Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Brez dvoma lahko dobim vsakega, samske in vezane, če se tako odločim

Brez dvoma lahko dobim vsakega, samske in vezane, če se tako odločim

Ja lepo. Čestitke. Težava se jih je znebit…

Vredu, Homo? al pa gay? trans? Če si tak dobra, probi še to…

Hja,… mislim da ni bistvo DOL ampak GOR…. jaz ostajam GOR… ti se pa dajaj dol…

višinska razlika je velika.


Mene še nisi. 🙂

hja, a potem tudi uživaš, ko razdreš vezo, se posebej če so tu otroci. a misliš, da partnerke ne zvejo. kaj pa potem

vsa čast vam, ampak vse se vrača vse se plača, mogoče ne takoj, sčasoma.


Seveda, ker je čisto vse res, kar se objavi na SČ. 🙂

Otrokom je jemljem očetov. Sem zelo diskretna. In verjemi, varalice so tiho ko riti. Ni bolj varne avanture kot je avantura z vezanim.

Zakaj pa bi sploh razdirala parnerstvo? Saj nočem resne zveze, samo seks.

Tvoj post je živ bull shit. 🙂 Hvaljenje same sebe, ker očitno ti tega še kako manjka.
Dejansko je tako, da se večina ne bo branila lahko pridobljenega sexa. Sploh če je še to tako kar ena tam in je malo možnosti, da bo njegova to izvedela.
Večina tipov niti ne ve kakšne oči ima ženska, ko pokaže deklote.

Še vedno pa trdim, da obstajajo tudi taki, ki ne bodo šli kar tako – z eno obrabljeno. Kar nekaj takih poznam, ki jih odbijajo take, ki vsakemu dajo oz. mislijo da vsakega lahko imajo. 🙂 In pojma nimaš kako se govorice hitro širijo, sploh take o kakih ženskah.

Veš tudi za mojega (pa ne dam roke v ogenj zanj) lahko trdim, da se ti ne bi dal speljati na led. Preveč samohvale in vsega veje iz tebe in nič takega nimaš kar nima večina nas žensk. 🙂 Poleg tega je precej zahteven pri posteljnih zadevah tako da kar ena, naj bo še tako obrabljena, ne bo kar dobra.

Ali si res ali nisi, se ne bom spuščala. Recimo, da si res do sedaj še vsakega tistega, katerega si želela/se tako odločila, poseksala. Naj ti bo, verjamem. A draga moja, ključno pri vsem tem in tvojem širokoustenju je to, da si TI izbirala, se odločala in odločila. Ne razumeš? Na nezavednem si izbirala take, za katere je bilo že vnaprej jasno, da bodo podlegli. Zatorej … ponovi test, objektivno, potem se pa spet oglasi. A kako? Ja, no, tako da ti tretja oseba določi točno določene moške, katere naj bi poseksala. Ne pa da izbiraš ti.

tista tvoja mufna ni tolk vredna pa zanimiva da bi jo vsak pojahal.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Kaj naj naredim, če sem pa nimfomanka? Resda me jezi, ker nimam pojma kako izgleda orgazem, tega mi namreč še ni uspelo doživeti, ampak seksat mi pa kar naprej paše. Nič hudega, slejkorej bom tudi to doživela.

He he, kot v kakšnem filmu.

Ker moškega ki bi šel s tabo v resno zvezo najdt nemorš:)

Evo spet tista ki mi krade nick. No, jaz zdaj grem z enim na kosilo (morda z vašim, ki je pridno na šihtu – kdo bi vedel 🙂 ) in se ne bom vrnila do večera. tako da vsi nadaljni odgovori pod kao mojim nickom niso od mene. lp

lepa tebi ni pomoči res pejt mal na psihiatrijo

saj tudi samo sex razdira partnerstvo in ni nikjer garancije, da enkrat ne pride ven, pa če vsi tako molčijo. ko pa je enkrat zaupanje razdrto….

Jaz pa verjamem avtorici. Sploh, če je res zelo lepa na pogled, pa da ima še kaj v glavi in je z njo užitek debatirati. Ker sama poznam eno tako. Je pa hec, da tista, ki jo poznam jaz, sploh ni neka lepotica. Je sicer simpatična, zgovorna, nasmejana, ampak lepotica pa ni (suha, skoraj nič joškov). AMPAK!!! Do zdaj je še vsakega, za katerega si je zadala, spravila v posteljo. Večinoma poročene. Vedno ji je uspelo.

Tako da niti ni nujno, da je ženska huda lepotica, imeti mora neko energijo, ki jo izžareva, mora biti zgovorna, nasmejana, za hece, pozitivna. Taki uspe spraviti v posteljo tudi tiste, ki so sicer zvesti svojim ženam ali partnerkam. Zato avtorici verjamem, zunanja kepota je le še plus.

Me pa vseeno nekaj zanima: Zakaj bi to neka ženska počela? Ali želi prizadeti tipe, ki se zacopajo vanjo? Njihove žene? Družino? ZAKAJ?

Zakaj si raje ne išče samskih moških?

Pa si srecna? Ves kako je biti zares ljubljena? Ne mislim zaljubljena ampak ljubjena?
Kakor vidim se za svoj ulov res potrudis. In verjemi, ce bi se povprecna zenska takole trudila kot ti, bi bila na istem. Tako, da se ne imeti za nekaj “posebnega”..hm, ce lahko temu sploh tako recem.
Ves, zenska zdrava v glavi, tega kar pocnes ti, pac ne pocne.
Tebi manjka malo v srcu, malo v glavi…pa am, dosti raz**** moras biti ze tam spodaj, ne?
Spostovanja do sebe ti v prvi vrsti primankuje, pa do socloveka v drugi…

Ce je tvoje obnasanje posledica zatiranja, dokazovanja itd, si poisci pomoc.

Sem bila prepričana, da je provokacija. A po tem je jasno tvoje besnenje.
….žal. Kaj pa naj bo drugega po vsem tem. Predvsem po “dogodivščinah” z moškimi, s katerimi nisi želela, pa si morala, nisi imela izbire.

No nisi samo ti lepa,predvsem si po mojem nezrela in ja tudi ne lepa in ne dozorela ima lahko vsakega za parkrat,in seveda nedozorelega na duhu,takšnih si pa ženske itak ne želimo,in ja če se kdaj nasamarimo je to samo enkrat,tako,da ti se manjka do ženskosti,da bi lahko hodila z roko v roki z moškim,in lep dan .

se popolnoma strinjam..tudi sama sem na pogled vsem všeč, moškim seveda, ženske so itak ljubosumne in ne bodo priznale..
ampak da se razumemo, jaz nisem tak tip in ne osvajam..imam partnerja in otroka in nisem za take štose…vidim pa, da tipi, nima veze kakšni, samski, poročeni, ločeni, …se zanimao zame, me osvajajo, dajajo komplimente, če sem sama seveda, brez partnerja..čeprav vedo, da ga imam in da imam tudi dva otroka..to jih ne moti, pač probajo….sej veste ženske no, brezveze razlagam,,v glavnem vem tisti občutek, ko veš, da te tip osvaja..in če bi jaz bila zato, bi takoj prevaral ženo, partnerico…če bi le bila možnost…
in tudi jaz trdim, da ni ga tipa, ki slej ko prej ne bi prevaral žene, partnerice, če se le najde punca, ki mu je všeč–zdaj včasih je taka (kot sem recimo jaz)..ki se nedosegljiva, ker nisem za take fore..še bolj zanimiva..kot pa tista, ki se ponuja in kar sama zleze v naročje..[/quote]

pri meni podobno..sploh v službi, delam v večji firmi…je katastrofa..ker moški kar pozabijo, da imajo doma družine..da ne bo pomote, tudi sama jo imam..in nimam slabih namenov..opažam pa iste stvari…

se popolnoma strinjam..tudi sama sem na pogled vsem všeč, moškim seveda, ženske so itak ljubosumne in ne bodo priznale..
ampak da se razumemo, jaz nisem tak tip in ne osvajam..imam partnerja in otroka in nisem za take štose…vidim pa, da tipi, nima veze kakšni, samski, poročeni, ločeni, …se zanimao zame, me osvajajo, dajajo komplimente, če sem sama seveda, brez partnerja..čeprav vedo, da ga imam in da imam tudi dva otroka..to jih ne moti, pač probajo….sej veste ženske no, brezveze razlagam,,v glavnem vem tisti občutek, ko veš, da te tip osvaja..in če bi jaz bila zato, bi takoj prevaral ženo, partnerico…če bi le bila možnost…
in tudi jaz trdim, da ni ga tipa, ki slej ko prej ne bi prevaral žene, partnerice, če se le najde punca, ki mu je všeč–zdaj včasih je taka (kot sem recimo jaz)..ki se nedosegljiva, ker nisem za take fore..še bolj zanimiva..kot pa tista, ki se ponuja in kar sama zleze v naročje..[/quote]

Pa ti mislis, da si edina? Pa ni problem v tebi, da si tako lepa in oh in sploh, problem je v decih, ki v vecini mislijo s spodnjo glavo. Poseksali bi te in se vrnili k zeni. Ce ni to najbolj ponizujoce.
Sicer zadnji stavek leti bolj na avtorico.

Egotrip. Vezan moški je trofeja, samski pač ne.


Naj dodam, da sem zelo trmast in znam dobro blefirat. Tudi, če bi se res zagrel zate, bi se vseeno pretvarjal, da te sploh ne vidim. Delal bi se, da te ni in bi ti, kao, po nesreči stopil na noge in na ves glas nesramno in na ves glas prdnil.
Bi me potem še vedno osvajala?

Vemo. Vsi na vasi. Žal si z vsakim enako slaba kot otep pšenice

Uboga avtorica. Po mojem se ti prav sovražiš in misliš da če se dol daješ z vsakim tipom da je to tvoja zmaga. Žal je to tvoj poraz. A ti res verjameš da ti osvojiš tipa ha ha, tip te že na daleč zavoha in te izkoristi. Zmagovalka boš ko boš osvojila tipa k te bo spoštoval in imel rad. Žal mi je zate da si tako kratka. Bog ti je dal morda lepoto za pamet je pa zmanjkalo.

New Report

Close