Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Čarovniški spektakel IMAD- NATEG LETA

Čarovniški spektakel IMAD- NATEG LETA

Pozdravljeni vsi skupaj

Kot oče nedebudnega sina sem se veselil, kako ga bom presenetil in sem kupil vstopnici za predstavo v Stožicah; Čarovniški spektakel IMAD Magician za soboto 25.1.2020, vendar je iz veselja, pričakovanj nastala dobesedna nočna mora, razočaranje, bes in jeza, kajti predstava je bila nestrokovna, podn od podna,niti s od spektakla, padla je na vsej črti, od organizacije do vodenja ter čarovnij. Dobesedno je prišlo do goljufije, kajti gledalci so za karto plačevali tudi 70 eur po osebi, dobili pa so popolni nateg. Mislil sem, da se v Sloveniji kaj takšnega ne more zgoditi ampak žal nismo del Evrope, kar se je tudi potrdilo v tem primeru, ampak Balkana, kajti organizatorji nas imajo za NORCE, OVCE. Razmišljam, da zahtevam denar za plačilo vstopnice nazaj, sledi tudi prijava na ustrezen inšpektorat in pozivam vse gledalce, da se povežemo v skupino na facebook-u in skupaj dosežemo, da se v bodoče ne bodo delali norca iz nas in da za obljudeno in plačano dobimo kvaliteten program.

In kaj je šlo narobe:
1. Predstava je zamujala 40 min, obiskovalce so spuščali šele ob 17.45 v dvorano , nekateri so zunaj čakali že uro ali več. Pri vstopu je bila nepopisna gneča, tisoč ljudi je imelo vstop v dvorano preko enih vrat širine 90cm, ja prav ste slišali, 90 cm, Trajalo je nenormalno dolgo, da si prišel v dvorano, jasno je bilo da je prišlo do prerivanj in vroče krvi, še posebno je bilo nevarno za otroke, ki jih ni bilo malo.
2. Predstavo je vodil David Urankar, razočaranje po celi črti. Na začetku je stresal neke brezvezne šale,ko ga je glavni nastopajoči pozval, da naj prevaja iz angleškega jezika, tega ni storil ampak o tem kasneje. Ko so gledalci izvižgali predstavo je prišel na oder ter nekaj modroval, da je zvižganje tako kot hupanje na cesti, nekulturno ampak nujno potrebno, to je bila kaplja čez rob. Organizatorji so nas poleg natega za predstavo, imeli tudi za NORCE
3. Kot sem omenil zgoraj, ni bilo prevajanja pri predstavi, ki se je odvijala v hrvaškem in angleškem jeziku, enostavno ni bilo prevajanj v slovenščino in to je nepomljivo. Zadeva je zrela za inšpekcijo, in prosim vsem, ki se čutite razočarani in oškodovani, da zahtevajte denar za vstopnice nazaj(predvsem za otroke) ter naredite prijavo na ustrezno inšpekcijo- čim bolj množično!!! Hrvaški čarovnik je veliko svojih pomočnikov na oder povabil iz obiskovalcev, predvsem otrok in večinoma niso imeli pojma, kaj zahteva od njih…TUKAJ BI MORAL BITI PREVAJALEC!!! Prav tako iz angleščine, saj je bilo v dvorani najmanj cca 3000 gledalcev in vsi ne znajo angleško ter hrvaško, navsezadnje je bilo najmanj tretjino otrok, tudi jaz sem imel sina, ki je samo debelo gledal kaj se dogaja- na podlagi tega bom tudi zahteval vračilo njegove vstopnice, ki ni bila poceni. IMAD čarovnik – je maroškega rodu in je prihajal iz nemčije je pozval na začetku Urankarja naj prevaja, on pa je odgovoril, da VSI RAZUMEMO VSE IN DA NAJ SAMO ZAPLOSKAMO; KO BO VPRASAL ČE RAZUMEMO ČAROVNIJO, NOROOOOO in to od Urankarja!!!!!
3. Organizacija na PODNU, če ne doživiš tega ne moreš verjeti, vsi okoli so se zgražali. Ni delal ozvočenje, reflektorji, luči niso bili usklajeni z predstavo, sami zasloni za prikazovanje, kamermani niso pravilno snemali in prenašali predstave. Vmes je zmanjkovalo predstave, niso bili povezani. Primer zavesa je padla, sredi predstave in to je bilo to- in nato se 5 minut ni zgodilo ničesar, nič samo igrala je glasba in to se je zgodilo kar nekajkrat.Skratka osebe, ki so bile zadolžene za vodenje, svetlobne in zvočne efekte niso imele pojma.
4. Ko je prišlo do žvižgov, je glavni čarovnik predstave IMAD prišel na oder, v temi in se 2 minuti trudil, da mu vklopijo mikrofon in mu prižgejo luči. Povedal nam je, da mu je pred 1 mesecem umrla mati in da je bil čustveno navezan nanjo ter da moramo razumeti, da še ni pripravljen popolnoma, ampak je prišel kljub temu v Ljubljano, da opravi to predstavo, seveda vse v angleščini. Halo…vse spoštovanje, moje sožalje za umrlo mTI, AMPAK 3000 LJUDI JE PRIŠLO V PRIČAKOVANJU PREDSTAVE Z OTROCI, DA JIH RAZVESELIJO,ORGANIZATORJI BI MORALI ODPOVEDATI PREDSTAVO!!!!!! Ne pa pobasajmo denar , saj slovenceljni so ovce in bomo vse pojedli.
5. Bil je 10 minutna pavza ter zaključek predstave oz odhod ampak organizatorji luči v dvorani niso prižgali, svetili so samo zasloni od predstave…nisem mogel verjeti da se to res dogaja. Dvorana je bila nerazsvetljena, mračna, lahko bi prišlo do poškodb, mogoče do stampeda. Kot da organizatorji oz upravljalci niso znali prižgati luči v dvorani. Glede na videno med predstavo, kar se je dogajalo, bi verjel tej teoriji.

Pred , mislim cca pol leta sem bil prav tako na čarovniški predstavi THE ILLUZIONISTI ki je bila popolno nasprotje tega. Vrhunska organizacija, brez zamud, predstava vrhunska v vseh pogledih, kvaliteta ozvočenja, svetlobnih efektov, bil prevajalec, povezovalec, nisem opazil napak….skratka krasno. Potem vidiš, da je tole PODEN, zato zahtevajmo SKUPNO:
-vraćilo denarja za vstopnice za otroke
-prijava na inšpektorat oziroma podobne inštitucije
v cim bolj množičnem številu, kajti naši otroci se ne zaslužijo tega, potrebno jim je sporočiti STOP, DOVOLJ JE!!!

KAJ MENITE VI- OSTALI OBISKOVALCI PREDSTAVE!!!!

čarovnije so sploh bile?

Se popolnoma strinjam z vsem napisanim, mi bomo sigurno zahtevali denar nazaj.
Kaj takšnega je nedopustno, da se dogaja nič od nič je bilo.

Ne štekam, zakaj bi kdo sploh kupil vstopnice. Ste tega modela poznali od prej, ste že slišali za njega, kakšne so njegove ostale predstave? Meni je bil že reklamni pano odbijajoč. Ok predstava je bila “slaba” praviš, ampak to je arbitrarno …. tehnične napake se dogajajo … a kje piše, koliko se jih sme zgoditi in koliko je preveč in zahtevaš povračilo denarja? po moje ne. ….. glede zamujanja in slovenščine …. v končni fazi, če bi bil rock koncert, bi bil 2 uri kasneje in nihče ne bi prevajal, je pa tudi res, da bi to pričakovali, tukaj pa očitno niste. Pa stand-up komika iz tujine tudi ne bi prevajali.

Takšni kot si ti se sami ujamejo v past neumnosti. Že s tem da kupiš karto pokažeš kako neumen si. Zato je tudi predstava odraz tega komu je namenjena. Vsaka šola nekaj stane. Na srečo te je tale stala le 100 evrov boš pa vedel za vnaprej da ni vse zlato kar se sveti in ti bodo če si se iz tega kaj naučil v prihodnosti težko spet drago prodali drek. Ampak ponavadi se večina ne nauči nič in deluje enako še naprej v življenju. Malo pomisli kje vse ti še v življenju prodajajo drek za velik denar. Kje imaš bančni račun, kje imaš naročenino za telefon, internet, TV, elektriko,….. Kmalu boš videl da vse krepko preplačuješ samo zato ker se ti ne da razmišljati. Potem pa ne moreš od življenja pričakovati nič več kot to kar si dobil na spektaklu ki si ga obiskal.

Vsekakor se strinjam z vašim komentarjem.
Spektakel je bil porazen. Če se temu lahko tako reče. IMAD je malo čaral, veliko več pa RAZOČARAL. Jaz sem svoj komentar že napisal na facebook strani od Eventim, vendar mislim, da so ga že izbrisali.
Tako da, v kolikor pride kdo do kakšnih informacij kje in kako se pritožiti naj prosim pusti sporocilo. Vsaj, da se za otroke povrne stroške.

Tisti, ki pa mislite komentirati, pa vendar niste bili na predstavi, pa prosim zadržite to za sebe. Mi smo predstavo plačali in smo si želeli dobro predstavo. To pa ni bilo niti približno dobro. Bilo je porazno. Že to, da glavni akter opraviči katastrofalni šov z izgubo matere pred enim mesecem, pove dovolj o predstavi.

Lp

hja, jest sm se pa spraseval kdo sploh hodi na take “spektakle”…

Kaj se razburjaš, imel si priliko užiti čudež imenovan Stožice, mar ni že to iluzionistična točka, videl si jih, torej ne jamraj.
Pač sprejmi kot je, čarovnik je nategnil tebe, organizatorji čarovnika, janković podizvajalce…


Za začetek zamuda…

🤣🤣🤣

New Report

Close