Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Čas se je ustavil…

Čas se je ustavil…

Mirno je obrnila ključ. Motor je nehal brneti. Globok vdih… izdih… in dolg pogled skozi vetrobransko steklo.
Potem je snela sončna očala. Njene oči so bile sijoče, pričakujoč pogled je bil poln iskric… tistih nežnih, porednih, zaljubljenih…
Bog ve, o čem je razmišljala… morda celo o ničemer, kajti njeni gibi so bili počasni… nikamor se ji ni mudilo… videti je bilo celo, kot da se obotavlja nalašč!!!! Kot da hoče, da trenutek pričakovanja traja dlje…
Spet globok vdih… izdih…
V roke je vzela telefonček. Počasi in preudarno je odtipkala 9 števk, se zagledala v daljavo in prislonila aparat k desnemu ušesu.
“Prišla sem,” je rekla tiho. Samo to. Potem je pritisnila rdečo tipko.

Tedaj pa se je na njen obraz zarisal nemir… nežna rdečica je silila na lica, prsti so začeli zmedeno drseti skozi lase, spodnja ustnica je kar sama zlezla med zobe… sivo-modre očke so široko razprte begavo oprezale po okolici…

Pristopil je. Seveda ga je opazila… a je povesila pogled. Počakala je še trenutek, nato je odprla vrata in izstopila.

Nista govorila. Stala sta si nasproti. Z desnico se je dotaknil njene levice. Obe roki sta bili hladni od pričakovanja in treme. Gledala sta si v oči in se razumela brez besed. Potem je močneje prijel njene prsta in jo nežno potegnil k sebi. Znašla se je v njegovem objemu. Toplem, prijetnem, tolikokrat sanjanem… in zanjo se je čas ustavil.

Ni vedela, kako sta prišla mimo recepcije. Ni vedela, v katerem nadstropju je njuna sobica. Ni opazila, katera številka je napisana nad vrati… njena srečna številka… Z vsako celico svoje telesa je bila usmerjena samo nanj… na njegov vonj, na njegov dotik, srkala je njegov globok glas, ko se je dogovarjal z drugimi…
In ko so se vrata za njima zaprla, je obstala, kot da bi ji kdo izmaknil baterije…
“Kako težko sem te čakal…” je bilo vse, kar je uspal izdaviti. Pogledala ga je v oči in videla, da ni samo ona v transu… in tedaj ga je občudovala še bolj… ker je zmogel urediti vse formalnosti, da sta se končno znašla na samem, za zaprtimi vrati, v tišini, kjer se je slišalo samo noro razbijanje dveh pričakujočih src…
Dvignil je tresoče roke in jih naslonil na njena lica. Mehko je zajel njen obraz med svoje dlani in ga občudoval kot sliko v okvirju… dolgo, dolgo… potem pa je končno sklonil svoj obraz do nje in jo poljubil. Njen mehki jezik se je ovil okoli njegovega… njene roke so objele njegova ramena… in pritisnila je svoje telo ob njegovo s tolikšnjo močjo, da mu je skoraj zastal dih…
Varoval jo je, čuval in božal… poljubljal in strmel vanjo…. in nikakor se ni mogel nagledati njenih vlažnih ustnic, ki so se tako mehko lepile nanj…

Dokler ju ni premagala strast. Dolgo zatajevana, dolgo zadrževana…

S silno ihto sta odpirala gumbe… prsti so nestrpno silili pod tkanino… in vedno več kože se je ponujalo v dotik. Zgrabil jo je in prislonil na steno. Roke ji je dvignil visoko v zrak in pritisnil svoje vroče in željno telo k njenemu. Njegove roke so se spustile na njene dojke… polne, lepe, tople… objel ju je in z ustnicami poiskal bradavičko, ki je napeto štrlela pokonci. Objel jo je z jezikom in z vakuumom potegnil vase. Njeni nohti so risali kroge po njegovem hrbtu in se ob vsakem njegovem ugrizu v bradavičko zarili v njegovo kožo… Ječala sta v silnem pričakovanju…
Dvignila je desno nogo in z njo objela njegovo stegno. Njegova levica je v trenutku šinila med njena razprta stegna in zvrtelo se mu je, ko je prvič občutil dotik njenega mehkega in vlažnega mednožja. S prsti se je za hip poigral z njenimi sramnimi ustnami, se za trenutek dotaknil izbočenega gumbka nad njimi, nato pa je njegova roka izginila v lastnem mednožju. Prijel se je za napetega in utripajočega tiča in ga ponesel proti njej. Spustila se je v počep in ga objela z ustnicami. Na korenu so ga objemali njegovi prsti, večina beta in glavica pa je izginilo v njenih ustih. Kako sladko mu je bilo, ko ga je nežno sesala, ga objemala z jezikom in pritiskala ob svoje nebo…
Potegnil jo je kvišku, jo spet naslonil na steno, ji privzdignil eno nogo ter jo oklenil okoli svojega boka, potem pa pritisnil tiča ob njeno mokro muco. Zaprl je oči, poiskal njene ustnice in porinil.

Bilo je noro!!!!
Nabil jo je do konca. Ječala sta in se pritiskala drug k drugemu. Njeni nohti so grebli po njegovem hrbtu, njena usta ga niso izpustila… njegov tič pa je oral po njeni vroči notranjosti…

Trenutek, ko se je čas ustavil še drugič….

Lepo. Doživeto.

Čimveč takih trenutkov, ki naj se spremenijo v večnost.

Mmm..noro…romantika in ljubezen…lahko si zamišljam resničnost…res…čimveč takih trenutkov…

Jaz bi tudi!!!

Ojla, Lunca

ufff…..tole je pa bilo…napeto…..naj takšni trenutki trajajo…..in se čimvečkrat zgodijo…v real….:))))

Lunca, rad te berem, verjetno se z mano strinja večina…..

Še več takšnih zgodbic……

Cmok

Tole …………mislim, da ni izmišljeno. Kaj takega težko napišeš, če nisi tega res doživel. Ne tako občuteno!
Poznam to.
Če si to doživel, se besede, čeprav napisane, berejo drugače. Tudi če jih bere tretja oseba.

Mačka, upam, da si (boš) to čimvečkrat ponovila:-))))

******************** Seape creat moles aspera spina rosas

ahoj Lunca……tale ljubček se je pa dolgo skrival….a je z Avstralije prišel!? 🙂

po glavi mi hodijo misli….je ona kot mesec, ko ima največjo moč. Diši, vabi, obnori. Sem žrtev? Je moja žrtev? Je ona izvirni greh? Ne vem, prepričan sem le, da tisto o “živi se samo enkrat” uresničim še danes. Nisem zaman kupil jagod in šampanjca. Vem, da ima rada jagode, šampanjec pa je zato, da mi pokaže v živo, tisto o čemer je pisala v pismih. Vzburjala me je s predstavo kako steklenični vrat izginja v njej. In kako, klasična fantazija, lovim kapljice po njenem vabljivem telesu. Če bi imel dan, dva, bi po njej posejal jagode. Ugasnil uro, se skupaj z njo zaprl na travnik, jo povabil na dekico in jo ljubil. Nepozabna je, ko vem, da je tu zaradi mene, zaradi naju, da postaneva eno. Da mi pokaže, kako najraje čuti, kako najbolj drhti, kako se ji najbolj naježi koža in kako naj jo prepričam, da bo samo moja. Moja, dokler se ne vrneva vsak v svoj svet. Do naslednjič.

Ne bom še končal, niti se ne bom obrisal. Sem pregret, se bo že posušilo, ko bom gol legel v posteljo. Dokler dokončno ne pregorim v želji po njej, v njej.ič.

Hotela si samo eno stvar. čutiti ga v sebi. Kot bi ti bral misli in želje, ti je z roko segel po tvoji obriti *****. Začutila si njegov prst v svoji luknjici…rahlo je krožil po njenem robu. Iz grla ti je ušel rahel stok. Izvlekel je roko iz tvoje ***** in povohal prst. Po ustnicah ti je razmazal sokove tvoje muce. Začutila si svoj okus. Sladek. Razgalil t je prsi. Bradavičke si imela čisto trde in vroče. Objel jih je z ustnicami in narahlo grizlajl. Stokala si od užitka in kar čutila si, kako t teče iz muce. Z eno roko t je spet začel božati malo po ščegetavčku, malo po robu luknjice. Nenadoma je dvignil glavo in te pogledal. Prijel t je za ramena te odpeljal nekaj korakov stran. Z ritko si se zaletela v nek rob. Obrnil te je proti mizi. Pritisnil te je navzdol, da si legla na mizo z obrazom navzdol. Hotela si se dvigniti in se mu iztrgati, ampak te je držal pretrdo. Dvignil se je in se naslonil nate. Obmirovala si. Svojega globokega dihanja nisi mogla ustaviti. Bila si popolnoma v njegovi oblasti.
Zdaj te je lahko že popolnoma podmazal z mojimi lastnimi sokovi. Prenehal je krožiti s prstom po ščegetavčku in počasi s prstom zdrsnil v tvojo potrebno muco. Zajela si sapo od samega užitka. Počasi ga je potegnil ven, nato si začutila, da t je noter porinil dva prsta. Zasličala si rahlo cmokljanje, tako ti je teklo iz muce. Prste je zarinil globoko vate, z njimi rahlo krožil in jih rahlo krčil. Nisi več zdržala – glasno si zastokala od užitka. Prste je spet vzel ven in zdrsnil proti ritki. Zdaj si začutila njegov prst, kako kroži okoli druge odprtine. Počasi, počasi je palec zarinil v ritko, z drugimi prsti pa se je spet zarinil v muco. Masiral te je, telo so ti stresali krči užitka, iz tebe je teklo, stokala si in glasno dihala, popolnoma se ti je mešalo od užitka. Začela si premikat boke, da bi ga čutila še globje v sebi…

In tako si bila njegova, dokler se ne vrneta vsak v svoj svet. Do naslednjič.

Ti in strast -vse to me pelje v tvojo past !

New Report

Close