Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu britje a la chef

britje a la chef

Caos everybody!
mene pa zanima, glede na to, da so kle gor teme od a do žnj, pa prej je bil ne post na britje in to – kako si namrec muco res dobr pobrit? mislm, ja, z britvico, sam traja ene par dni, pol pa ze vse pika, zraste pa premal, oziroma je koza probcutljiva, da bi se spet cist na nulo… tko da morm počakat vsaj en teden, pol pa spet, vmes je pa kr neki…
a ma kera kaksno drugo logiko oz nacin, kako si to mal bolj konkretno in za dlje casa pobrit? bi bla zelo vesela!
lp
čarna

Alo, ok morda se sliši malce čudno, ampak dlake manj zrastejo če si jih briješ ko luna pada oz je prazna luna, pa oni losion od j&j je fajni.

lp, maicha

Izpuščaje dobiš, ker ti koža ni navajena na britje. Jaz si jo brijem vsak dan – do vsak drugi dan, pa nimam nobenih izpuščajev. Res pa je, da sem jih na začetku rednega britja imela. Uporabljam pa VENUS britvice in gel za britje. Pomaga tudi, če si na pobrito kožo naneseš aloe vero ali kakšen baby puder, tudi nivea baby mleko pomaga. Ne obupat 😉

Ce se odlocis za britje, potem naj bo to vsak dan ob tusiranju, ker drugace te res po dveh dne vse pika in bode. Ob samem spolovili ne bo slo drugace kot britje, tam kjer je trikotnik, pa lahko epiliras-depiliras, seveda ce ni tvoj prag bolecine tko nizek.

OK – to ve govorite za 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} pobrito, mene pa zanima nekaj drugega: če si pustite v sredini črtico ali trikotnik ali karkoli drugega, kako si postrižete te dlačice? Meni s škarjicami NIKOLI ne uspe, da bi povsod zadela isto dolžino in potem vse skupaj zgleda bolj na približno. Pa še nekaj: kakšna naj bi bila optimalna dolžina teh dlak, da bi “na črtico” zgledalo kar najbolj OK? 3, 4, 5 mm ali več ali manj??
Za vse nasvete okoli tega vam bom zelo hvaležna!

kak ti je všeč, tak naredi…

lahko si tudi puliš, ampak okoli spolovila s pinceto, sicer si lahko hitro poškoduješ kožo

ciao..jz pa uporabljam depilacijsko kremo..po uporabi še nikoli nisem imela kakšnih izpuščajev..izpuščaji nastanejo pri britju ker najbrž preveč draži kožo…jz sm si jo tud brila in sm mela ful problem s tem-najhuje mi je bilo ko me je po vsem tem še ful srbel…zdj k mam pa depilacijsko kremo je pa zakon..lepo se imejte

Katero depilacijsko kremo uporabljaš?

od veet.včasih sm od vitaskin sam je od veet boljša…

kako da ne mores z skarjami oblikovati enako, pol pa vzemi un brivnik ki je za lase strizt na jezka, naravnas na dolzino in sic..po par mm..vse bo enak

jest mam pa mucko ta kosmato, od včeraj obrito na nič in še več, pa je danes še sveža saj jutri bo preža!

Luna? Ha, ha, ha!

meni se ne zdi nemogoče, tudi nekatere shujševalne kure delujejo po principu lune…

… navsezadnje pa… če luna vpliva na bibavico, če nekatere luna nosi… res ne vidim razloga, zakaj ne bi vplivala še na rast dlak.

ja… ampak pazi, ne preblizu sramnih ustnic in ščegetavčka, kjer koža ni ravna, ker se boš poškodovala

kar se tice une depilacijske kreme – a to cist povsod, al sam uzgori, ker prov tm okol spolovila se mi zdi, da je lahko kar malo nevarno?
sej probavam vsak dan, sam pol mam res vse vnet – res pa da za britje ne uporabljam pene za britje, ampak kar navadni gel za tuširanje… mogoče je v tem kakšna fora?
pa men so tut venus najboljs britvice, sam pocas sm res ze obupala, da bo kdaj kej drgac kar se tega tice… nonstop eno in isto…

če mene vprašaš, je britje intimnih predelov najboljše na suho; mislim da britev najlepše drsi

krema ti onemogoča previdnost, pa lahko kje preveč prtisneš, drugje ti pa ostaja, gel za tuš je pa po mojem čist mimo

Najboljše je na suho inm potem s suho brisačo obrisat (pomest) dlake vstran…

Problem je edino, če medtem nisi več suha; takrat pač delaš na mokro npr. pod tušem

za depilacijske kreme se pa tudi jaz sprašujem, koliko so škodljive, nenazadnje je to čista kemija

res pa je, da tudi puljenje dlak verjetno ni ravno blagohotno za kožo, britje glih tak ne; zato se pa občasno pojavljajo mozoljčki, izpuščajčki…

to je pač cena, ki jo moraš sprejet, ali pa se odločiš da boš raje kosmat(a)

mm, ne boj se ti zame, pri meni je spodaj vse gladko, pac mors met roko za to in brivnik tak taprav in gre;),kjer koza ni ravna se je napne… pa merkat seveda itak zmer

Moje izkusnje so take, ja depilacijska za intimne dele, ampak mislim da je se nism zasledila, ta navadna depilacijska krema ali pena pa zna biti to zelo nevarno-bolece ce je katera obcutljiva, pa itak smo tam vse.
Zato je najbolje britje mokro z intimnim milom, in lepo drsi in vse gre, kjer koza ni gladka se jo napne, saj ze sedis tako da je vse odprto in napeto, mal se je treba znajdt no, probaj ker polozaj je najboljsi,to govorim za britje cist spodaj okoli muce, zgoraj okoli trikotnika pa mirno lahko uporabis epilator ali pinceto, bo vsaj mir kaksn teden.
ce pa si zelis mal dopusta, pa zakaj ne kosmato in urejas samo z skarjami, in epilatorjem ob strani, ves nenehno jesti en in enak kos mesa se clovek navelica, ce pa je ta kos postrezen vedno drugace, ga clovek vedno znova in znova z uztikom je.
Pa vprasaj moske ce meni ne verjames, kaj imajo raje vedno drugace ali vsak dan enako.

ja… tudi prav… jaz sem se enkrat hotel malo pristrižt po modih s tistim za zalizke na brivniku…

Krvavel sem ko zaklano prase :-)))). Ampak nad pimpekom je šlo pa čist ok :-)))

je fajn kaka sprememba, ja…

Ej, si me nasmejal, res:)))))

no, fajn…

meni ni blo tak smešno :-))))

Zdravo!

Verjetno ti tuš pena preveč izsuši kožo, in zato pride do vnetja….možno je tudi da ti ph tuš gela/navadnega mila ne odgovarja! Jaz prakticiram kremno milo Dove/Nivea, po britju pa otroški puder(katerikoli), ki ga je potrebno takoj nanesti na kožo sicer so izpuščaji (ne šparaj s pudrom)!
Tole z luno pa drži! Tudi lasje počasneje rastejo če jih strižemo ob prazni luni ali pa kadar luna ‘dol bere’!

Obilo uspeha!
talari

New Report

Close