Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Bradavičke

Bradavičke

Mene pa neki zanima: punce, a vam tud ful paše, če vam moški stimulira bradavičke? Jaz si namreč sploh ne znam predstavljat, da mi ne bi cmulil ali dražil bradavičk, ko mi prihaja. Recite, da je to normalno, ker drugače si bom mislila, da je z mano kaj narobe. Meni namreč to tako paše, da ni za govort…:)))

Lp, Tory

Kaj pa je to cmulil?

Tory, s tabo je vse vredu. Sem ista kot ti. Brez tega, mi vedno nekaj manjka. In tudi meni paše za znoret.

moji po bradavičkah sploh ne paše… všeč ji je božanje celih prsi, samo bradavičke pa ima preveč občutljive in ji ne paše…

… blagor tvojemu…. jaz ful pogrešam prav draženje bradavičk…

meni je to pasalo dokler nisem rodila in začela dojit. potem sem bila pa kakšni dve leti čisto alergična, če se je sploh dotaknil mojih prsi. no stanje se rahlo normalizira. draženje bradavičk je pa odvisno v katerem delu ciklusa sem.

Moji zelo paše poljubljanje in rahlo grizenje bradavič,tudi med sexom.

Groza!!!! Fuj!!! Pa kako lahko???

Za tačetek ji samo liži bradavičke. Ko bo zaznala filing, bo hotela še več!

kren… lepo, da se trudiš… ampak verjemi, da sem poskušal že čudeže delat….

Pa kje ji je potem težava???

čist enostavno.. zadnjič je ena dobro napisala… eni mamo radi seks, drugi ne pretirano… eni čokolado, drugi čips, tretji plavanje, četrti rolanje… tako pač je

To je kvečjemu posploševanje! Nebi mogel to aplicirati na seks.

ok.. ti ne, meni se pa zdi čisto logično…

navsezadnje pa tudi pri seksu…. eni imajo raje isti spol, drugi dominacijo, tretji stopala, četrti živali… ima nas vsakojakih, brez skrbi

fajn pa je, ja, če se najdeta 2, ki isto mislita. Pri meni glede seksa ni tako, jeb*t ga, zaradi tega se ne bo svet podr

Meni pa samo drazenje bradavic in se to, ce je nezno nic ne pase.V kombinaciji vsega, pa pase, samo bozanje ali bolje stiskanje mora biti tako da cutim, ne grobo, ne nezno.
Slisala pa sem, da so zenske, ki jim to tako paše, da lahko samo ob drazenju prsi-bradavick dozivijo orgazm, blago njima,haha,ne res jih obcudujem;)!

A je tvoja vedno bila taka? Za mojo lahko rečem, da je bila na začetku celo bolj liberalna od mene. Sva počela take stvari o katerih sam niti pomisliti nebi upal.

Pa ne samo to! Jaz sem imel nekoč eno, ki sem ji moral dobesedno gristi bradavice!

vedno… še mogoče cisto malenkost hujša… ampak z leti te to začne motit…

Noro dobro. Brez tega mi sploh ne pride.

Meni paše vedno vse in povsod, kakršno koli draženje…sploh lizanje po vratu in okoli ali zadaj ušes…..edina stvar, na katero pa sploh ne reagiram je področje bradavičk. Lahko mi jih liže,boža ,dela z njimi kar hoče….sploh ne reagiram.Nimam nobenega občutka. Sem velikokrat premišljevala otem in razbijala glavo, sploh ker moj obožuje bradavičke…ampak sedaj sva se pač sprijaznila s tem. Sploh ponorim, če bi mi jih grizljal…takrat me zaboli in spodaj takoj posledično nastane totalna suša!!:) Sem prav nevoščljiva vsem tistim, ki jim paše božanje , grizljanje ali karkoli kar zadeva bradavičke.:(

____________________________________________________________ Vsakdo bi moral vsaj enkrat v življenju doživeti norost, ob kateri ti zastane dih.

Sva mela podoben problem kot opisuje čveka25. Po drugem porodu in dojenju me je to področje čist minilo. Potem sva pa enkrat slučajno uporabila svileno rutko in me je mož božal in poljubljal “čez rutko”. No, to je blo pa za znoret dobro in sva to kar veliko prakticirala dokler nisem ugotovila, da je OK tudi brez. Pa še zdaj kdaj tako, ker mi je zelo f*kiš…

New Report

Close