Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Branko Volek Borovnica -pozna kdo? Bioenergetik

Branko Volek Borovnica -pozna kdo? Bioenergetik

ali kdo ve za tega človeka? Bil kdo pri njemu?

Bioenergetiki imajo edino znanje, da ti iz denarnice potegnejo denar, ko si najbolj nemočen in bolan. Goljufi.

Ja, sam nateg.

Božji Volek, Bolnica.

Vsaka neumnost ima svoje vernike. Nategatorje, ki za svoj zaslužek izčrpavajo bolne (mentalno ali resnično) pa bi morali zapreti.

kaj misliš zakaj v bolnicah ne zaposlujejo šarlatanov za eno tako normalno ali hudo visoko plačo. Ali veš koliko bi prišparali samo pri zdravilih? LOL! Miljone!

ni res imam bolanega otroka in hodima k enemu….stanje se mu je poboljšali.Tudi jaz nisem verjela v to dokler nisem opazila spremembe v hoji in v energiji….tudi sama sem imela migrene odkar sem bila pri njem nimam več glavobolov…..
res pa je ,da niso vsi eneki,.Imela sem eno ,ki je k sinu prišla za 5 min in plačala 25 eurov.ta pa dela z njim 3 do 4 in ne zahteva nič…pač moja odločitev če mu dam,,,

Ali kdo pozna bioterapevta Janka iz Vrhnike? Kakšne izkušnje, cena?

Ja to nimajo pri nas.V 120 drugih klinikah pa imajo vsi bioenergijske terapevte,pranicne zdravilce in reikiste.Prvo se pozanimajte pol pa kvasite neumnosti

New Report

Close