Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek BRAVO VATRENI

BRAVO VATRENI

malo maj pij…lej, ti škodi…
[/quote]

Ta ne zmore spisati niti enega posta….. Vsakič ko ga berem, se sprašujem, koliko litrov ga ima v riti….

Tvoj Janša je pa moral danes priznati, da ne bo sestavljal koalicije! A ga bo še NSi izneverila?
[/quote]

No, vsaj na dežju ga niso putili stat, ko psa. :))) Sicer pa ne vem, kaj ima ‘moj’ Janša s porazom Hrvaške, a je spet on vsega kriv? Je sestavil strategijo Francozom? 😀

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

malo maj pij…lej, ti škodi…
[/quote]

Kar je pijano se strezni kar je zabito zabito ostane zdaj pa kontaj kuk cs

No, vsaj na dežju ga niso putili stat, ko psa. :))) Sicer pa ne vem, kaj ima ‘moj’ Janša s porazom Hrvaške, a je spet on vsega kriv? Je sestavil strategijo Francozom? 😀
[/quote]

Daj ne bodi tako zavisten, no. Saj boš čisto pozelenel.

Kar je pijano se strezni kar je zabito zabito ostane zdaj pa kontaj kuk cs
[/quote]

jep, sej vemo, resnica boli;(( anede???

Daj ne bodi tako zavisten, no. Saj boš čisto pozelenel.
[/quote]

Če že, bom prej pomodrel, pobledel in nato ratal čisto rdeč… 😀

VIVE LA FRANCE!

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Bravoooooo VATRENI!!!!!! Vi Janezki zakompleksani pa pozrite sami sebe od muke. Lep pozdrav normalnim, prijetnim Slovencem!

Če že, bom prej pomodrel, pobledel in nato ratal čisto rdeč… 😀

VIVE LA FRANCE!
[/quote]

Če boš pomodrel, ti več ne bo pomoči, bučko!

Misliš političarke? Mogoče Pahor, če dvomiš o spolni usmerjenosti omenjenih.
Ampak tudi Kolinda ni mogla kaj dosti, imajo vsi precej mlajše žene, ljubice…. :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Če boš pomodrel, ti več ne bo pomoči, bučko!
[/quote]

Važno, da bo v francoskih barvah!!!

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Misliš političarke? Mogoče Pahor, če dvomiš o spolni usmerjenosti omenjenih.
Ampak tudi Kolinda ni mogla kaj dosti, imajo vsi precej mlajše žene, ljubice…. :)))
[/quote]

Macron ima mlajšo ženo? Nisem vedela. :))))

Jaz sem predvsem vesel, da spremljam razvoj Mbappeja, očitno novega Peleja modernega fuzbala. Francozi impresivno.

Res je, Mbappe je fenomen.

Kar se tiče igre v finalu, pa je njihov selektor sam povedal, da bi igra lahko bila precej boljša. Se zaveda, da je zmaga prišla po spletu (zanje) srečnih okoliščin in ne igre. Mali tudi ni danes pokazal niti polovico tistega, kar s(m)o od njega pričakovali.

Čestitke Hrvatom za njihovo igro in upam, da tole ni bil njihov zadnji preboj v finale!

Ha ha, res zabavno prvenstvo, prvak je v fazi na izpadanje zmagoval 4:3, 2:0, 1:0, 4:2. Če je to trend, ne vem kdo se lahko pritožuje, če že gledamo nogomet, ga zaradi golov, ne taktik.

Res lepe tekme še Portugalska: Španija 3:3 in Belgija: Japonska 3:2

jep, sej vemo, resnica boli;(( anede???
[/quote]
Je hudo bit zabit anje anje?😅


Je hudo bit zabit anje anje?😅
[/quote]

Ti to iz prve roke, iz izkušenj, anede???

Ti to iz prve roke, iz izkušenj, anede???
[/quote]
Kenede da ne;tebi na lep nacin dopovedujem;saj ves;kako je tebi bedaku kaj dopovedat;ke ni cudno ke si prodoto invazija italijanska vojska😂😂


Kenede da ne;tebi na lep nacin dopovedujem;saj ves;kako je tebi bedaku kaj dopovedat;ke ni cudno ke si prodoto invazija italijanska vojska😂😂
[/quote]

…dej. lepo te prosim, ustavi se pit….dijobono ne vidiš da ti škodi??

Macron ima mlajšo ženo? Nisem vedela. :))))
[/quote]

Ménage à trois

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Res je, Mbappe je fenomen.

Kar se tiče igre v finalu, pa je njihov selektor sam povedal, da bi igra lahko bila precej boljša. Se zaveda, da je zmaga prišla po spletu (zanje) srečnih okoliščin in ne igre. Mali tudi ni danes pokazal niti polovico tistega, kar s(m)o od njega pričakovali.

Čestitke Hrvatom za njihovo igro in upam, da tole ni bil njihov zadnji preboj v finale!
[/quote]

Ma boljši so bili od Francozov, tuki sploh ni debate. So imel pač Franvozi srečo, sploh tist avtogol, pa igra z roko Hrvatov. Skratka Hr so pokazal full dobro igro in zasluženk so 2. Tud to je OGROMN uspeh, ki ga mnoge države ne morjo dosežt. Haloo, komi 13.država ki je igrala v finalu SP, že to OGROMN pomen. Kapo dol Hrvatom. Komi čakam jesen, ko bodo nove tekme 😉

Čestitkeeee tvoji ekipi 😀

Ma boljši so bili od Francozov, tuki sploh ni debate. So imel pač Franvozi srečo, sploh tist avtogol, pa igra z roko Hrvatov. Skratka Hr so pokazal full dobro igro in zasluženk so 2. Tud to je OGROMN uspeh, ki ga mnoge države ne morjo dosežt. Haloo, komi 13.država ki je igrala v finalu SP, že to OGROMN pomen. Kapo dol Hrvatom. Komi čakam jesen, ko bodo nove tekme 😉
[/quote]
Ti res nisi ne srbkinja ne hrvatica ampak albanka;hrvati so bili boljsi zsto so dali dva gola francozi stiri? Juzna pejt spat in ohladi si rit od pogbaja da bos lahk jutri delala

…dej. lepo te prosim, ustavi se pit….dijobono ne vidiš da ti škodi??
[/quote]
Tebi skodi dihat pa se kar dihas in vdihavas hlape bimbo laski


Tebi skodi dihat pa se kar dihas in vdihavas hlape bimbo laski
[/quote]

ufffff, težka bo…maš neke bogate izkušnje z tem;((( ti je to tako domače??? Ahti se, đulius…

ufffff, težka bo…maš neke bogate izkušnje z tem;((( ti je to tako domače??? Ahti se, đulius…
[/quote]
Sem ti ze pred casom povedal da ste primorci zabiti in da mi gres na k…ka si pedo da se skoz nastavljas?

New Report

Close