Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bowling in dolžina nohtov

Bowling in dolžina nohtov

S kakšno dolžino nohtov se še da normalno metat kuglo na bowlingu?

Odgovor na objavo uporabnika
Monća, 24.10.2021 ob 14:34

S kakšno dolžino nohtov se še da normalno metat kuglo na bowlingu?

Koliko pa imaš dolge? Nekaj mm čez prst gre brez problema, kaj več bo pa težje. Mislim da z več kot cm čez, bo kroglo že težko vržt.

 

A ni bowling zaprt ?

Pri nas so odprti. Kar se pa nohtov tiče, z 8mm nohta čez prst se še da metat kroglo. Sem si pa enkrat enega zlomila in enega nalomila, ampak takrat sem imela še daljše.

Najprej bi bilo dobro izvedeti koliko so sploh globoke luknje na kroglah? Moja jih s približno cm dolgimi brez problema meče.

Hahahahahaha… kje so časi, ko se ženske niso obremenjevale z vtikanjem nohtov v luknje ( kugle za bovling)….

 

Jaz sem vedno lahko metala tudi z nekje 3 cm dolgimi ( noter vtakneš tako ali tako samo kazalec in sredinec v dve luknji krogle) – ampak naravnimi, ne našvasanimi , nalitimi, umetnimi:)

Odgovor na objavo uporabnika
Brez, 25.10.2021 ob 06:05

Najprej bi bilo dobro izvedeti koliko so sploh globoke luknje na kroglah? Moja jih s približno cm dolgimi brez problema meče.

različne so kugle po teži in imajo jasno tudi različno velike luknje – ta peresno lahka kategorija kugel ima manjše luknje, tavečje  in tatežje “tamoške” kugle pa večje luknje 🙂

Sem šla danes probat, pa bo šlo, tako, da mi jih ne bo treba skrajšat 😄😄😄.

New Report

Close