Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Branko Grims alias Goebbels

Branko Grims alias Goebbels

Kar je res, je res, Janša bi moral že zdavnaj zamenjati nekatere ljudi iz svoje neposredne bližine z mlajšimi, bolj inteligentnimi in karizmatičnimi osebami

Tega ne more nardit, ker potem se njemu začne stolček majat, konkurence ne sme bit v partiji.

Strokovnjaki prilagajajo svoj intelektualni nivo nastopanja svojim nasprotnikom. Pameten je vedno sposoben prilagoditve nevednim, dočim nevedni se ne morejo priagoditi strokovnjakom zato se zatekajo v blatenje.

Ljubi Bog odpusti jim saj ne vedo kar delajo!

SDS poslanci o čefurjih? Resno? Valda ker J.J. ne izgleda kot albanc?

Levica bi izstopila iz NATA? Valda ker so pač njihovi pripadniki služili vojaški rok…

SDS bi izgnal tujce, ki so poročeni z slovenskimi državljani, ker ne opravijo izpita iz slovenskega jezika? Koliko pa bo potem ostalo ljudi v RS in kdo bo delal potem za minilmalca? Kmalu bo sledila prepoved uporabe riža, ker bo prevladal strah pred kitajci. Prepovedat saharski pesek ker mu sledijo afriški migranti. Verjamem Brane da te je strah pred neznanim predvsem pa sram da svojo propagando gradiš na mešanih družinah ker nimaš nič drugega z čimer bi se ukvarjal! Ti enačiš tujca v družini z migranti, ljudje pa tebe z populistom turškega videza. V Kranju te mladi ludje ne marajo in daj se na zadnjo mesto preference da vidmo kako boš prišel v parlament!

 

Odgovor na objavo uporabnika
Paznik, 28.03.2024 ob 16:33

Strokovnjaki prilagajajo svoj intelektualni nivo nastopanja svojim nasprotnikom. Pameten je vedno sposoben prilagoditve nevednim, dočim nevedni se ne morejo priagoditi strokovnjakom zato se zatekajo v blatenje.

Seveda! Zato SDS ne bo nagovarjal razumne ljudi. Morda levi del slaba alternativa ampak kaj pa boste drugega? Nabiranje točk na podlagi populizma, laži in zavajanja? Parole kot so “kdo nam laže?”… Kaj ste naredili v zdravstvu? Kaj v gospodarstvu, šolstvu razen da ste skušali nastaviti svoje? Mahniča naučite manire! Kot bi poslušal Trampa!

Odgovor na objavo uporabnika
??kaj je z tem bedakom, 21.03.2024 ob 22:10

Podpiram SDS in sem njegov aktivni volilec, zdaj pa se sprašujem ali bi še volil to stranko? Razžalil me je Branko Grims ki bi partnerje tujce izgnal iz države če ti ne bi v nekem dotičnem času opravili zahtevnega izpita iz slovenščine? Ne me narobe razumeti podpiram da vsak ki želi živeti v naši državi mora obvladati naš uradni jezik ampak kar izgon partnerja? Na drugi strani pa cele družine uz bivšje juge prihajajo kot delovna sila in imajo delovni vizum? SDS torej mojega partnerja želi izgnati v korist svoje populistične propagande in ga enačiti z arabskimi imigranti oziroma azilanti?

Ko je koalicija izglasovala spremembo zakona o tujcih glede znanja slovenščine je Grims odkorakal iz seje kot Adolf H. v Reichstagu ob sabotaži večine…

Lahko bi ob neizpolnjevanju pogojev znanja slovenščine zmanjšali socialne prejemke in druge ugodnosti ampak ne… izgnali bi partnerja slovenskega državljana/državljanke in razdrli družine!

    Ne SDSu.. z moje strani in moje družine ob strahu izgona partnerja! Volit NSi ali koga drugega.

Motenim slavistom se v naprej zahvaljujem za popravke

Mene pa žalijo tisti, ki se v petih, desetih, dvajsetih, celo tridesetih letih NE naučijo slovensko!

Morska Subota pravijo ta južni Murski Soboti. Po 20-ih letih bivanja v M.S.

 

Čefurji raus! je naslov nagrajenega romana pisatelja Vojnovića…. Z mehkim…

Odgovor na objavo uporabnika
star dec, 01.04.2024 ob 22:09

Mene pa žalijo tisti, ki se v petih, desetih, dvajsetih, celo tridesetih letih NE naučijo slovensko!

Morska Subota pravijo ta južni Murski Soboti. Po 20-ih letih bivanja v M.S.

 

Čefurji raus! je naslov nagrajenega romana pisatelja Vojnovića…. Z mehkim…

Hehehe 😁 čefurji kaj?

Pet let je realno pol leta do dveh pa težko. Mahnič še ni diplomiral?

Me pa res nasmejalo do srca, ko slišim da čefurji želijo v Prekmurje 😁 v terme, ne?

JA in ce je rekev tako prav ima pojdi ti v arabske drzave muslimanske bos kmaiu zvedu po koliko so hruske od a do z se bos drzav njihove kulture ne pa tuki v evropi da se moramo mi njim prilagajat ce ne ti recejo rasist in muslimanskim drzavam dam prav da je tako kot bi moralo biti tuki

Odgovor na objavo uporabnika
Simon758, 02.04.2024 ob 17:16

JA in ce je rekev tako prav ima pojdi ti v arabske drzave muslimanske bos kmaiu zvedu po koliko so hruske od a do z se bos drzav njihove kulture ne pa tuki v evropi da se moramo mi njim prilagajat ce ne ti recejo rasist in muslimanskim drzavam dam prav da je tako kot bi moralo biti tuki

Moj partner NI musliman in NI Arabskega porekla in ni iz Afrike! Moj partner je ateist.

jaz bi jaz podprla, da se tebe razlasti na podlagi politične volje in se ti prepreči stike z tvojo družino. Strokovnjak z kavča, ki sodi človeku ki ga ne pozna. Še enkrat: družinski član ni (nezakoniti) migrant. Vnos tuje kulture ni poguba za slovensko kulturo. Je pa poguba za slovenski narod propaganda in sovražni govor neizobraženih ljudi.

Vprašanje zakaj se tvoj partner ne more naučiti slovensko. Če bi recimo živel v Nemčiji kako bi moral govoriti? Špansko?

Pa kdo te retarde še sploh voli?? Tm na konc Zaloške v Lj,je neka ustanova,točn za tja so tile SDSS ovci. Tok je že kurba Grosupeljska nakradu pa zmanipuliru,pa še ne da miru. Grims pa čivka kakor pač ta umotvor plešasti(general Glanzkopf) želi slišat, čeprov včas k je v kakem studiu,se mi zdi da se še sam sebi hoče smejat kake neumnosti govori.

Dab un tm gor dal,pa da nam je brez SDSS živet,bom pa še jaz za kako mašo dau.

Odgovor na objavo uporabnika
Zasedena, 02.04.2024 ob 21:41

Vprašanje zakaj se tvoj partner ne more naučiti slovensko. Če bi recimo živel v Nemčiji kako bi moral govoriti? Špansko?

 

Zasedena? Ali zadeta? Kokoš neumna! Kje piše da se tip ne bo naučil? Verjetno rabi denimo 4 do 5 let. Gre se za zahtevo da NE BO SMEL BIVATI SKUPAJ Z PARTNERJEM ker se ne bo uspel v nekem določenem času naučiti slovenskega jezika = opraviti izpita. Odvzeti socialne olajšave in podobno, ne pa ločiti družine zaradi izpita.

Vsi vemo da so to NACISTIČNE POTEZE. Imenujete mi eno državo v EU, ki ima to v točno takšni obliki?

Grims in votloglava kokoš imata enak IQ.

Dajmo izgnati vse tuje državljane ki ne izpolnjujete te pogoje znanja slovenščine, ne samo partnerje.

V LJ imamo polno neuporabnih profesorjev slavistike ki potrebujejo dodatni vir dela. Organizirati tečaje in opismeniti SDS in podobne populiste da jim bo na malih zaslonih bolje jezik tekel. Mene je sram zanje!

Paul Joseph Goebbels je bil nemški filolog in nacistični politik, ki je bil berlinski gauleiter, glavni propagandist nacistične stranke in nato minister za propagando Reicha od 1933 do 1945. Wikipedia

Primerjati Goebbelsa z Grimsom je skrajno neokusno. Bil je kakršen je bil, a da bi bil nekaj tako  odvratno, odurno gmizavega kot Grims pa ni možno.

Idiot od človeka! Nerazgledan oduren tip…

Ne samo odurni ampak tudi nerazumni! Vse za točke!

Jaz mu dam prav. Ce zivijo tu, naj se naucijo slovensko. Pisem kot oseba, ki je nekaj casa zivela v tujini. Tudi od mene se je pricakovalo, da govorim njihov jezik, saj sicer ne bi mogla funkcionirati. Kako se v banki odpre racun brez znanja jezika? Avtor teme, tebe vprasam. Ne mores ne v trgovino, ne poiskati sluzbe, stanovanja, ne najdes prijateljev, nic. Brez jezika ostanes popolnoma izoliran od sveta in te mora nekdo vzdrzevati. S tem ima tudi popolno kontrolo nad tabo. Ampak ker avtor v tujini nikoli ni zivel, nima pojma, kako to gre.

In dodam, da je naslov teme sovrazni govor. Nika, kje si?

daisycutter

Sem prec za to, da se znanje slovenščine upošteva za volilno pravico.

Odpade komplet sds cela, enega volilca ne bi skup spravila.

Kdo bi si mislil, da si ti tudi SDS.

Odgovor na objavo uporabnika
slovenščina, 01.05.2024 ob 18:13

daisycutter

Sem prec za to, da se znanje slovenščine upošteva za volilno pravico.

Odpade komplet sds cela, enega volilca ne bi skup spravila.

Kdo bi si mislil, da si ti tudi SDS.

Ne gre ti tole provociranje, je pa ja na prvi pogled jasno, da je moje znanje slovenšcine daleč nad nivojem sds … Kaj šele njihovih volilcev…malo si preberi razne komentarje vernikov sds, po forumih in portalih…umreš od smeha.

Pa več sreče drugič.

Resno, koliko je tvoj IQ? Razgledanost in izobrazba sta vsekakor na nuli. Naj si tvoji čimprej poiščejo drugega agitatorja in dežurnega provokatorja, ker s tabo si delajo samo škodo.

Moj partner tudi ne razume in ne govori slovensko, je pa Nizozemec. Vsi se z njim pogovarjajo angleško.

Odgovor na objavo uporabnika
ojejjej za daisycutter, 01.05.2024 ob 20:48

Resno, koliko je tvoj IQ? Razgledanost in izobrazba sta vsekakor na nuli. Naj si tvoji čimprej poiščejo drugega agitatorja in dežurnega provokatorja, ker s tabo si delajo samo škodo.

O jej, pa tako se trudiš, oa ti še vedno ne gre in ne gre…

Bom povedala “mojim”, samo še najdem jih…saj veš, težko vem kdo so “moji” s tako nizkim iq..

Odgovor na objavo uporabnika
Mushroom, 01.05.2024 ob 21:02

Moj partner tudi ne razume in ne govori slovensko, je pa Nizozemec. Vsi se z njim pogovarjajo angleško.

In zakaj se ne uči slovenščine?

Odgovor na objavo uporabnika
zakaj zakaj, 01.05.2024 ob 22:04

In zakaj se ne uči slovenščine?

še eden ki ni prebral kaj ženska oziroma avtor razprave napisal! Avtorica ti jasno napisala v čem je problem in da se uči človek ti pa lovsko vprašanje? Sam sicer dvomim da so tečaji povsod tko dostopni kot v Ljubljani in večjih mestih, samo dvomim da ti to bučko/buča razumeš?

Odgovor na objavo uporabnika
Nika kje si, 01.05.2024 ob 18:09

Jaz mu dam prav. Ce zivijo tu, naj se naucijo slovensko. Pisem kot oseba, ki je nekaj casa zivela v tujini. Tudi od mene se je pricakovalo, da govorim njihov jezik, saj sicer ne bi mogla funkcionirati. Kako se v banki odpre racun brez znanja jezika? Avtor teme, tebe vprasam. Ne mores ne v trgovino, ne poiskati sluzbe, stanovanja, ne najdes prijateljev, nic. Brez jezika ostanes popolnoma izoliran od sveta in te mora nekdo vzdrzevati. S tem ima tudi popolno kontrolo nad tabo. Ampak ker avtor v tujini nikoli ni zivel, nima pojma, kako to gre.

In dodam, da je naslov teme sovrazni govor. Nika, kje si?

????

preberi si še enkrat komentarje in prvotni opis avtorice in nato pametnuj. Avtorica ti opisuje problem izpita ki bi v pol leta ali dveh ločil družino. Valda ker ti itak si poročen(a) z tujcem oziroma tujko, ki ti pomagal(a) z jezikovnimi težavami? Ekonomski migrant nima direktne povezave z partnerjem tujcem…

Kot je razvidno človek potrebuje malo več kot dve leti da razume jezik in ima namen se naučit!

Ljudje ste nestrpni in si vse po svoje razlagate

New Report

Close