Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Čakam, da umre soseda

Čakam, da umre soseda

Soseda pri 95ih je že 2x prebolela korono, pa še vedno vse pri hiši naredi sama in veselo skače po okolici. Kako je to mogoče, se večkrat vprašam. Ne privoščim ji nič slabega, a po drugi strani komaj čakam, da bo prišel njen čas.

Ker nima sorodnikov, moja starša in jaz smo jo vedno imeli za svojo in ona prav tako nas, nam bo po svoji smrti zapustila vse svoje premoženje. Nima veliko, ima pa nekaj kar si jaz zelo želim in se mi, po pravici povedano, kar malo mudi. S punco bi si rada ustvarila družino. Še prej pa bi si želela urediti dom in njena hiša bo prej ali slej to postala. Ko sem se pogovarjal s starši in jima povedal, da bi najrajši videl, da bi soseda na hitro in kmalu umrla, ker je itak že doživela vse kar je doživeti morala, sta bila zgrožena. Mama me je celo zmerjala z pokvarjenim preračunljivcem brez srca. Ni mi jasno zakaj. Se moram sramovati svojega razmišljanja ali tega, da povem na glas kar me teži? Starša trenutno z mano ne govorita, no dokler ne razmislim kaj sem narobe naredil, jaz pa ne vidim, da sem karkoli narobe naredil in sedaj imamo res problem.

 

Imate problem, ja. S slabimi zgodbicami.

 

 

Če je pa slučajno res, imate pa še večji problem – ogaben karakter.

Saj ti je že bil dan nasvet. Če se ti mudi ji pomagaj umret, če nimaš jajc za to, potem pa tudj bajte ne bo

Odgovor na objavo uporabnika
Senza736, 24.01.2022 ob 15:52

Imate problem, ja. S slabimi zgodbicami.

 

 

Če je pa slučajno res, imate pa še večji problem – ogaben karakter.

ni več benza. včasih bi taka tema zakurla folk. zdj sm zazehaš.

Ne glede na to, res ali ne – fuj. Kaksen bi ti dal kontra, ko bi ti vsaj tabeli cegu na glavo pol padel. Če s ti mumudi se sam pomujaj. Ker boš morda lahko čakal še 5, 10 let, če je tako čila. Sicer jih ni veliko,pa vendarle. Pa da ‘vidmo’, kdo bo koga. ☺☺☺

Ni lepo, je pa v človeški naravi tako razmišljanje. Si eden redkih, ki to pove na glas. Slovenci smo mahnjeni na to kje bomo kej zastonj dobili in takih  pogodb in oporok ni malo.

Problem imaš, ker res ne vidiš kje je problem. Sram naj te bo. Malo je pa prav, da je nerodno tudi tvojima staršema.

Upam, da te uboge gospe niste okoli prinesli, da ji boste dejansko nudili kaj več kot to da ji želite čimprejšnjo smrt.

Zeleti smrt nekomu samo zato, da se okoristis, je slaba karma, ki se prej ali slej vrne.

Ne bi bila na tvojem mestu!

Ubohi moderator/troli.

Včasih so morali napisati samo zgodbico, zdaj pa še večino odgovorov.

 

Smešen si in neumen. Nikjer ne piše, kdo bo prvi umrl. Morda ti prej kot tvoja soseda. Tvoja soseda teoretično lahko živi še 5 in več let. Ker je samo doma, ni nevarno, da bo doživela nesrečo. Ti pa si vsak dan na cesti, lahko se ti že jutri  zgodi nesreča.

Sicer pa – velik preračunljivec si. Tudi pokvarjen. Zelo grdo je nekomu želeti smrt, čeprav je po naših merilih že star. Ne gre namreč po vrsti.

Saj se zavedaš, da za vsako rit palica raste, a ne? Jaz si niti potihem ne bi upala tako razmišljati, kaj šele, da bi to naglas izrekla.

Ce ne ves kaj jestem narobe.

Se pa deli da ves. In jima povej tist kar hocta slisat. To pa ja ni zate tezko.

O fajn, kr želi ji, da umre. Bo prišla mal na obisk v svojo bajto iz onostranstva. Kakšno lučko prižgala… 🙂

Pokvarjenec zato  ker vam bo dala hišo al kar pač  ima ji želiš smrt čeprav je že toliko stara.  Sram naj te bo ker nisi sposoben sam kaj ustvariti tudi ti boš star in upam da se ti vse vrne pzde

Odgovor na objavo uporabnika
Neučakani M, 24.01.2022 ob 15:49

Soseda pri 95ih je že 2x prebolela korono, pa še vedno vse pri hiši naredi sama in veselo skače po okolici. Kako je to mogoče, se večkrat vprašam. Ne privoščim ji nič slabega, a po drugi strani komaj čakam, da bo prišel njen čas.

Ker nima sorodnikov, moja starša in jaz smo jo vedno imeli za svojo in ona prav tako nas, nam bo po svoji smrti zapustila vse svoje premoženje. Nima veliko, ima pa nekaj kar si jaz zelo želim in se mi, po pravici povedano, kar malo mudi. S punco bi si rada ustvarila družino. Še prej pa bi si želela urediti dom in njena hiša bo prej ali slej to postala. Ko sem se pogovarjal s starši in jima povedal, da bi najrajši videl, da bi soseda na hitro in kmalu umrla, ker je itak že doživela vse kar je doživeti morala, sta bila zgrožena. Mama me je celo zmerjala z pokvarjenim preračunljivcem brez srca. Ni mi jasno zakaj. Se moram sramovati svojega razmišljanja ali tega, da povem na glas kar me teži? Starša trenutno z mano ne govorita, no dokler ne razmislim kaj sem narobe naredil, jaz pa ne vidim, da sem karkoli narobe naredil in sedaj imamo res problem.

 

Joj kaj bi se semjala da nebo nič dobil 😂… Ali pa da je stara fajn v dolgovih pa potem spet nebo nič.

Nisi vreden zapuščine te gospe.

…jaz pa sem danes olupla krompir, bo za kosilo. Naj naredim pire ali pomfri? Mož se ne pogovarja z mano, ker ni repe. Kaj sem nardila narobe.

Nasvet. Ne piši zgodb, ker ti ne gre.

najprej se odloči, jel si muško ili žensko

pol pa zgodbico napiši.

 

Kaj te starša zdaj čudno gledata, saj sta te ona dva slabo vzgojila in ti nista vcepila pravih vrednot.

Želim ti, da se naučiš pisat boljše zgodbice, ker tale ne paše v noben žanr.
Za komedijo ni, za horor tudi ne, ni niti drama,
enostavno takšnega skropucala ni možno uvrstit nikamor.

Ob pomisleku, da bi tale zgodbica vendarle bila resnična,
pa ti želim, da nikoli ne prideš do te hiše in, da živiš še dolgo,
da boš imel dovolj časa za premislek kaj vse je narobe s teboj.

O kako bo tebe karmica usekala, prej ali slej. In ti misliš, da nimaš problema?!

Zgodbica ni tako slaba, ker veliko slovenk in slovencev tako razmišlja. Mar ne?

Vsi bolj papežki od papeža, v resnici pa bi si večina mislila, če že ne želela enako. Kakšni hinavci! Sebi ne upate priznati, zato pa slabo vest nabijate.

Fant s tabo se bo pa še karma ali pa usoda, kar ti je ljubše, pa še fino poigrala.

New Report

Close