Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Brez ljubezenskih izkušenj pri 40+

Brez ljubezenskih izkušenj pri 40+

Seks je žensk enostavno dobiti. Moški se ponujajo povsod. Tudi lažejo na veliko, da le prepričajo žensko.

Najti pa kvaliteten seks, je pa izjemno težko. Večina moških ne zna ok seksat.

Najti pa moškega, ki zna seksat pa da tudi kaj čuti do ženske, da so mu tudi čustva pomembna, to je pa izjemno, izjemno težko.

Prav čudi me kakšni pametnjakoviči ste eni tu gor ha,ha,ha.  Tu ni krivda,če se ne ujameta dva samo izgled ampak tudi drugi dejavniki. Čeprav se nasprotja privlačijo je to samo za kratek čas. Na dolgi rok pa je pomembno ves kaj drugega kot samo izgled in trenutna privlačnost.

Pri svojih 69 letih sem marsikaj izkusil in vem ,da je v ljubezni potrebno veliko truda obeh ,če želita ostati skupaj in se ne razočarata. So vzponi in tudi hudi padci ampak ,če je prava ljubezen ,ki prihaja iz srca in ne samo navidezo potem je prava drugače pa ti ostane le razočaranje.

Odgovor na objavo uporabnika
jazpatko, 27.03.2024 ob 16:28

Da ne smetim teme o (ne)izkušnjah v spolnosti pri 30+, odpiram svojo temo.

Jaz osebno sicer imam izkušnje v spolnosti, ampak nimam pa izkušenj s pravo ljubeznijo. Vedno je šlo za enostranska čustva, le z moje strani. Žalostno. Sem že bliže 50 kot 40, pa še nikoli v pravem razmerju, še nikoli prave ljubezni. Vedno enostransko.

Očitno bom umrla, ne da bi bila kdaj ljubljena. Še kdo tak pa, da je vsaj 40 star?

Jaz sem 51, pa sem pravo res pravo ljubezen našla šele pri 42.

Poročena že 31 let, ampak mož mi ni nudil pave ljubezni, tiste, ko tišina daje odgovore, tiste, kjer oči odgovarjajo…

Vso srečo ti želim.

Glej vloži nekaj v sebe. Lepe 9bleke, telovadba frizer. Jezikovni tečaj. Jaz npr sem poročena imam 2 otroka in mi skoz pišejo. B Včlanila sem se v tečaj angleščine na daljavo. Stalna ljubezenska pisma. Poskusi.

Ja razočaranje ti vzame vso voljo in tudi željo. Ampak nikoli ne veš mar ne kako bo v prihodnjosti. Zato nikar ne obupaj . Za ljubezen je vedno še možnost.

Odgovor na objavo uporabnika
Simona76, 03.04.2024 ob 08:47

Glej vloži nekaj v sebe. Lepe 9bleke, telovadba frizer. Jezikovni tečaj. Jaz npr sem poročena imam 2 otroka in mi skoz pišejo. B Včlanila sem se v tečaj angleščine na daljavo. Stalna ljubezenska pisma. Poskusi.

Ja pol afriškega kontinenta je zaljubljeno vate 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
hahahahhaaaaaaaaaaa, 03.04.2024 ob 10:39

Ja pol afriškega kontinenta je zaljubljeno vate 🙂

Ji verjamem, sama je priznala, da je varala moža, najbrž čutijo, da je lahka.

New Report

Close