Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Čakam in čakam ……….

Čakam in čakam ……….

………… piksno piva imam pred seboj, mojega
zajčka, s katerim bi ga nocoj rada biksala in
pivce za živce izpila, no, mojega zajčka pa od
nikoder!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ah nič, grem na kavč. Imejte se lepo,
uživajte v tej noči, ki naj prinese ….. lepe
sanje, sanje, o katerih bomo razmišljali
tudi še jutri zjutraj, sanje, ki nas bodo
pospremile v službo z nasmeškom na licih ….
z leskom v očeh ………..

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Čau Mariči….jaz bom že en tak z leskom v očeh jutri.

Pa ne zaradi službe, hehe…

Zarad česa pa??

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Meni so se danes..učke zasvetile namreč in orosile..ko sem bla na govorilnih urah v šoli za mojo taveliko punco.jep tiste pohvale o moji puunci so mi šle do srca..Ponosna sem bia nanjo.Učiteljica mi je pokazala kako uspešna je bila pri matematiki…Pa še in še…Res ponosna sem nanjo….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

To je nekaj muca. To je res nekaj. Zdej vem to, ko tamali hodi v šolo.

Zarad taplic

aja..No mojga big brotherja pozdravi….tam v kuhinji je glavni….Ko boš zagledal eno dolgo suho pojavo…heheh to je moj bratec..pa se sam zader jannnnnnnnnniiiiiii…no pa boš mel koj protekcije..:))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

hm..
sem spala do zdejle , zdej pa grem ven kužija peljat !

Vela, muca :)))))))))))))))

Oj zajči…
dobro jutro…) lupčka pa fejst se zavi zunaj zzzebee….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

jutro muc :)))))))))
a misli , da je res tako hudo mraz ?
hehe…bom šla bolj počas :)))

aha je..piha vetr..jutr bo sneg…res je mraz nebi jest ven dejle šla

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

uhuhu , moram it . Pa ja res ne misli snežit ?

jep jutri dež in sneg…aha po celi sloveniji….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

kristus :)) saj je vendar pomlad :)))

heheh pomlad ja v srčkih…mi je rekla kolegica dons hej M…..a si zalubljena saj kar žariš..dej povej kaj se ti dogaja…
hahahahah

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

:))))))))))))))
pridem kasneje

oki jest bom mogla dol…
me preganjajo…že
vrsta je vrsta…)

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Na, pa mi je vbejk pobejgnla…

Ej muca, zato pa se človeku lahko zasvetijo
in orosijo učke, za to pa !
Iskrene čestitke!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ha, ha, ha, zarad taplica ja, pa kwa še, zarad
tistga, ka se ti u taplicah abita!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

……….. ma ja no, saj je vendar pomlad !
Kaj bojo men vsi zvončki zmrznili, a ?
Ne, to res ne gre…………

Mucica, kje je murenček, da zagode na svoji gosli in še enkrat prežene zimo ?????

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

nisem pobejgnla . Madonca , sem šla peljat kužija ven . Sicer pa , kdo te bo pa čakal ? :))))))))))))

New Report

Close