Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Brez dvoma lahko dobim vsakega, samske in vezane, če se tako odločim

Brez dvoma lahko dobim vsakega, samske in vezane, če se tako odločim

Tole je pa popolna laž!
Drugo pa je, da niti dva nista ISTA, tudi dvojčka ne, lahko sta samo enaka! Pa dajte no že enkrat ločiti ti dve besedi.

Ne bi vedla, nimam tako bogatih izkušenj kot imate kurvetine tvoje sorte 🙂 Je pa čisto možno, da si dobila do sedaj vsakega, ki si ga pikirala, to čisto verjamem. Je pa vseeno zanimivo s čim se nekatere ženske hvalisate. In da vam je potem še v veselje, ko se zaljubijo v vas in trpijo. V še večje veselje pa ko trpijo njihove žene in otroci. No, nimam besed na to, res ne. Upam pa, da nikoli ne padem tako nizko, da bi se morala naslanjat in se veselit tujega trpljenja.

se popolnoma strinjam..tudi sama sem na pogled vsem všeč, moškim seveda, ženske so itak ljubosumne in ne bodo priznale..
ampak da se razumemo, jaz nisem tak tip in ne osvajam..imam partnerja in otroka in nisem za take štose…vidim pa, da tipi, nima veze kakšni, samski, poročeni, ločeni, …se zanimao zame, me osvajajo, dajajo komplimente, če sem sama seveda, brez partnerja..čeprav vedo, da ga imam in da imam tudi dva otroka..to jih ne moti, pač probajo….sej veste ženske no, brezveze razlagam,,v glavnem vem tisti občutek, ko veš, da te tip osvaja..in če bi jaz bila zato, bi takoj prevaral ženo, partnerico…če bi le bila možnost…
in tudi jaz trdim, da ni ga tipa, ki slej ko prej ne bi prevaral žene, partnerice, če se le najde punca, ki mu je všeč–zdaj včasih je taka (kot sem recimo jaz)..ki se nedosegljiva, ker nisem za take fore..še bolj zanimiva..kot pa tista, ki se ponuja in kar sama zleze v naročje..[/quote]

drage damice, jaz vama cisto verjamem, ampak vseeno se malo precenjujeta. Ni vsak, ki daje signale, tudi pripravljen z vama v posteljo zlezti. To pa vama govorim iz lastnih izkusenj. Sam sem recimo da, to kar vidve opisujeta, v moski obliki. V oceh takih kot sta vidve, sem trd oreh, izziv. In sem pogosto vasa tarca, da tipate kako dalec lahko grete. Mi je zelo poznano. In jaz v tej igri vedno sodelujem do te mere, da dejansko ostanete v prepricanju,da bi me lahko dobile. Pa me ne, ker se jaz samo igram in sem zvest svoji ko cucuek. Ko pa sem bil samski, pa ste tudi take kot sta vidve, padale kot domine. Tudi moski obvladamo manipulacijo odlicno

Takrat jim gor visi za vas, ko pa pride do sranja, pa dol, pa še okoli razlagajo kake pras¨¨e ste, le poglej si zadnje sranje, tip je car, ona pa na psihiatriji.[/quote]

Še ena žena, ki slabo dojema. Napisala sem, da se že ve, da žena ve in njemu še vedno lepo gor visi zame, še bolj in še močneje. Razumeš zdaj? Sranje je bilo, ampak še vedno se vrača k meni, zanimivo ne. Slišat pogovore katera je prasica je pa druga pesem, ne bi o tem. Že tako ste žene na slabšem, ker vam lažejo.[/quote]

Žena ve in ona vodi igro, ko bo žena želela da prekine s teboj, se bo to zgodilo, lahko da si ji čisto priročna, dobrosituirani ponavadi v strahu pred delitvijo premoženja, ustrežejo ženi, ženin ranjen ego, pa hoče maščevanje ljubici.
Kot bivši sodni zapisnikarci, mi lahko verjameš, da se taki potem obrnejo v sovražnika št 1. Kaj vse sem slišala in kako so žene lahko še ostale s takimi, pa ne vem.

tudi sama sem v to prepričana…če je ženska lepa, ima tisto energijo, tisto “nekaj” in če zna in ima interes, bo dobila vsakega, res VSAKEGA moškega…žal je pač tako, ne se slepiti :)[/quote]

Današnje ženske ste tako duhovno degenerirane (beri možače) da vam je osvajanje moških že kar običajno. Pozabljate pa, da je narava pri sesalcih naredila tako, da samec osvaja. Vreden samec, pa nikoli ne bo osvajal samice ki se ponuja. To je za njega škart roba, ki jo prepušča manj sposobnim samcem.

Vredna samica ki ima “tisto nekaj”, pa nikoli ne bo pripustila manj sposobnim samcem.

Zato se kurbarija dogaja le manj sposobnim oz povprečnim oz večini. Kam se pa kdo šteje, pa je jasno razvidno iz tega komu kdo pritrjuje. Človek ki je samostojna osebnost, nima nikakršne potrebe po kurbariji, niti ne želje grupirati se na eno ali drugo stran, kakor npr v tej temi.

nenene zmotila si se a veš 🙂 bistvo tvojega posta ni to,d a drugi niso zvesti, bistvo tvojega posta je to kar si povedala o sebi…in po vsem tem kar si povedala in s čemer se še kao hvališ, in pišeš,d a te trpljenje nekoga drugega zabava ipd… ne se čudit, da si samsa, mi se ne 🙂 toje bistvo, samo ti, ki tako hlastaš za hranjenjem svojega ega, da se moraš pač še sama hvalisati in posebej odpirati temo na monu, če te že drugi ne, ti pač tega ne znaš in ne zmoreš sprevideti – niti lepote resnične ne in tudi resničnega bistva :((((
zdaj pa še kar sama sebi laži in živi v oblakih in se v njih sama sebe preptičuj kako,d a si lepa in oh in sploh… reala je pa drugačna


Žal ni tako preprosto. Meni je bolj pomembno, da si mi ti zanimiva, ne da te jaz zanimam. Tole, kar ti naštevaš je pa… dolgčas, žal.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Je tud kaj podjetne žilice v tebi? S tem bi lahko tudi veliko zaslužila, če si poleg lepote tudi pametna.

tudi sama sem v to prepričana…če je ženska lepa, ima tisto energijo, tisto “nekaj” in če zna in ima interes, bo dobila vsakega, res VSAKEGA moškega…žal je pač tako, ne se slepiti :)[/quote]

Današnje ženske ste tako duhovno degenerirane (beri možače) da vam je osvajanje moških že kar običajno. Pozabljate pa, da je narava pri sesalcih naredila tako, da samec osvaja. Vreden samec, pa nikoli ne bo osvajal samice ki se ponuja. To je za njega škart roba, ki jo prepušča manj sposobnim samcem.

Vredna samica ki ima “tisto nekaj”, pa nikoli ne bo pripustila manj sposobnim samcem.

Zato se kurbarija dogaja le manj sposobnim oz povprečnim oz večini. Kam se pa kdo šteje, pa je jasno razvidno iz tega komu kdo pritrjuje. Človek ki je samostojna osebnost, nima nikakršne potrebe po kurbariji, niti ne želje grupirati se na eno ali drugo stran, kakor npr v tej temi.[/quote]

Se podpišem!
Brklc, sem vedela, da bova v kakšni drugi temi govorila isti jezik. 🙂 Dobro si spisal.

a pol praviš, da sem se že zanimal zate? Hja, že moraš bit dobra roba…

S kakšno visoko filozofijo tule ne boste daleč prišli, dejstva so točno taka, kot jih opisuje avtorica. Ni napisala, da padejo le na njeno lepoto, napisala je tudi, da padejo na pogovor z njo. In to je ključ. Tudi jaz imam take izkušnje. Končno ena, ki je povedala tako, kot je. Življenje ni pravljica, sploh če si zaverovan v večno zvestobo.

Mislim, da se ljudje zgražajo predvsem nad dejstvom, da uživa, ko trpijo otroci, žene in tipi.
Zdaj, če je zmožna tako sprevržena ženska, skriti to svojo sprevrženost in hudobijo in osvojiti moške? Hm, skoraj ne verjamem.
Ker v njenem pisanju ni čutiti kančka ženstvenosti, nežnosti in lepote, da o prefinjenosti ne govorim.

ajaja …ne ne padejo na pogovor z njo, padejo taki, ki bi padli četudi se ne bi pogovarjala z njimi, torej taki, ki pač poberejo vse kar leze in gre za svoje užitke… on take pač ta ženska, ki sama sebe tako nizko vrednoti pač tudi opazi in takšne tako ali drugače lovi… pač podobno se s podobnim druži…
in to, da ženska zdaj tipe kaže v luči nezvestih in da je ona top in vsakega dobi je samo njen obrambni mehanizem – kao drugače povedano – jaz sem radodajka in se za vsakim, ki si ga izberem plazim…(samo ona je zdaj to kao malo obrnjeno z obrambnim lastnim mehanizmom povedala, da je kao ona taka, ki se ji ne morejo upreti, oni so pa ta slabi) – projekcija njenih lastnih slabih lastnisti na moške… samo resnice pa to ne spremeni – da je ona tista, ki se ponuja vsem naokoli in to vse o njej pove.

eni tipi vedno padejo, eni nikoli, enako kot pri ženskah, ene ja, ene nikoli, točno to je vsa filozofija, da bi pa vsi, je pa močno pretiravanje in to so ti tipi in ženske tudi povedali.
npr. jaz bi padla na boljšega kot je moj mož, ker ga do sedaj še nisem srečala, še nisem padla, enako pravi mož in ima moje dovoljenje, če sreča boljšo bo valjda šel na boljše. Adrenalin, pa naju preveč ne zanima, ker sva oba otroka ločenih staršev in veva, kako je otrokom ob taki situaciji, ko zaradi 1 ure vržeš vstran življenje, kot se je zgodilo onima na šoli, pa še kakemu iz moje okolice.

Me ne zanimas …

A veš uno foro? Lahko si najlepša, najbolj sočna, najlepše obarvana in najbolj dišeča breskev….pa se bo še vedno najdu nekdo, ki sovraži breskve 🙂

avtorica, grem stavit, da Mavričnega ne moreš dobiti!

avtorica je sociopat, ki uživa v trpljeenju drugih.

kar se tiče lepote…zanimivo a veliko žensk se ima za lepe, predvsem take, ki niti niso kaj posebnega. če pa loviš neke zagrenjene poročene pa itak, da bodo padli na eno, ki se jim tako meče pod noge, če vsaj povprečno zgleda. tako, da jaz si ne bi bildal ega s tem, da to pomeni, da si oh in sploh lepotica, ki se ji ne more noben upret (kot si ti razlagaš vse skupaj) LOL.

sicer pa je tema provokacija po mojem mnenju, noben ne more bit tako bogi v glavi in toliko samohvale. seksaj sama s sabo, če si si tako vroča roba.

Avtorica, če ni kašen peder, ki se zajebava z vami oz nami je povedala dosti resnice. Zunanjost sezuje vsakega moškega, če pri tem pokaže še tisto žensko milino, ki naj jo bi vsaka ženska imela in v pogovoru neko splošno razgledanost, moški tud tist trdoglav v zgornjo glavo hitro pade, kater ne, je itak impotenten. Mi je pa čudno, da se ona kot ženska ni v nobenega zaljubila do zdej, pomoje vseno preveč filmov z jebaškimi aferami gleda, saj po tem kar je napisala more kar vsak dan menjat tipe. To pa pomeni, da je čist po domače kurbica, prostitutka, keš p i č k a. Torej dekle na poziv.


Jaz pa mislim da ne. Že samo zunanjost ne more biti vsakemu všeč. Pristop, ki ga je opisala, bi mogoče bil nekomu odvraten. Če pa ima še resno konkurenco, ni šans. Dejansko obstajajo ljudje, ki ljubijo svoje partnerje. Potem pa prištej tisti procent, ki bi želeli, pa zmrznejo in so zaradi tega neuporabni. Pa tisti, ki jim dol visi, pa tisti, ki… Preveč smo različni, da bi bili vsem všeč…

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

to, da lahko dobiš “vsakega” poročenega, ki je naveličan žene in se mu nič ne dogaja, pomoje ni nek jak dosežek.

pridi sem in se pohvali, ko boš lahko dobila kakšnega samskega mladega s top postavo. taki te vrjetno niti opazijo ne, zato pa se moraš ponujat zdolgočasenim poročenim. in potem se imaš za usodno žensko.

Jp, wd40 obstaja kakšen majhen procent, sm pe že neki časa na tem svetu, in, če je res tako dobra kot piše sem 100 posto prepričan, da jo bi vsak moški nategnil katerga poznam, vključno z mano seveda. Ženska z glumo in solzami doseže marsikaj pri moškemu. Ta je pa itak glumica, torej obvlada. sceno, ne bo šla žejna preko vode po pisanju sodeč. Verjetno pa pride pozno zvečer nazaj , ko se njen šiht konča, hehe.

Vse več žensk nas vidim opaža, da je morala v q****. Močno si želim, da obstaja sem ter tja kakšen, ki ne bi padel in je izjema, ki potrjuje pravilo in tako bi edino v tem popravila avtorico, ostalo ji pa verjamem in se strinjam z njo.

Avtorica ni želela svojega psihološkega pravila in vendar ste se nekateri razpisali o tem. Avtorica je samo želela povedati, da vsi varajo. Ne pozabimo prej omenjenih izjem. O tem lahko govorimo. Ne o tem, kakšna je ona, če se naslaja nad nesrečo drugih, o tem, da je samska in kot taka nima ljubezni, o….

sedaj torej vemo, da moški varajo, ženske tudi, a manj, ker imajo preveč dela z otroci in tudi čustvujemo drugače kot moški.

Edino vprašanje je, kako prepoznati nekoga, ki ima vrednote, ki ve, kaj je partnerstvo, ki uživa v zvestobi, povezanosti, pripadnosti…

Avtorica je ugotovila obstoječe stanje.

Problem smo torej prepoznali, možni načini za prepoznat partnerja, s katerim si ne boš zapravil življenja, pa so? Kako je problem, ki ga avtorica opaža, rešljiv?

Ja in?

Za povaljat je skoraj vsaka dobra.

Ja in?

Za povaljat je skoraj vsaka dobra.[/quote]

Torej se strinjaš z avtorico, da vsi moški varajo?

New Report

Close