Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Brezveze

Brezveze

Sita sem vsega. Čisto vsega!
Zdaj pa sem tak jezna in slabe volje, da je joj…Cele dneve delam, za vse moram skrbeti sama, moj dragi pa toliko da hodi spat domov ali pa še to ne.
Na koncu pa bom lahko samo kufre spakirala in šla od tukaj.
Ne vem…še enkrat bom probala nekaj narediti za naju, če pa ne bo šlo, pa grem v neko svoje stanovanje čisto sama, pa ni šans da več kdaj v življenju pomislim na moške.

Moj je zadnje čase neki obseden postal, da mu ni več para. Samo delo, delo ,delo ,delo, delo,….pa še enkrat to pofukano delo….
OK, saj ne bi nič rekla, ampak potem pa si ne upa niti pol kile kruha kupit. Cunje nosi že malo ne raztrgane, da bi šel kam, ni šans…
Obseden je z denarjem…pa ne vem kaj mu bo…
Če že ima vse…ima tako hišo, da ima za celo življenje mir, pa četudi bo imel 8 otrok, bodo vsi brez kake koli gužve tu prostor imeli. Avto ima novi,…on pa samo skupaj grabi…
Pismo sem jezna. Jaz pa moram vedno vse za jesti kupit, če hočem da greva na pico, moram jaz častit, če hočem da greva malo malo plavat, moram jaz častit, če hočem ….vse moram jaz. On pa si samo skupaj grebe. Na koncu pa bom ostala brez vsega.

Drevje sem danes jaz obrezovala, živo mejo moram jaz stričti, kuhati moram jaz, pospravljati moram jaz, položnice moram plačati jaz, olje v avtu si moram preveriti sama…

SITA SEM!!!
Ne vem…kaj mi predlagate, ima še sploh smisel da tu vztrajam in se mučim?
Ali naj vse skupaj pustim?

Se opravičujem, samo morala sem se izkašljat, ker mi je za znoret…

hahah
pa kaj se pritožuješ…..
saj ti sploh ni dolgačas,glede na to, da moraš vse narediti…..

saj vidim, da ti nič ne manjka…ti še kar naprej uživaj ob svojem dragem…pa bo…saj boš kmalu v zrelih letih in boš še vnučke pazila…pol boš pa sploh živela, da ni kaj…..

lepo in ispešno še naprej

leta letijo - iščem stevardeso.....

Dolgčas mi res ni. Saj še po večini nit za sebe nimam časa, ne pa za dolgčas.

>ti še kar naprej uživaj ob svojem dragem

no vidiš, če trapasto premisliš, pa je takoj vse lepo in prav……

me pa zanima, kaj pa bi ti hotela……..???????!nehvaležnica

leta letijo - iščem stevardeso.....

bod’ rajš tih’!!!

:-))))

Smo ti že vzadnjič svetovali: BRCO V RIT!In naj gre!S takim tipom nimaš nobene prihodnosti!To bi lahko že ugotovila!
Spokaj kufre in pojdi!Na svetu je polno moških,ki smo drugačni:-)
Drži se!
Sp

opa mucika moja zlata….

ti rečeš,,,kaj pa se dereš!!!!!!!!!!!!!!?????

ma daj, vidim, da si danes malček nadražena…..hmmmmmm…a ti lahko kaj pomagam…….

kako si, ljubika …..kaj ne vesta, da morate danes punčke epo z nami delati, ker itak že celo leto trpimo, ko vas moramo razvajati…..

evo ti cmokec da te še jaz malo zdražimmmmmmmmmmmmmmmmmmm….

pa-pa

he poglej mojo slikco…sem lepi????????????

leta letijo - iščem stevardeso.....

hehehh dodajam:::Na svetu je polno moških,ki smo drugačni:-)…. IN VOLJNI POMAGATI…..hihiih

pa kar poslušaj mojega frenda, on že ve in zna kak se tej zadevi strežeeeeeeeeeeee….

pa-pa

leta letijo - iščem stevardeso.....

Samo ni mi jasno…zakaj…
Od vsega začetka sem delala to kar je on rekel…zdaj sem absolventka in celi študij nisem bila na niti eni fešti/zabavi/koncertu/pijači…Niti enkrat ne…Vedno doma, pa na razpolago samo za njega. Štuk(zbirališče študentov v MB) sploh ne vem kak zunaj zgleda, kaj šele znotraj…
Mislim…
Pa ni mi bilo težko, ne gre se zato…sploh mi ni težko biti doma in delati, samo se vprašam…pismo a si ne zaslužim potem nekaj lepega…da me bo nekdo spoštoval, imel rad, me cenil…
Ma kje bi dobil 20-letno punco, ki ni delala čisto nič drugega kot ga stregla pa samo za njega živela…
Počasi pa bom dopolnila 24, pa nimam nič od tega.
Eh nima smisla še tukaj nakladat, itak se že dovolj sama v sebi obremenjujem…

Pojdi…..

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

z najlepšimi manirami, kar jih svet premore…….. saj sem razumela, smrk! Oboje!

SončiKa – pa kje si hodila??? Brnelo je v prazno….. zdaj sem pa nazaj. Sorči, pa kdaj drugič, prav??

ej ne ga lomi…………..saj tole ni zate apmak za …………

jaz te iamm pa tak rad…………..
smrk…………………………..
smr………………..

saj veš, da bom slikico poslal samo za tvoje čudovite očke…………ne privoščim, da bi se še ostali smejali…………

ampoak priznati pa moraš, da sem bil fletkan kosem bil majhen

cmokec

leta letijo - iščem stevardeso.....

hahahaha

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Na žalost nisem slišala, cmoka!;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kar smej se…kje si se pa ti potepal, ali tebi ni nič brnelo v prazno, hahaha…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kaj si napisal – rad?! Hmm, zdaj pa ne vem več, kako naj to razumem??? Daj mi razloži……

Poslušaj Poletka!
Jaz sem ene stvari pogruntal šele zdaj,ko imam že sive lase in plešo.Glavna spoznanje pa je to,da živiš SAMO enkrat!!!!!
Uživaj in pusti kur*a pri miru,saj si menda rekla,da te še pošteno po*ukati ne zna?
Ne bo ti dobro z njim v življenju,verjemi!
Delaj vse tisto,kar si zamudila do zdaj,predvsem pa začni življenje uživati!!!!!!!
Sp

Poletje 2003, ahhh…. živeti z nekom, pa se počutiti… kako… osamljenega?… to mislim, da ni tisto pravo… moraš imeti sama željo dajati in tudi on sam imeti željo dajati.. v istem obdobju.. potem je to tito, ko rečeš.. yesssss , če je samo eden ZA, se slej ko prej obupa… Sicer pa, kaj jaz vem… pisati je nekaj, živeti pa tudi…
Sorry, še ne funkcioniram najbolje, sem bil ponoči buden… hmmm, pred tedni sem tudi jaz mel generalko sobe… menjava etisona, pregled cot- cunj, nekaj barvanja, beljenje,… ahh, saj nevem, zakaj to pišem…
Bodi čim manj brezveze, probaj čim več uživat sama v sebi in ne razmišljaj negativno…

Jaz ji nebi opravicil , da me tako ignorira,….hehehehee

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Zdaj si pa že ta pravi, hvala Bogu, da si strgal ketno…:-)))

Jezik!
Pa ne smej se, to so resne stvari, če ti brni v prazno, veš!
:-))

hahahaha, si me pa res nasmejala
Poskusam si predtavljat “rinit v prazno ” uf so uzitki

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

tole poletje mi je zelo znano – ali ni to nasa METKA ???

uf kaj se mi danes štema .......

Ja, razumem. Ampak jaz sem ji – sem pač ženska, prijaznejša in bolj tolerantna…. žal.

:-)))
Zdaj mi pa drugače brni……..:-))

New Report

Close