Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus BRUTALNO VAS BOMO POCEPILI JESENI ANTIVAXXERJI!!!

BRUTALNO VAS BOMO POCEPILI JESENI ANTIVAXXERJI!!!

Odgovor na objavo uporabnika
MAVRICAAAAA, 19.07.2021 ob 15:10

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 10739, 19.07.2021 ob 14:08

Ja, robi. Smo te že spregledali, že zdavnaj. Pa tole mavrico oziroma ex merklovo tudi. Pa pozdravi nyci. Upam, da je že kaj bolje. A sta jo izobčila ali kako?

Joj trolček fašistek SDS ritoliznik, smrduh po twitkotu!

h t t p s://w w w.y o u t u b e.c o m/watch?v=G3m3xe2vO1Q

Komu pa ti rito ližeš, da si tko napaljena? Robiju? Hihihi. Robi a paše?

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8075, 19.07.2021 ob 16:26

Komu pa ti rito ližeš, da si tko napaljena? Robiju? Hihihi. Robi a paše?

tebi ziher ne bi prasec fašistični debeljas!

Odgovor na objavo uporabnika
MAVRICAAAAA, 19.07.2021 ob 19:08

tebi ziher ne bi prasec fašistični debeljas!

Se pravi ližeš riti. Se mi je zdelo. In kolk si jih že polizala. Kaj preveč ti ne nuca, vidim. Si še vedno tam kjer si bla 10 let nazaj, zabita do amena hihihi.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8280, 19.07.2021 ob 20:28

Se pravi ližeš riti. Se mi je zdelo. In kolk si jih že polizala. Kaj preveč ti ne nuca, vidim. Si še vedno tam kjer si bla 10 let nazaj, zabita do amena hihihi.

Sodec po napisanem, si eno prestraseno bitjece, ki potrebuje mamin objem.

Odgovor na objavo uporabnika
Bbbbbn, 19.07.2021 ob 21:20

Sodec po napisanem, si eno prestraseno bitjece, ki potrebuje mamin objem.

Budalo. Pejd spat. Lahko tud v mamin objem, če to rabiš. To je med mano in glupim merklovjem.

Objava čaka odobritev
Objava čaka odobritev

Odgovor na objavo uporabnika
Haha461, 19.07.2021 ob 11:08

Haha tem neandertalcem nič nemorš dopovedat,brezveze. Naj svojo glumijo boli me kurac haha. To so ljudje ki še osnovne šole nimajo dokončane kaj šele kaj druga. Tu bi se pa radi pametni delali pa ‘pogovarjali’ o znanosti. O virusih in cepivih hahah. Stvari ki so tako kompleksne za razumet pa dojet. Seveda ker se noben ne potrudi prebrat dejanskih člankov o dejanski kemiji biologiji in medicini. Ja to je nezanimivo ane. Bolj zanimivi so fb novice pa videi teorij zarote :). In pol še je tukaj ego. Ja nič ne morš haha budale so in bodo ostale.

Če bi cepivo bilo tako dobro, bi lahko za cepljene bili odpravljeni vsi ukrepi. Tako pa še vedno morajo cepljeni nositi maske, se razkuževati, držati distanco in ne smejo biti na protirežimskih protestih. Cepivo več kot očitno NE DELUJE. Pa ne mi o nekih potekih bolezni, to je irelevantno. Edino merilo so okužbe, na podlagi okužb se sprejemajo protiustavni ukrepi, ne na podlagi poteka bolezni. Velika večina strokovnjakov pa že dolgo trdi, da cepivo ne pripomore nič proti širjenju okužb.

New Report

Close