pri njih v sirarskem muzeju, kupujem le še njihov sir in skuto.

Potem naj pa se kdo rece zakaj hodimo raje cez k sosedom!
Pa to ni samo z Bovcem tako ampak tudi kar se tice obale, zal.
Bi sla velikokrat raje na slovensko stran pa so zal cene previsoke za to kar tu ponujajo, ker roko na srce ni nic kaj boljse kot nekaj km stran.

Dolina reke Soča je s cenami zelo visoka, najbrž so razlogi za to, da ni veliko ponudnikov apartmajev, sezona pa traja kratek čas (vprašanje koliko se sploh splača imeti tam apartmaje). Drag dopust, ampak dolina reke Soče je “čarobna” dolina. Izredno lepi kraji za sproščen, aktiven dopust brez ubijajoče vročine. Sprašujem, če so kateri kraji v Sloveniji lepši? Meni ne … Kar mi je zanimivo je, da ko gremo tja na dopust (imamo stanovanje tam), sem vedno presenečena koliko skupin mladih vidim tam.


Uživajte, četudi v kampu … Saj kampiranje paše k dopust v BOvcu ..

Prepustiš pijančkom prosti trg in ti takoj uprizorijo najbolj svinjski kapitalizem. In taki oderuhi potem še pizdijo, da jih država ubija s prevelikimi davki.

Kakšna negativnost pa iz tebe veje … Očitno si iz teh krajev. Če si tako oh in sploh, ne vem zakaj nisi konkurenca tem pijančkm s trga.

Lej ni štos v tem, da bo en turist tam pustil za sobo recimo 80 na noč , spal bo 2-3 noči 2x bo šel v letni vrt jest, jaz sem na sezono najmanj 20 dni gor, če ne več, trenutno se mi ne izide za eno noč vso kramo za camp vlačit sam za to. Kaj pa ponujajo za 80, 100 na noč bi se pa lahko zelo vprašali po zdravju, ker takih lukenj tudi umazanih, posoda ,ko so jo lastniki oduporabili pa jo dajo v apartma, , pa da imaš v vseh sosednjih apartmajih avtobus Madžarov,,,,,,,,
Lej plačam 80 € sam za ta denar so primerni mogoče 3, 4 apartmaji v celem Bovcu, verjemi, hodim in iščem že kar nekaj let in večinoma res po campih ker je poraz z apartmaji. Hodim veliko tudi po Avstriji, raznih zelo lepih vasicah pa ni primerjave z urejenostjo aparmajev, cene so pa nižje kot v b.Da ne govorim o Mercatorju, to je že čisti štos ratal ko rečeš, da greš v trgovino, res rabiš se oooornk skulitat, da ne padeš ven, pa sedaj ko je obnovljen ni čisto nič bolje, tri blagajne z domačini , pač ne gre.

Mislim da dopustovanje v Bovcu oz ob Soči ali pa nekje na morju pač ne gre primerjati. Tudi ko gledaš cene apartmaja je pač potrebno pogledati kaj za to dobiš in na kateri lokaciji.
Je pa tudi tako potrebno je tudi vedeti kateri termin izbrati. Dolina Soče ima kar nekaj festivalov kar pomeni da je takrat res vse polno ne samo hoteli in apartmaji pač pa tudi kampi.
Midva sva šla te vikend tja in ko sem prejšnji teden gledala so se dobile sobe za cca 90-100 Eur z zajtrkom, si pa dobili apartma tudi za 40 Eur. Ok imava šotor zato sva šla v kamp. Trenutno je bilo dosti prazno in ni bilo problema za dobit prostor. Niti nisva izbirala kampa sla sva v najbližjega, mislim pa da ne v najcenejšega. Za noč sva dala 28 Eur z elektriko.

oo, krasno … a pa je bil vreme, sonce skoz na nebu montirano, al so se oblaki vlekl pa ne zginl? Tak čas prejšnja leta, sva že parkrat skočila za vikend, a letos ne, ravno zaradi neprijaznega vremena …

Dopoldan vreme super, sonce ravno prav za hodit, v soboto je bilo celo kar pretoplo, za na Matajur. Popoldan malo oblakov pa spet sonce. Sva imela pa srečo oba dneva sva ravno prišla v avto ko je začelo malo padati dež, no pa je nehalo še preden sva prišla do lokala na pozno kosilo.
Meni je prav super tako it vsako leto malo v dolino Soče, se mi zdi 3 dni tu mi bolj odtehta kot pa en teden morja.

Imaš 1001 možnost, da greš na dopust drugam.

Ehhh, tudi jaz sem precej tam, tako kot še ogromno kajakašev; Ni ga čez šotor, samo ne smeš vleči s seboj vrednih zadev. In za majhen šoto se prostor vedno najde.
Tu se nabaše ogromno ljudi na majhen prostor, pa še to vsi v zelo kratkem obdobju in ni kaj. Cene takrat pošteno skočijo.
Alternativa je le, da si poiščeš prenočišče kje bolj vstran.

Trenutno je Bovec nabito poln, je zadnjih 14 dni OK kamp, moraš računati, da je 90 otrok + starši. V bistvu je sedaj tap top sezona …
PŠoskusi v Logu pod MAngrtom, morda so tam cenejši

New Report

Close