Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek bulmastifi ponovno

bulmastifi ponovno

Ravnokar sem prebrala, da so napadli inštruktorico v azilu Gmajnice ( so isti psi, kot pri napadu an VIču ).

Neee? Kdaj?
Postrelit vse!

Groza

Lola -------------------------------------------------------------------------- Ne more biti učitelj, kdor ne zna biti učenec /B. G. Morales/

in koliko jih morajo še zgristi, da bo kdo ukrepal. nič nimam proti psom, ampak to so očitno podivjane zverine.

Točno tako, ja madona, mora res en umreti, da bodo te pse poslal kamor sodijo, usmrtili, pa ne sovražim pse, ampak človek ali žival, človek!

Lep pozdrav vsem!

Jaz tudi ne razumem, zakaj ne postrelijo teh nesrečnih psov, če so že enega tako hudo ogrizli, in to našega rojaka – Tržičana, mojega dobrega soseda in kolega še iz šolskih in otroških let pa vse do zdaj!!!!

Ko se ena taka reč zgodi, kmalu pride do druge. “Pamet ‘nucat’, pa n’č čakat’!!!”

Darko Ž.

Postrelijo????? A injekcije se vam zdi pa škoda ali kako?
In spet nič o kaznovanju lastnice, ki je za vse to odgovorna. Nič o tem, da bi ji morali za vselej prepovedati katerokoli žival, ne le psa.

Darko Ž. Bi se dalo izvedeti, kako je S. zdaj?
Sva namreč tudi midva hodila v paralelko v OŠ in ker zdaj v Tržič pridem bolj ali manj le še na obisk s staršem … sem z novicami iz naših logov slabo seznanjena. Upam, da se je čimbolje sestavil – pa malo upam na potrditev še iz tvoje strani. Bi šlo?

Jaz sem že marca povedala, kaj bi naredila, če bi mi ena kura skakala pred pištolo, medtem ko bi njeni psi napadali nič krivega mimoidočega.

In tega mnenja se še zmeraj držim.

ženska mora imeti “pošastne” zveze, pa še po tem zadnjem dogodku je en tip na 24 ur blebetal o tem kako so psi sedaj v fazi prešolanja!?

Kruto ampak ti psi so napadalni,tako da se cudim,da jih niso ze uspavali…

Ženska žal ima pošastne zveze. Malo poglej njeno rodovno deblo.

Za Asru_

S. je zdaj boljši, bilo je pa zelo kritično. Ene od rok ne more v redu uporabljati, sem slišal. Imel je več operacij. Zanj mi je povedal znanec s Koroške Bele, ki ga je spomladi obiskal in družino, ko je bil v Sloveniji.
Zelo sva si bila dobra in mi je hudo.

Jaz sem zdaj v Avstraliji in se bova verjetno videla šele čez leto dni.

Darko Ž.

Ups, nisem vedela, da si v Avstraliji. Torej imam več šans, da S. sama srečam:))

Hvala za odgovoro in lep pozdrav v Avstralijo!

New Report

Close