Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek BREZ ZAMERE……

BREZ ZAMERE……

Malce heca mora vseeno bit! Ko takole jadram po med.over netu..in pijem kavico..hehe pridem do vicov..heheh Ma ga ni človeka,da ob tovrstnem branju ostane brez nasmeška na obrazu…
Smeh je zdravilo duše..zato smejte se čimveč,kadarkoli,kjerkoli…v velikih količinah…

Malce za uverturo vam kopiram tale vic..Ki sem ga pravkar prebrala in se od srca nasmejala ob njem…

.mujo
Sjedi Mujo na WCu i napinje iz petnih zila:
MMMmmmmMM!
MMMMMmmmm!!!
MMMMMMMMMMMMMMM!!!!!!!
kad odjednom nestane struje,
Mujo pocne panicno vristati:
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!
AAAAAAAA!!!!!!!!!!!! AAAAAAAAA!!!!!!!!!
upada Fata sa svijecom u WC i pita ga:
Sta je bre, sto je bilo???!??sta se deres bolan??!?!!
Uf majke mi, dobro je… ja mislio da mi oci ispale!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Bemti net je krivvv..sory se opravičujem..uh te povezave…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

A hahahaha , kva k bi
vodo prezhodi potegnu ….

pa neb vidu , de ne vid …

Meška , dej še kkšnga :)))))

Ma muca, tebi pa res veeeedddnooooo vsaj
dvakrat pride, bemtiš, jaz pa že o samo enkratnem
pritju samo sanjam….

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Hahah lucky mi…ma sm kr ponosna na to!! Heheheheh Ampak pstttt sej se itak ve..da enkrat ni nobenkrat..hahahaha

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Tristo zivih medvedov, ce sem prav razumel, si ti MULTIorgazmicna…. (vsaj glede uporabe tastature) VAuuuuuuuuuuuuuuuuuu! Blago Fadilu….

Ljubezen je drugo sonce, ježek

HAHAHAHAHAHAH kaj pa vem…..lahko ga prašaš..hehehehehhe

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Zdaj si ne upam, ker glede tistega “supka” sumim, da je istospolno usmerjen.. jaz pa to nisem, pa se hemeroidi me mucijo, hehe… Glej, naslov teme je ravno pravsen, da se mi ni treba opravicevat …

Ljubezen je drugo sonce, ježek

heheh zato pa tudi jaz usekam kar brez dlak po jeziku…..hahahaha
Čuvaj se…khm….heheh hecam se…..ampak te hudiči nkol neveš od kje te naskočjo…hahahahahahaha
O ježek men solze tečejo…hihihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

*Bemti, mas prav.. Nikol ne ves in kako sele potem solze tecejo, hehe… Saj muca, treba res pazit, sam ti si po moje bolj ogrozena.. To, da te hudici naskocijo, mislim..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

heheh sm močna…..nč bat…ano na peso,bi reku zajček..pa je stvar rešena..ma se me bojijo ko hudič križa..heheheheh
Pa še tko grdo znam pogledat..ma skor piha mi skoz uha……ojej kje je zajček naš? Spet ga pogrešam..a ti kej?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Tuki :))))
lepo vaju prebiram :)))) počasi….

O ti navihanček..lej ga zajčka..heheheh
Sej sem čutila en piš od zadaj..tak prijeten,hladen…..k mi lička tolk žarijo…uh vroče je….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

hehe, bo te zajček lepo pobožal po ličkih….

:)))))))))))))))))))))))))))))))))

ježek se mi zgublja brez tebe… tam obupano te išče…..ahhh to živlenje…..a ne da!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ja, ah, to življenje…..:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

ne tajim muca, da sem bil zares v velikem strahu ves dan.. Ko pa je zajcek svojo tacko pritisnil, mi je posteno odleglo.. Vem, da je zajcek tu, pa ne more pisat, ker je utrujen od bremen, ki jih nosi.. Upam, da sva ga nocoj skupaj kaj razvedrila in mu privabila vsaj kasen drobeen nasmesek na ustinice.. Kaj pravis?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

ooooo v to sem pa prepričana…..

Sicer pa zajček je močen!!Sej veš!!! Je fejst u zlahti z mačjo družino….poglavarji so v bratskem plemenu……zato tisto strategijo izpeto na tisoč in en način obe poznava..in he nč bat….v mišjo luknico jih steramo…pol se pa na koncu hihitamo..sej poznaš tisto..ŠLIKA pEC Korenček! heheheheheheh
A ne zajček……

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

He, he, muca, joj. Ja, je res !:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))9

da se ti besede pozlatijo in predvsem uresnicijo!…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

New Report

Close