Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek BRAVO VATRENI

BRAVO VATRENI


Sem ti ze pred casom povedal da ste primorci zabiti in da mi gres na k…ka si pedo da se skoz nastavljas?
[/quote]

Že spet….ma nekam dobro ti gre od rok….kukr da se nastavljaš po peronih pedotom??? Al se motim??

Če se motim, se oproščam….

Ma boljši so bili od Francozov, tuki sploh ni debate. So imel pač Franvozi srečo, sploh tist avtogol, pa igra z roko Hrvatov. Skratka Hr so pokazal full dobro igro in zasluženk so 2. Tud to je OGROMN uspeh, ki ga mnoge države ne morjo dosežt. Haloo, komi 13.država ki je igrala v finalu SP, že to OGROMN pomen. Kapo dol Hrvatom. Komi čakam jesen, ko bodo nove tekme 😉
[/quote]

Po moje ima Dalić prav, tista 11-metrovka je pokopala Hrvate, tudi tisti prvi gol po “prekršku” je bil pač nesreča. Splet nesrečnih okoliščin pač. Njihova igra je bila za par razredov boljša kot od Francozov….

Čestitkeeee tvoji ekipi 😀
[/quote]

Dobri so bili, vsaka jim čast, kapa do poda 😉

Po moje ima Dalić prav, tista 11-metrovka je pokopala Hrvate, tudi tisti prvi gol po “prekršku” je bil pač nesreča. Splet nesrečnih okoliščin pač. Njihova igra je bila za par razredov boljša kot od Francozov….
[/quote]

Ne se smesit no, da za prvaka, ki je nasul nasprotniku 4 gole, napises, da so bili nekaj razredov slabsi od nasprotnika… in to ob tem ko ga premagajo z dvema holoma razlike in ob nasutih 4 golih

Že spet….ma nekam dobro ti gre od rok….kukr da se nastavljaš po peronih pedotom??? Al se motim??

Če se motim, se oproščam….
[/quote]

Res si debil;ampak ti je itak karakterna znacilnost primorcev….poleg pederastva…se vidi kuj skoz si carlos

Po moje ima Dalić prav, tista 11-metrovka je pokopala Hrvate, tudi tisti prvi gol po “prekršku” je bil pač nesreča. Splet nesrečnih okoliščin pač. Njihova igra je bila za par razredov boljša kot od Francozov….
[/quote]

Se strinjam. Kaj čš, sam 1 lahk zmaga in 1 mora zgubit. Ampak lej, pokazal so da so vrhunska reprezentanca in lahk sam rečm še 1x: ČESTITKE, BRAVO.

[img]http://media.topito.com/wp-content/uploads/2018/07/GettyImages-999517230-1024×538.jpg[/img]

Res si debil;ampak ti je itak karakterna znacilnost primorcev….poleg pederastva…se vidi kuj skoz si carlos
[/quote]

Če Vi tako trdite…potem bo že držalo, knede:)))

Po moje ima Dalić prav, tista 11-metrovka je pokopala Hrvate, tudi tisti prvi gol po “prekršku” je bil pač nesreča. Splet nesrečnih okoliščin pač. Njihova igra je bila za par razredov boljša kot od Francozov….
[/quote]

Nop….igra Francozov je bila za par razredov boljša…se vidi rezultat!!

Ne bit kukr srbi k so jokali in stokali k so zgubili evropsko prvenstvo v košarki….vse so bili vsi drugi krivi…samo oni ne….Še sploh k jih je Slovenija namahala:))) nepozabno!!!

Malo pretiravaš no, zlati so Francozi ampak ok ja hrvati so srebrni, kar pa je zelo velik uspeh. Nad njimi pa ni samo bog, ampak tudi francozi 🙂

Dobri so bili, vsaka jim čast, kapa do poda 😉
[/quote]

Uživajtee 😉

BRAVO FRANCOZI!!
[img]https://scontent.flju1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/37120714_2230559623651423_8489255426095841280_n.jpg?_nc_cat=0&oh=a2d5af16e85dbc6e41c7aec0a170eb13&oe=5BCF4DA3[/img]

Ne se smesit no, da za prvaka, ki je nasul nasprotniku 4 gole, napises, da so bili nekaj razredov slabsi od nasprotnika… in to ob tem ko ga premagajo z dvema holoma razlike in ob nasutih 4 golih
[/quote]

Tle ni blo nobenih nasutih golov v smislu dobre igre. Me ne boš prepričal. Ne pravim, da golov ni bilo, pravim pa, da sta vsaj 2 gola za Francijo splet okoliščin in ne njihove BOLJŠE igre. Žal, tako pač je. Splet okoliščin.
Beri malo tuje komentatorje, ki so spremljali tekmo in ne kruli v temo!

Malo pretiravaš no, zlati so Francozi ampak ok ja hrvati so srebrni, kar pa je zelo velik uspeh. Nad njimi pa ni samo bog, ampak tudi francozi 🙂
[/quote]

Očitno je, da ne razumeš tega 😉

Tle ni blo nobenih nasutih golov v smislu dobre igre. Me ne boš prepričal. Ne pravim, da golov ni bilo, pravim pa, da sta vsaj 2 gola za Francijo splet okoliščin in ne njihove BOLJŠE igre. Žal, tako pač je. Splet okoliščin.
Beri malo tuje komentatorje, ki so spremljali tekmo in ne kruli v temo!
[/quote]

Vsi goli in. Elotna tekma je splet okoliscin. Premagali so kih za dva gola. Ne jokcaj in ne isci izgovorov. In ti ne kruli smpak priznaj, da je nrkdo bil pac boljsi.ce ne bi bili, jih ne bi mogli premagati zdvema holoma razlike. Hrvaski en gol je bil pa splet njihovih srecnih okoliscin in nesrecnih na strani francozov. Torej so hrvati dali samo en gol iz igre tako iz akcije. Ce se ze gremo ocenjevanje igre na podlagi golov.

Očitno je, da ne razumeš tega 😉
[/quote]

Mislm to kaj misljo pod tem zlati 😉 zlati so bili že pred finalom in to s poudarkom, ne glede na to, kaj bo v finalu 😉

Uživajtee 😉
[/quote]

Tud ti 😉
Bova spet navijali 1x v prihodnosti 😉

Tud ti 😉
Bova spet navijali 1x v prihodnosti 😉
[/quote]

Boma 😉

Mislm to kaj misljo pod tem zlati 😉 zlati so bili že pred finalom in to s poudarkom, ne glede na to, kaj bo v finalu 😉
[/quote]
A FRANCOZI to? :)))))))))))))))

Vsi goli in. Elotna tekma je splet okoliscin. Premagali so kih za dva gola. Ne jokcaj in ne isci izgovorov. In ti ne kruli smpak priznaj, da je nrkdo bil pac boljsi.ce ne bi bili, jih ne bi mogli premagati zdvema holoma razlike. Hrvaski en gol je bil pa splet njihovih srecnih okoliscin in nesrecnih na strani francozov. Torej so hrvati dali samo en gol iz igre tako iz akcije. Ce se ze gremo ocenjevanje igre na podlagi golov.
[/quote]

Vidim da ne veš (razumeš), o čem pišem, zato trobezljaš eno in isto ves čas. Brezveze.

Očitno je, da ne razumeš tega 😉
[/quote]

Ni kaj za razumeti. Francozi so zlati, Hrvati pa srebrni, čist preprosto in povsem razumljivo.

Ni kaj za razumeti. Francozi so zlati, Hrvati pa srebrni, čist preprosto in povsem razumljivo.
[/quote]

Tako je. Samo to je realnost, ostalo so blodnje.

Tako je. Samo to je realnost, ostalo so blodnje.
[/quote]Frsncozi so zmagovalci, čestitke. A njihov pokal nima sijaja. Z njim se v domovino vračajo Croati.

Frsncozi so zmagovalci, čestitke. A njihov pokal nima sijaja. Z njim se v domovino vračajo Croati.
[/quote]

Blodnje.

New Report

Close