Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu britje

britje

Nekje sem naletel na takšen komentar:

Citiram:
Am ne vem zakaj to počneš to je naravno in to je tudi dokaz da postajaš moški no kar si tudi že ampak ni ti potrebno brez zamere če bom to rekel ampak penise si brijejo samo geji…Brez zamere ampak tako je res…Če si že kdaj gledal kakšno erotiko si morda že videl da majo večina moških v erotiki pobrite penise…Nekaterim puncam in ženskam ni to všeč…In ko se boš s punco ali žensko kdaj dol dal jo bo motilo da imaš pobritega kajti punce in ženske(vseeno)imajo rade to…Zakaj???….Zato ker jim to paše in jih vzburja(rajca)pri sexu tako da ni ti treba tega skrivati…Pokaži da si pravi moški in veselo na delo da položiš punco…Če se boš pa bril si bojo vsi mislili da si gay(brez zamere)…Lep Pozdrav….Blazy

Kaj porečete na takšno mišljenje?

Stvar okusa posameznika.

vsako tele ma svoje vesele….

a majo nekateri kosmate penise, sem mislila da so dlakava samo jajca. u madona kaj jaz zamujam : )

Jaz mam lepo urejeno spodaj obrito in brez dlak,kar nekaj deklet je bilo presenečenih,da si moški tudi uredimo svoje mednožje.

Ni nič narobe,da so urejena,se strinjam,sicer pa ima vsak tako kot mu paše.Čeprav imam rajši ,da so obrita in urejena,priznam.

Debil živi v srednjem veku. Jutri bo pa nehal hodit na moški wc, ker tja hodijo le pedri…

Dlake so samo pri korenu, višje jih ni.

Moraš si kdaj vzeti čas in zadevo raziskati ne pa, da te stalno daje naglica 😉

Ha,ha,ha,a misliš da so moški potem pedri ali kaj ,če si obrijejo in urejajo svoje mednožje,je pač tako,stvar okusa,bolj je pa važen ,da stoji,da ni mali,pa da je vzdržljiv,pa še bi lahko naštevala,ha,ha….

Ha,ha,hudooo…

Očitno rada površno in na hitro raziskuje, potem pa spregleda malenkosti:-))))

Zgleda le ,da je taka potreba,da nič ne opazi in gre takoj v luknjico…ha,ha….

Morda preveč moških hormonov?:-)))

Kdo ma preveč moških hormonov????
Ona, ker hoče seks takoj????

Al kaj?

Sicer pa tko,dobr se je tud hitr dol dat,sicer ni to to,ampak včasih paše in padeš v tako situacijo….čeprav je un še boljši s predigro….do koooncaaa,ha,ha…jaz bi kar sedaj…

Lunči, boš rekla da vsem moškim paše takoj???? Vam ženskam le občasno, no ali pa jaz živim za l(L)uno:-))

Saj, jaz tudi….
Zato mi pa ni jasno, kaj je KIR misli s tistimi moškimi hormoni!
Jaz sem tako polna ženskih hormonov, da pokam po šivih, pa bi se vseeno včasih dol dala TAKOJ!!!!!

A tebi mar ne Kirči,joj,joj,včasih pa paše takoj se dol dat no,strast pa to ki je takrat ,ja kaj češ moraš se dol dat ,pa mislim ,da si za luno,ja ,ha ha…

Pardon, izpustil sem “ne”, potem se je narobe prebralo:-)))
Jasno, nam vedno paše se dol dat ta trenutek

No ja… v procentih se zdaj glih ne bi znala natančno izrazit… ampak recimo:

– ženske si v enih 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} želijo strasten in hiter seks na eks
– moški bi to morda radi v kakih 60{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}

Pojma nimam…. predvidevam…
Ziher pa sem (PREVERJENO), da imajo moški tudi ZELOOOOOOOOO radi počasen seks… z veliko predigre, božanja, poljubljanja…
Se pa zgodi, da sta oba horny ko hudič, pol je pa treba najprej enega na brzino, da ne znoriš poleg tistega božanja in crkljanja….

Mater, kako sem zatežila, hihi….

No lepo,da imaš tako mnenje,sem že mislila,da nisi pravi moški,da je nekaj s teboj narobe,hi,hi….Sexa se mi zdajle,če bi bil kak mačkon zraven mene,ga zajaham brez predigre,al pa sam mal predigrce,saj brez tud ne gre,hi,hi….

Malo predigre je pa treba, ja.
Vsaj hlače odpet….

Ha ,ha,lunči si pa res s to statistiko,je ne rabim,pač je važno samo kaj jaz želim,hi,hi,pa da mi je ugodeno…

Moss bi takoj pritekel.Za tako privlačno željo;-)

Prav to Lunči, da VSEM moškim paše takoj. Temu rečejo sex po moško. Zato!

New Report

Close