Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Burkini v termah

Burkini v termah

No, jaz pa sem imela še srbohrvaščino v OŠ – v 80ih. SLovensko mi gre, zelo dobro, ne skrbi.

Ker pa si ve kot očitno torej ženska (kar si v zadenjem svojem sestavku tudi dala vedeti), pa zate velja torej drugi odstavek mojega zapisa.

Lahko ti pa tudi v portugalščini napišem, če želiš.

Talvez a senhora fale Português….?
[/quote]

In kakšne probleme imaš ti s težavami? Si ti spodobno zadekana, da te ne bo kdo kaj, ker lažeš preveč kože in lase? Ali samo kar tako provociraš? Verjetno slednje, a ne?

[img]https://pbs.twimg.com/media/DiUWY1zX4AECM8j.jpg[/img]


Me prav veseli da te ne bo vec tja;itak so skoz polno zasedeni

To kar si napisal je res. Ampak razmišljaj naprej. Kje sem že brala, al v Franciji, ali v Italiji, da je lahko v vrtcu lahko le 40 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} migrantskih otrok?

Če vse torej ostane tako kot je, potem bo islam v šolah v roku nekje od 20 do 50 let in ti in tvoji vnuki ali pravnuki… ne bodo imeli popolnoma nobene besede več…. ali se bodo podredili ali bodo pa mrtvi.

In kakšne probleme imaš ti s težavami? Si ti spodobno zadekana, da te ne bo kdo kaj, ker lažeš preveč kože in lase? Ali samo kar tako provociraš? Verjetno slednje, a ne?
[/quote]

Kaj imaš pa ti mene za trolat? Tvoj problem je v sproščanju ventilčkov, ker si moralo to napisat.

Direktor term Vivat je nekaj dni nazaj govoril po tv, da ljudje nimamo pojma o kulturah… Torej se lahko v termah kopamo tudi nudisti, saj je to naša kultura. Če kdo želi naj se pa kar oblečen kopa v termah v bazenih, če ima svoje prepričanje. Če lahko to tujci počnejo zakaj ne bi še mi, torej vsi oblečeni v oblekah, nudisti pa nagi in gremo v bazene v terme.

No, jaz pa sem imela še srbohrvaščino v OŠ – v 80ih. SLovensko mi gre, zelo dobro, ne skrbi.

Ker pa si ve kot očitno torej ženska (kar si v zadenjem svojem sestavku tudi dala vedeti), pa zate velja torej drugi odstavek mojega zapisa.

Lahko ti pa tudi v portugalščini napišem, če želiš.

Talvez a senhora fale Português….?
[/quote]

Aha, torej si Slovenka, sem mislila, da si tujka, ker na slovenskem forumu po tuje pišeš.

Da se ne moreš gol kopat vsepovsod, se pa zahvali invazivni krščanski kulturi, ki je sorodna islamu. Meni bi bilo prav, da se vsak oblači kot hoče, lahko v burki ali pa gol, mene se to ne tiče, samo nekateri bi radi diktirali drugim, kaj naj oblečejo. Toliko mentalne higiene bi že vsak moral imet, da prenese pogled na gole debeluhe ali lepe gole mladenke ali zadekanke v burkah, pa očitno ni tako. Sej ksiht od marsikoga mi tud ni všeč, pa ga pač gledam ravno tako, zakaj bi morali bit za preostale dele telesa in cunje drugače?

Nudisti vsako leto doživljamo travme, ker se moramo kopati v kopalkah.

Če grem v arabski svet, spoštujem njihovo kulturo, ne nosim ultra kratkih hlač, pokrivam si ramena in lase, ne rinem v mošeje, kjer je prostor za moške ipd.
Če pa pride nekdo iz arabskega sveta k nam, pa mu ni treba spoštovati naše kulture in lahko gre v burki v bazen?
Nič mi ni jasno.
Prilagajanje je le enosmerno?

nič ti ne spoštuješ, to moraš narediti, če hočeš priti živa iz te države ali vsaj ne okusiti lepot njihovih zaporov. Nimaš izbire.
Medtem, ko večja svoboda pomeni tudi svobodo izbire. Pri čemer zadnje čase omejenost v glavah prevladuje nad zdravo pametjo ali vsaj udobjem.
Kultura je lari fari.

To je evropa, evropa je tolerantna, arabski svet ni. Zato ja, je enosmerno in zato na račun tega tudi manj turistov tja hodi, sem pa več – in imamo na račun tega boljši biznis.

Če bi pa vi radi bili del tistih, ki se ne prilagajajo, pa evropa ni najboljši plac za vas.

Veste, kaj inteligenca pomeni? Hitrost prilagajanja na nove razmere.

Ja,vsem nam je jasno kako se oblačimo in obnašamo v islamski državi,ker sicer zna biti tudi neprijetno ne glede na to,da si turist.Tam moramo spoštovati njihovo kulturo! Mi pa smo narod nestrpnih,nerazumevajočih do določenih kultur kot nas je v medijih označil neki direktor in očitno nepomembni gostje hotela.Tako bo tudi ostalo,ne bo nas več!

Tole tvoje pisanje je šele teoretiziranje – tudi tam ni nobenega mešanja turistov z domačini. Daleč od tega. Ne prodajaj bučk, no.
Kako je s turisti, predvsem turistkami, pa je tudi znano. Rožnato, a ne?
https://www.independent.co.uk/news/world/asia/rape-victim-dubai-united-arab-emirates-uae-extra-marital-sex-report-detained-in-dubai-police-charity-a7422326.html
[/quote]

Letos februarja kopanje tudi na dveh javnih dubajskih plažah, lani v Omanu – turisti in viza delavci mešani z domačini. Če bi ti bila kdaj tam, ne bi teoretizirala.

Glede prilepljene povezave: si ti sploh dobro prebrala, za kaj gre?

Če je ženska pila alkohol v klubu na javnem mestu…. prohibicija alkohola na javnih mestih…razen v turističnih predelih, nekaterih klubih ” za turiste”…

Sploh pa so Britanke tiste, ki so pred leti nadele slab sloves Evropejkam na dopustu v UAE državah. in še vedno se zgodi, p10 let je od mojega prvega obiska tam, ko greš napirmer j javno prostor, kjer je na vhodu lepo jasno tabla, da je treba ramena pokrit, pa žense ne kolen kazat, pa vidiš blentave Britanke, pa Rusinje tudi, kako hodijo naokoli razgaljenih ramen in v kratkih hotkah. Saj same izzivajo. Potem pa kasirajo.

Posilstva: veliko je Indijcev, Pakistnacev, delavcev z delovnimi vizami v državah UAE . Ti se zelo radi zadržujejo tudi na lokacijah, kjer so osamele turistke. Suša je za njih, ja. Mladi današnji domačini tam so pa velikorat prej homoseksualci, kot pa nasilni posiljevalci, kot si ti morda misliš… 🙂

A veš, da pa res lahkop -Terme Vivat imajo namreč tudi nudistično (FKK) teraso z manjšim bazenom – če slučajno še ne veš 🙂

http://www.vivat.si/bazeni

https://www.google.si/search?q=terme+vivat+FKK+terasa&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjb64T34qvcAhWMb1AKHVccDBMQ_AUICigB&biw=1440&bih=839#imgrc=iw5sul4ObxHXqM:

A veš, da pa res lahkop -Terme Vivat imajo namreč tudi nudistično (FKK) teraso z manjšim bazenom – če slučajno še ne veš 🙂

http://www.vivat.si/bazeni

https://www.google.si/search?q=terme+vivat+FKK+terasa&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjb64T34qvcAhWMb1AKHVccDBMQ_AUICigB&biw=1440&bih=839#imgrc=iw5sul4ObxHXqM:
[/quote]

nudistična terasa, prave slikce, v zanimivem spletnem “učitelju”:

http://igriscezivljenja.net/blog/preko-mure-v-prekmurje/

Bravo, terme Vivat!

Še nismo bili tam, zdaj sem šla pa prav zaradi tega pogledat in izgleda top. Se mi zdi, da jim je to samo reklamo nardilo. Mi bomo šli. Boli me za rutarke in njihove šejke.


Bos kmalu pobegnila od tam ker je en bazen nonstop zaseden, ker majo neke plavalne sole tam iz tujine, pa nogometne pa jih briga za domaci folk.
Receptorke neprijazne. Sem bila prejsnji teden par dni. Postelje pa tako neudobne, da je joj! Sem sla na recepcijo pa me je butasto gledala ko sem hotla nadvložek!
Trenutno sem v Grciji in seveda imam nadvložek. Nikoli več v Vivat. Naj kar arabci tja hodijo pa rekreativni sportniki. Tudi pozimi, ko bo prazno. Podn.

https://islam.si/burkini-ali-bikini/

Lastnik term naj bi bil užaljen?
Stvar je zelo preprosta, naj določijo jasna pravila, ki bodo veljala v njihovih termah. Naj jasno in glasno napišejo, da je pri njih kopanje v burkiniju dobrodošlo. Celo bolj kot navadne kopalke. In bo to jasno VSEM gostom. Pa da vidimo koliko domačinov bo potem še prišlo. On je užaljen? Domači gost pa ni?

Prava reč.. če je rpišla v tem burkiniju. Saj je isto, kot če bi videla potapljačico. Je malo več blaga gor. Naši dediji so tudi neke taake dolge cunje včasih nosili.
Pa še nekj, bikini je nastal, ker je hotela industrija malo več zaslužit, pršparat na blagu. In ker so pač palile, so sedaj tukaj. Drgač bi se še vedno tudi mi kopali v tistih “gatah”.
Mene v bazenih bolj motijo mulci, ki čofotajo, pa po glavi skačejo. Pa tudi tisti šmrkavci,ki z maskami pod vodo gledajo, na koncu tobogana, ko se po toboganu spustiš…

Še ena zanimiva slikca.
Vaš link

Koliko svetlobnih let so zaradi zatiranja ženskih pravic za nami.
Prav je, da jim odgrnemo ogrinjala.
Kajti za ogrinjali se skriva in prikriva “zlo” človeštva.

New Report

Close