Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bugi in Stelči

Bugi in Stelči

…se odpravljata na morje….

Ej Bugica………a čmo obujat spomine???

A se spomniš?:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

The best in life is free

A čva? :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Dej ka greva … Sam zakurblam avto … ga mal shladim … in pridem pote!!!!

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Koze! hahahah……………nehajta o morju!

Pa pejt še ti z nama … :)))))))))))) Bo še bolj noro … :)))))))))))))))))))))))))))

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

No dej……..

Jaz se kar odpravljam………..pa te počakam dol pri glavni cesti…

:)))

The best in life is free

aha……….drugo leto!
:)))

Še bolj noro, še bolj živo……………še bolj na poskok….dej, dej, dej

:))))))))))))))))))))

The best in life is free

Ekola … sem žeee na poti. Uffa … krasno vremce za vožnjo … Oblakci glih tolko, da ni prevroče v avtu .. čeprav sem si že nadela kopalke za vsak slučaj … in vrtim CD od Californije … še 1000 km … … Hja … ben … … pa ja bo kej manj ku 1000 km do morja … :))))))))))) Sam s tremi babami v avtu se nikoli ne ve … :))))))))))))))))

Acjom … DEJ PRLET!!!!!!!!!!!!!!! STELČI … PAAAAZI … DA TE NE POVOZIM!!!!!!!

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

hahahahhah…………letim zaj ja.na teren…………

Ma pust ti teren tam kjer je … in leti z nami … v Portorož … :)))))

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Acjom!!!

Na…………..jaz sem pa glih hotla rečt….da bi blo fajn v troje……………..hahaha

Bem………………..se peljemo………….in peljemo…………….poslušamo muziko…………krohotamo se kot neumne…… Bem………..sej ženske pravjo, da smo itak kokice…tako da….:)))

EJ Bugi!!! Žlajfaj!! Poglej ga!!! Štopa!! Hahahahahaha…. Pa sej to je……

:)))))))))))))))))))

The best in life is free

Sprevržko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)))))))))))))))))))

Ma kej pa ta hudič tle počne??? Kej ga čva pobrat? Ma dej dej … … k se ga usmilva … :))))))))))))))))))))))))))))))

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

“Ej stari!!!!” hahahahahahahahahaha

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Kaj pa ti tle????

Pridi noter dej………..k boš še zgorel na tem soncu….

In itak da SP ves zadovoljen…..se usede….na zadnje sedeže…pa gleda…enkrat levo do Bugice….drugič desno do Stelčke….

“Ja…kam jo pa vedve mahate”

Ja na mooooooooooooooooooorje! Smo rekle, da gremo do Portoroža… Hmmmmmmmmmmmm……………ej Bugi…………kaj pa če gremo na hrvaško obalo??

Stelčka nagajivo pomežikne Bugici………

ja itak………….hihihi……..in na meji med SLO in HR..poberemo še………….

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))

The best in life is free

ŠAŠKOTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ej … Saš … skoč not!!!! Hitro … Ma neeeee … itak, da lahko tut brez tebe šiba dalje … Jaaaa … tut če ni nobenga not … ono vse samo dela … Ti sam pej z nami … kej te briga … :))))))))))))))))))))))))

In tako peljemo … peljemo … se ustavimo v vsaki betuli na kozarčku rujnega (da nam ni preveč mraz) in gremo dalje …

… do …

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

….in gremo dalje…..dokler se nam ne zazdi, da bi bil že skrajni čas, da se gremo mal ohladit…

In tako si poiščemo en zalivček….in uživamo tristo na uro …. malček pijemo….mal norimo….in veliko čofotamo…

in ko tako vsi veseli in zadovoljni na obali kramljamo……….se zgodi nekaj absolutno nepričakovanega…..

Do nas pristopi neznanec…………v rokah pa šampanjec!!!

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

The best in life is free

Đizus……………………..hahahahhahaha

“Pozdravljeni dragi moji … hihihihi … a bi se vam prilegel kozarček šampančka, da nazdravimo … stari kolegi moji!” :)))))))))))))))))

Raaaaaaaaaaaaaaazoooooooooooooooooooooo!!!

(zdej morem it … mi je žal)

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

hehehehehehehehe

No končno!!! Da se spoznamo tud v živo:)))))))))))))))))))))))))

P.S: Bugi………..jutri pa naprej

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

The best in life is free

hehehehehehe…

Niti ne sprašuj kakšne romane smo imele pred leti z Bugico, ko smo začele kej takega pisat

:)))))))))))))))))))))))))))))

Tud sexa ni manjkalo……………………hahahahahahahaha

The best in life is free

tole je bilo pa fino prebrat… sam premalo detajlov ;))))))))))))

se ve kakšnih…..

:))))))))))))) Detajli bodo danes, ko bo kej več časa … ;))) :))))))))))

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Uživaj na morju in bodi fajn.

Stelči lerpotička, kaj ti mene več ne šmirglaš?

Jaz po novem ne šmirglam nobenga tipa več……..

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

he, he, he

dej, dej……………..sej mi lahko pišeš če mi želiš…………….kje pa piše, da ne?? Na forumu pa itak…………sej se beremo……… Če pa želiš mailat….sej poznaš mail…

cmokca

The best in life is free

New Report

Close