Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek buuu jutri pa spet v službo :((

buuu jutri pa spet v službo :((

Kak je dopust hitro mino…..Jutri pa spet jovo na novo… jaz bi ga kar podaljšal za kako leto ali dve….. eeeh zakaj pesimizem?? kak že gre ona pesem:”allways look at the bright side of life….” :))) hehehe jutri bo Jaka spet nizal delovne uspehe… hehe lp!

Jack čau!
Bodi kar vesel,jaz mam neke vrste dopust že skori eno leto:-(
Na nove delovne zmage!
Drž se,stara sablja!

Jakec, res da je jutri novi dan, ampak si se pa imel fajn v temle dopustu, kajjjjj!!!;)

Cmoka na lička za lepo ninanje in lep pricetek jutrisnjega delovnega dne!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

…hehe lp! kot help, kaj nisi ti na kmetih, tam nema dopusta… ok,”allways look at the bright side of life….” … jaz sem pa zdaj v jobu 🙂 , ki že gre proti kraju :)))

razbojniček, ti si pa res priden, kam pa potem po job-u??? Pa na sladoled kaj??? ti privoščim veš to, lizanje ………………sladoleda, ne!!!
Saj veš kako mi paše, mi paše za znoret se vrti ena pesem in res je to, vcasih ti kaj zapaše za znoret, se strinjaš!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

:)))))))))))) počasi postajam nor tudi na sladoledne ali sadne kupice ;))

a si jo zlizal…. kupico… njam njam… še še še… eno bi ;))))

ja to je to, okej greva pa na sladoledne kupe, namesto kofija, ampak kdaj???
Cmoka;)

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Čaki sonce.Prvo Razo vabiš,on je pa RAZBO!A pol vabiš oba?
Jest bom pa jošk od ljubce cuzu,a ne?
Sp

juhej, jst grem sam še 7x delat ta mesc… potem pa juhej v tople kraje za 4 tedne…. komej čakam ;))))

Počasi, saj ves da ce ni fofsije je za vse dovolj, kofija in sladoleda mislim!!!;))) Pa ne biti tako hud no…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Dokler mam tako klapo,kokr ste vi,mi še na misel ne pade,da bi kam šel.
Naj topli kraji pridejo gor!
Sp

juhej ti se pa vrnes in juhej jaz pocasi odletim in juhej me dolgo ne bo nazaj in juhej no nazaj bom po obrokih…ampak nekaj pa vem, da vas bom zelo pogresala!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Jp, če bi prej vedla ne bi kupla karte… ampak baje imajo ful internet kafičev tamspodaj, in ni ga zlomka, da se vam ne bi kaj javila…
če pa bi kdo rad kartico, naj sporoči na mail…

aja, sp. si dubu mejl?

čauči

Hvala!Sem skori na rit padel,k sem zagledu vso tisto kilažo fajla.No,pa se je splačalo počakat,da se je naložlo :-))))))))))))
Lepa si!
Sp

a ti greš še za več cajta? superca…. sm ti prou fofš (al kku že nekdu napiše?)

čauči bella

čao bella, nič bit fofš, saj sem danes že velikokrat napisala če ni fofšije je za vse dovolj… in mogoče organiziram kaksen piknik tam dol nekje na ravnem polju…..ob morjuuuuuu!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

a ma ti bella greš v naše tople kraje? sorči, nisem seznanjena ;))
ma če bo piknik (a fišpiknik?) se pa povabmo zravn, hihi…

čauči bella

bella bo celo poletje leteča in ni hudič da vam kaj ne ušpičim in tale piknik ki ga imam v mislih bi bil za naso klapo ne???Samo za “pogumne in neumne”…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

juhu, se že veselim…. da se znorim ;)))

Ja mislim na to!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pridem,če bom lahko mel kopalke,pa korenjačka zvezanga,kot tist indijanci…

pppppppppššššššššššššššššššššš, ne nori, nekdo te gleda………………..
pa te bo videl

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

..pa saaaaaame comebelle,.. belle sinjorite ala sinjore ;))))
ajde klapa na uživanje!!!
papa!!

zvezane boš imel roke in noge, vsako razčeperjeno na svojo stran… ostalo bo vse odvezano in v obdelavi sončike in mene !!!!
juhej, kako bomo noreli ;))

New Report

Close