Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Brez dvoma lahko dobim vsakega, samske in vezane, če se tako odločim

Brez dvoma lahko dobim vsakega, samske in vezane, če se tako odločim

Vara se že od zdavnaj,na veliko.To ni nič novega ,kar avtorica izpostavlja,ali bi mi bralci morali tako razumeti ,kar ona ugotavlja.Nikakor.Vendar pa je v dobi interneta in moderne telefonije vse prej razkrito in partnerjem na očeh.Tako ,ženskam ,kot moškim.Tiste ,ki so se v mojih mladih časih dajale dol tako, so bile lajdre in ,ko so se jih moški naveličali ,so si jih enostavno podajali,zato glih ne drži avtoričin naslov,bolj gre za podajanje.Kar pa se tiče varanja moških ,no to pa se itak ve,da njim ,je bilo dovoljeno varati ,le marsikatera si je morala zatiskati oči.Danes temu ni tako.Rekla- kazala več ni izgovor pri prtnerjih ,da je vse laž,danes so posnetki ,sms-i,fb pogovori,kar pač partner razumeva pod-varanje.In še en tak rek se mi je prikradel,ko tole pišem in berem post,vsa njena lepota je minila,ko je spregovorila 🙂


Upam si trdit samo zase. Če bi sumil na takšen karakter, je ni postave, ki bi me premaknila… Če je pa tako dobra igralka… Ne verjamem. Stvari, ki se zdijo predobre, po navadi niso. Nič ni zastonj. Mislim da ne bi nasedel.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

meni tudi paše:))

javi se kaj:)

Ja, bi jo, tisti na nižji stopnji razvoja. Kdor ima malo soli v glavi in seveda partnerja, ki ga ljubi, obenem pa se zaveda tega, kar ima, verjemi, da tudi če bi naga lepotica skakala okoli njega ne bi… Res pa je ogromno takšnih moških z nizko samopodobo, ki morajo izkoristiti vsako priložnost, ker nikoli ne veš, ali ni morda zadnja, a ne?

Ja ampak ta ženska nima kančka miline v sebi, če uživa ko trpijo tipi, njihove žene in otroci. Takim tudi lepota ne pomaga.

” zelo lepa “

1. nisi najlepša
2. si pa vsekakor zelo glupa če imaš moške za lahke
3.primitivka si

zelo lepa ” ali kaj si že

očitno te ne moti da si temu moškemu številka 2, in te ne moti ker doma seksa še svojo ženo, žalostno je v resnici tvoje življenje

lp

Evo spet tista ki mi krade nick. No, jaz zdaj grem z enim na kosilo (morda z vašim, ki je pridno na šihtu – kdo bi vedel 🙂 ) in se ne bom vrnila do večera. tako da vsi nadaljni odgovori pod kao mojim nickom niso od mene. lp[/quote]

Nick, glih nimas neke.Ne vrjamem ti to kar si napissala.Nas najboljse nemores ulovit.Zal ,sprijazni se s tem.

Zal nemores vseh

Lahko dobiš vsakega? In? Tudi če bi bila Jaga-baba bi to držalo. In gre v obe smeri, praktično vsak, ki se mu ljubi, ga lahko vtakne vate. Tako sta obe strani zadovoljeni in mir.

Predvidevam da te čisto potolče v primeru, da ženo tvoje trofeje nič ne gane. V bistvu bi te najela, da še mojega podreš pa posnameš, da imam razlog za ločitev. Hahahaha

A je tako hudo.Zakaj??????

Zato pa ne odgovori na vprašanje, če so mon-ovci fejst :p

a joj, še ena take vrste ženska, keš p…, pleh p…., prevarantka, ki se rada vmeša med vezane, vsiljivka, radiralka družin. ja kaj naj ti rečem. kot da nisi vredna da te pes poščije in da si ena navadna KURBA !!!

Ja odvisno je kako izgledajo tisti moški,ki avtorici poklanjajo komentarje.Ker res lepih moških je 1 na 10000 tisoč ostalo je pa povprečje.Pa če ti da nek vpliven in bogat moški kompliment on je pa izgleda totalna katastrofa jaz takega komplimenta ne bi vzel resno. Pri moškem ni dovolj da ima samo six packe in mišičasto telo mora imeti tudi lep in simetričen v obraz in telo ter lepo kože ter tonus mišic.

Berem polemike in vse bolj prihajam do zakljucka, da je ZELO LEPA provokatorka ali se bolj verjetno provokator, ki vas zapleta v svoje, z bogato domisljijo, prepredene zanke. Ocitno ima dovolj casa za tovrstne igrice, ki vas spravljajo v razmisljanje in zadrego. Pa saj vendar veste, da odrasel in v odnosu zadovoljen partner ne pada na prvo ponudbo za sex. Pametni moski niso na trgu ponudbe za avanture. Imajo razum in si za take osebice ne jemljejo casa.
Lp

Mene pa zanima, a kaj hodiš na preglede – rak materničnega vratu, pa to? Bog ve, kaj vse se ti že razrašča v telesu.

DAJ MALO TO RAZLOZI MI NI JASNO KOMU BI SE ZARASCALO,VRASCALO.Pa zakaj bi se.

tole pa bo najbrž res..ker tip bi pa bil s tabo..pa da sploh ne sexsata..tko desetletja? najbrž nisi tok fajn kot oseba 🙂 :-). Vse ma svoje pluse in minuse..


Naj dodam, da sem zelo trmast in znam dobro blefirat. Tudi, če bi se res zagrel zate, bi se vseeno pretvarjal, da te sploh ne vidim. Delal bi se, da te ni in bi ti, kao, po nesreči stopil na noge in na ves glas nesramno in na ves glas prdnil.
Bi me potem še vedno osvajala?[/quote]

Kmetavzar, nasmejal si me do solz! Sem si poskusila predstavljati tole krasotico in njen izraz ob tem. Mogoče bi te vprašala glede tehnike prdenja … sej veš, debata pa to. hahahaha

haha meni je pa zabavno take kot si ti gledat kako trpite, ko vam rečem ne, ker me doma čaka lepša. Sem moral potem že poslušat razne laži kako so se razširile o meni. Nekako na principu, ko moški potem ženske označijo za kurbe sem bil jaz potem ful neumen pa slab v postelji čeprav sva do tja prilezla samo v njeni glavi.

Lahko si ne vem kaka huda lepotica, lahko imaš vsak dan (ups, noč) drugega, a kaj ti pomaga? Meni izpadeš vse prej kot samozavestna ali srečna (ženska).
Si samo lačna pozornosti, tako patetično in bolestno, da se zadovoljiš z vsakim, ki ti nameni pogled al 10 min seksa. In potem še misliš, da smo ti fouš oz. da bi ti mogli bit? 🙂

Never forget that low prices attract the most customers. 😉

Svojega imam rada in on mene, se ceniva in spoštujeva, sem njegova dama in on moj gospod…tega ti ne boš nikoli razumela…nekaj ti manjka…

Tudi če bi se vidva dol dala…bi mu bila ti samo k.r.a, kur..za.a, po..klj. samo to in nič več.

Midva pa bi še vedno imela eden drugega, bi se cenila, hodila v javnost… To je to punca spoštovanje ne pa ku..ar..nje.

ha ha…

Stara leta pridejo tudi zate, takrat pride payback time, zelo (s)lepa…

Verjetno je post PROVOKACIJA. Če pa ni, potem pa newsflash: NE MOREŠ. MENE NE.

Ne bi šel v detajle – lahko osvojiš kup brezveznih tipov – RES dobrih nas pač ne boš mogla. Ker nas dnevno (no, ali pa mesečno – da ne bom pretiraval) osvaja kup deklet/žensk.

In ne pademo, ker pač poznamo ženske trike. Pa nismo tako emocionalno šibki, da bi padli na tako patetične poskuse.

Kakorkoli – nisem noben čistun, svetnik ali kaj podobnega. Spoštujem mojo žensko, ki je vredna spoštovanja (niso bile vse bivše take) in že zato ne prestopim črte – mogoče sem neumen za kup moških, ampak imam svoj jaz.

New Report

Close