Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu čakam….

čakam….

… ves vročičen na postelji, od silne želje po tvojem lepem, vročem telesu.. da se stisneš k meni si želim, da božam tvoje prelepo telo, kuštram tvoje lase, oblizujem čvrsta prsa, da čutim tvoj prečudoviti vonj.. Moj *** je pripravljen na prvi strel in si neznansko želi občutiti tvoje čudovite in tople ustnice in tvoj jeziček, ki tako lepo zna…

a tebe ni…

morda mi pripravljaš le porcijo spet, kdo ve….

kir, to je že psihoza, ne samo obsedeno stanje

---------- le vent nous portera...

Vem naya, samo kaj? Ko le pomislim na željno, vlažno in vročo vulvo, izgubim pamet:-))

ja Mirella?

hm,noro…..

čist res:-))))))

Men se zdi, da bi bil zadnji čas, da gresta z Mirello nekam na kavo, pa da se tole fajn zmenta, kr drugač se n bo dobr končal.Kaj praviš?

… ja, najboljš. Pa da se orng dava dol, sam da ne bo pol zahtevala šeeee:-)))

Mislim da tist za dol se dat ne boš prrišel zraven, za kakšno kavo pa ne bi blo po moje problem. Kr vparš jo, pa boš dobil spet en odrezav odgovor.

…. al pa porcijo:-))

Pa kaj se vidva že dolgo tkole dajeta?Se mi zdi da kr uživaš v teh njenih porcijal, al?

seveda ….. kar prihaja mi:-))

Ma pol pa že rešta to nekako. Samo potem ti ne bo več zanimivo, če bi blo enkrat kej več, tko da mora tole malo napeto ostat. Sicer pa sej veš, da vas je moških več na jeziku kot v hlačah, tko da mislim, da to tud Mirella ve.

Kaj ti trdiš, da imam jezik daljši???? Hmm, bi ti moral oba pokazat:-)))

mal pazi na…dolžino..haha

a danes prideš?

leta letijo - iščem stevardeso

Ja predvidevam, da se nisem motla no, vsaj kar sm tukaj prebrala ne. Ja če mi bi oba pokazal, mislim, da bi se takoj vidlo ja, da je jezik daljši. Bi najbž mogla kr fajn rokave zavihat, da bi bilo potem kaj drugega daljše, kaj praviš?

:-))) al pa ustnice našobit

A k vančiki da preveri dolžino jezika? haha

Ne samo našobit, ampak tudi malo dpret, pa stiskat.

Ne samo našobit, ampak tudi malo dpret, pa stiskat.[/quote]
a grizeš tud?

Jaz grizem vedno, samo lajam ne

pol si pa donb en koruzni storž za grist, je glih sezona koruze,

Sm že pogrizla, pa še spekla sm jo da je blo bolš

a nisi kar surove, a ti ni všeč če špricne ko vgrizneš?

Ne, ne sme takoj špricnt ko vgrizneš

New Report

Close